Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (Scrapbooking) 31 tema

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2013 10 01, 06:50)
Konkursas paskelbtas bloge, cia...

Tema: Panaudoti trafareta (-us) Jusu skrebuke.

Sorry, kad ka nors originaliau nesugalvojau...virs valandos galvojau, apziurejau ivairiausius Pinterest vaizdus, savo rankdarbiu knygu lentynas...jokios kibirksties neatradau. Tikiuosi kad 'prabusiu' is sio miego kada pradesiu darbuotis  ax.gif

na va kaip super thumbup.gif ...reiks pasistengt kažką suraizgyt tongue.gif

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2013 10 01, 14:11)
thumbup.gif  Tai rodykis...
Smagu kad atsiranda dalyviu. O jei neturi trafareto, tai juk paciai imanoma ka nors pasigaminti peiliuku ispjauti koki atspausdinta ar nupiesta rasta, ar pavyz. nors likusi kartona nuo raidyno ar korteliu pavartoti su purskiamais dazais wink.gif

trafaretų neturiu, bandysiu kažką išsipjaustyti ax.gif
Atsakyti
rodausi blush2.gif
user posted image
kazkaip man su skrebukais sunku doh.gif o dar po toookios pertraukos...man paprasciau koki albuma sumeistraut, nei skrebuka sudeliot blush2.gif

ispjaustyt? doh.gif tragedija, as tokiems zygiams nesutverta lotuliukas.gif va kartoniukus gal panaudosiu ax.gif
Atsakyti
Remini skrebukas labai, labai mielas wub.gif

QUOTE(remini @ 2013 10 01, 15:52)
ispjaustyt?  doh.gif tragedija, as tokiems zygiams nesutverta  lotuliukas.gif  va kartoniukus gal panaudosiu  ax.gif

čia aš šiandien taip galvoju biggrin.gif gali ir nieko nesigaut lotuliukas.gif tai tada eisiu į interneto platybes trafaretų žvejot lotuliukas.gif


Atsakyti
user posted image

Mano 19 savaitė čia

Mano 20 savaitė čia

Mano 21 savaitė čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sanrita: 01 spalio 2013 - 20:10
Sanrita, čia, kaip suprantu, skrebini įvykius nuo 2013 metų pradžios?

Na ir dar, atsiuntė man šiandien apskritimų pjoviklį, kaip apsidžiaugiau kad nebereiks apskritimų karpyt, ale neilgai džiaugiausi doh.gif lotuliukas.gif pjaunant pirmą apskritimą, peiliuko smaigalys įstrigo pjovimo kilimėlyje ir nulūžo doh.gif na, bet nieko, rinkinyje yra keli peiliukai, pasikeičiau ax.gif ...bet, kad išpjaut normalų apskritimą, tai niekaip doh.gif pradžia su pabaiga niekaip nesueina, arba šiaip nusikreivalioja, vienu žodžiu, niekam nerekomenduoju schmoll.gif ...apskritimus toliau karpysiu žirklėmis tongue.gif

o čia mano vargo vakarienė lotuliukas.gif

user posted image

Atsakyti
vasarele, nu nemesk taip visko tik pradejusi. su situo irankiu kaip ir su paprastu skriestuvu, reikia ranka atmusti. pasitreniruok kaip ji teisingai laikyti kad sueitu pradzia su pabaiga. Yra daug irankiu su kuriais dirbti reikia isigudrinti.
elementarus tau pavyzdys. yra peiliukai paprasti tipo statybiniai ir yra tokie apvalus kur daznai siuvejai audini pjausto. as kai paemiau apvalu, galvojau amziais tiesiai nenupjausiu, net palei liniuote ir tai sugebedavau nukreivalioti. O dabar ir is akies pjaunu tiesiai, tiesiog priprato rankos prie peiliuko, ismokau laikyt tinkamai ir veikia. smile.gif

Tiesa , penktadieni vilniaus skrebukiu susitikimas, tai jei yra norinciu prisijungti, rasykite man AZ smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ader: 02 spalio 2013 - 15:11
QUOTE(ader @ 2013 10 02, 16:08)
vasarele, nu nemesk taip visko tik pradejusi. su situo irankiu kaip ir su paprastu skriestuvu, reikia ranka atmusti. pasitreniruok kaip ji teisingai laikyti kad sueitu pradzia su pabaiga. Yra daug irankiu su kuriais dirbti reikia isigudrinti.
elementarus tau pavyzdys. yra peiliukai paprasti tipo statybiniai ir yra tokie apvalus kur daznai siuvejai audini pjausto. as kai paemiau apvalu, galvojau amziais tiesiai nenupjausiu, net palei liniuote ir tai sugebedavau nukreivalioti. O dabar ir is akies pjaunu tiesiai, tiesiog priprato rankos prie peiliuko, ismokau laikyt tinkamai ir veikia.  smile.gif

Tiesa , penktadieni vilniaus skrebukiu susitikimas, tai jei yra norinciu prisijungti, rasykite man AZ smile.gif

