Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (Scrapbooking) 31 tema

bandyk bandyk mirksiukas.gif oi ir aš kiek prisiterliojau lotuliukas.gif paskui slėpiau pirštų antspaudus po detalėmis doh.gif pati daugiau išsidažiau nei popierius lotuliukas.gif
bet žinok, kartais tie išterliojimai dar gražiau gaunasi, nei kad bandai labai gražiai padaryti... atrodo, kad sugadinai, o pasirodo padarei geriau nei norėjosi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(remini @ 2013 10 03, 22:34)
bandyk bandyk  mirksiukas.gif  oi ir aš kiek prisiterliojau  lotuliukas.gif  paskui slėpiau pirštų antspaudus po detalėmis  doh.gif  pati daugiau išsidažiau nei popierius  lotuliukas.gif
bet žinok, kartais tie išterliojimai dar gražiau gaunasi, nei kad bandai labai gražiai padaryti... atrodo, kad sugadinai, o pasirodo padarei geriau nei norėjosi  bigsmile.gif

nu va, šiandien dar pasitreniravau, jau arčiau norimo rezultato gaunasi tongue.gif o terliotis man visai patinka lotuliukas.gif dar šiek tiek pasitreniruosiu, gal ir pavyks padaryt, taip kaip noriu ax.gif
Atsakyti
Sumeistravau skrebuka Irmos konkursui 4u.gif

user posted image

Daugiau cia
Atsakyti

QUOTE
Sumeistravau skrebuka Irmos konkursui 

thumbup.gif Pakomentavau bloge wink.gif

As dar bandau muza prisivilioti ax.gif , bet bent jau nagus pradeda niezteti kazka paskrebinti.
Atsakyti
Puski gražus darbelis mirksiukas.gif aš irgi naudojau burbulinį trafaretą, kurį pati išsipjausčiau, bet aišku vaizdas pas mane visai kitas ax.gif

šiaip, kaip pirmą kartą darant skrebuką, tai tikrai buvo iššūkis man, su tuo trafaretu ir dažais, bet pagaliau pavyko išgauti norimą rezultatą thumbup.gif na o visa kita darosi paprasčiau ir greičiau, taigi su savo pirmuoju skrebuku esu jau netoli pabaigos, gal net per dvi dienas ir pribaigsiu ax.gif

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2013 10 07, 16:56)
As dar bandau muza prisivilioti ax.gif , bet bent jau nagus pradeda niezteti kazka paskrebinti.

thumbup.gif
Atsakyti
Skrebuke Irma reik eit ir daryt, sunkiausia gi nueit, o kai prisedi dazniausiai viskas liejasi laisvai smile.gif

Vasarele, laukiam laukiam tavo pirmojo smile.gif

O as atnesu antra savaitgalio rezultata

user posted image

Atsakyti
Puski šitą skrebuką jau tavo bloge apžiūrėjau smile.gif man jis labai, labai wub.gif gražesnis, net už konkursinį bigsmile.gif

Ader, o tu ar darysi skrebuką konkursui?
Atsakyti
user posted image

Pasirodo kad dar nepamiršau kaip skrebinti biggrin.gif Kasdien mano gėda vis labiau mane gėdino - juk kaip paskelbti konursą ir pačiai nesudalyvauti?!

Didesni vaizdai bei aprašymas lietuvių kalba, bloge

QUOTE
Skrebuke Irma reik eit ir daryt, sunkiausia gi nueit, o kai prisedi dazniausiai viskas liejasi laisvai

Būtent tai ir pastebėjau 4u.gif Sunkiausia paprasčiausiai pradėti. Kaip užsibrėžiau tikslą kad šiandien būtina man skrebinti tai sugebėjau ir nufotografuoti mini foto sesija (kvepalų), ir nuotraukas atspausdinti, ir skrebuką sumesti - viską per vieną vakarą. Mano didžiausiais priešas tai tendencija perfekcionizmui - noras sukūrti 'meną'. Jei sau leidžiu paprasčiausiai pastūmdyti popieriukus ir ekspromtu sudėlioti, viskas savaime susimeta į vietą be jokių pernelyg didelių pastangų.

QUOTE
O as atnesu antra savaitgalio rezultata

Gražuuuuuu...spalvinga ir lengva kaip grynas pavasaris wub.gif
Einu į blogą dar apžiūrinėti...



Atsakyti
Sveikutės sambruzdžio dalyvės biggrin.gif
Pirmiausiai tai aišku aš apakus, kiek čia grožių naujų radau bigsmile.gif ir kiek judesio thumbup.gif
o šiaip tai su manim "supermama" visai nedraugauja... pranešimus apie judėjimą čia tai gaunu, tai negaunu... matyt priminimus čia užsukti reikės įsivesti į kalendorių biggrin.gif

Turiu naują skrebuką parodymui. Rudenėjant tikiuosi dažniau dulkes nuo tinklaraščio nupūsti, nes dar yra trejetas alumų nerodytų internetinėj erdvėj smile.gif

user posted image

daugiau čia.
Atsakyti
o tishka, jau matau kad grozis, lekiu ziuret!!!!
Atsakyti
QUOTE(Vasarėlė. @ 2013 10 08, 18:33)


Ader, o tu ar darysi skrebuką konkursui?


deja si karta as pas. megstu konkursus ir tema superine ir netgi trafareta graziu rozyciu turiu ir nuotrauku is atostogu kruva. bet gi ...... is dvieju ranku liko pusantros ir paroje valandu daugiau neprisidejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Puskis @ 2013 10 08, 15:32)
O as atnesu antra savaitgalio rezultata

Puski,kaip gera vel matyti tavo darbelius wub.gif sitas isvis superinis thumbup.gif kai uz lango apsiniauke- labai pakelia nuotaika 4u.gif

Irma, kaip visada nuostabus darbelis wub.gif smagu, kad tavoji muza sugrizo... tikiuosi, niekur nebepabegs ax.gif pririsk uz uodegos lotuliukas.gif

QUOTE(tishka @ 2013 10 09, 10:36)
Turiu naują skrebuką parodymui.

grazus darbelis thumbup.gif pakomentavau bloge bigsmile.gif

nepatikesit, as irgi isivaziavau blush2.gif siandien dar viena skrebuka padariau blush2.gif jei, kaip geraaaa bigsmile.gif

Vasarele, o kur tavo pasiterliojimai? g.gif
Atsakyti