ėch, sakai nemest man jo g.gif treniravausi ant poros lapų, pripjausčiau n tų apskritimų, didesnių, mažesnių, tai ne tik galas nesueina, bet ir išsikreivalioję jie tokie gaunas doh.gif na, bet gal tik ranką atidirbti reikia rolleyes.gif tik nėr tos kantrybės, nėr, norisi kad iš karto išeitų lotuliukas.gif

Gero jums susitikimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasarėlė. @ 2013 10 02, 20:32)
ėch, sakai nemest man jo  g.gif  treniravausi ant poros lapų, pripjausčiau n tų apskritimų, didesnių, mažesnių, tai ne tik galas nesueina, bet ir išsikreivalioję jie tokie gaunas  doh.gif  na, bet gal tik ranką atidirbti reikia  rolleyes.gif  tik nėr tos kantrybės, nėr, norisi kad iš karto išeitų  lotuliukas.gif 

kaip aš tave suprantu drinks_cheers.gif pati buvau nusipirkus MS apskritimų išpjoviklį, bet man irgi neužteko kantrybės treniruotis lotuliukas.gif tai galų gale pardaviau ir vis tiek kirtimo formeles nusipirkau blush2.gif

o aš jau konkursinį padariau ax.gif tiek prisiterliojau, kad paskui slėpti pirštų antspaudus po detalėmis teko lotuliukas.gif
user posted image
ir atviruką tongue.gif
user posted image
daugiau foto kaip visada bloge bigsmile.gif
Atsakyti
nu nezinau, as buvau pasiskolinos is kazko apskritimu pjaustykle, visai normaliai pjove, ir skriestuva toki esu bandziusi. g.gif
Atsakyti
QUOTE(remini @ 2013 10 03, 09:16)
*kaip aš tave suprantu  drinks_cheers.gif  pati buvau nusipirkus MS apskritimų išpjoviklį, bet man irgi neužteko kantrybės treniruotis  lotuliukas.gif  tai galų gale pardaviau ir vis tiek kirtimo formeles nusipirkau  blush2.gif

**o aš jau konkursinį padariau  ax.gif tiek prisiterliojau, kad paskui slėpti pirštų antspaudus po detalėmis teko  lotuliukas.gif

ir atviruką  tongue.gif

daugiau foto kaip visada bloge  bigsmile.gif

*po Ader padrąsinimo aš dar nenuleidau rankų, šiandien dariausi trafaretą burbulinį, su mažesniais ir didesniais burbulais ir kadangi pjoviau storesnį popierių nei vakar, tai peiliukas dar prasčiau pjovė, kažkaip toks vaizdas kad per lankstus peiliukas, na, bet dar bandysiu naudot, gal priprasiu, jeigu tik kurią dieną nenuskris jis į sieną doh.gif

** blink.gif koks tavo konkursinis thumbup.gif ...aš savo konkursinį fotošope susidėjau, bet kai tavo pažiūrėjau, jaučiu reiks slėptis po lapais su savo lotuliukas.gif

QUOTE(ader @ 2013 10 03, 09:35)
nu nezinau, as buvau pasiskolinos is kazko apskritimu pjaustykle, visai normaliai pjove, ir skriestuva toki esu bandziusi. g.gif

na kai profesionalė esi, tai matyt visi įrankiai, tavo rankose stebuklus daro mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasarėlė. @ 2013 10 03, 17:22)
**  blink.gif  koks tavo konkursinis  thumbup.gif  ...aš savo konkursinį fotošope susidėjau, bet kai tavo pažiūrėjau, jaučiu reiks slėptis po lapais su savo  lotuliukas.gif 

ačiū 4u.gif
kokie po lapais? tipj kasim iš po lapų mirksiukas.gif man irgi nedrąsu buvo rodytis, bet nereik savęs nuvertinti- juk visos (dauguma) mokomės ir tobulėjam su kiekvi0enu darbeliu, tad drąsiau assa.gif
Atsakyti
QUOTE(remini @ 2013 10 03, 20:55)
ačiū  4u.gif
kokie po lapais? tipj kasim iš po lapų  mirksiukas.gif  man irgi nedrąsu buvo rodytis, bet nereik savęs nuvertinti- juk visos (dauguma) mokomės ir tobulėjam su kiekvi0enu darbeliu, tad drąsiau  assa.gif

hi.gif

kai kompe susidėliojau, tai pusę velnio atrodo, šiandien susiradau pagrindui popierių ir netgi pirmąkart gyvenime kraštus apiplėšiau antram sluoksniui, rankos drebėjo lotuliukas.gif na, bet gavosi beveik normaliai biggrin.gif o tada linksmoji dalis buvo, sugadinau n popieriaus bandydama su dažais dažant trafaretą, išgauti norimą vaizdą, šiandien nepavyko lotuliukas.gif popieriaus dar turiu, bandysiu dar lotuliukas.gif
Atsakyti