Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (Scrapbooking) 31 tema

Ausrinski, daugumai taip - norų daug, tačiau laiko pritrūksta smile.gif

Irma, geras pasiūlymas dėl konkursėlio, ypač jei pati organizuotumei - būtum priversta kažką padaryti.

Beje, man ant desktopo nuo pavasario užrašytos kelios frazės; gal ir tau jos bus naudingos:
rolleyes.gif Paul Arden "Do it, then fix it as you go"
rolleyes.gif "Kuo daugiau darai, tuo daugiau ir padarai - nėra laiko galvoti ir gailėtis savęs"
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Įsitaisiau bėdą sad.gif Užsisakiau iš craftsuperstore.uk embosinimo formelę,o nepažiūrėjau kokio ji didumo... Tai ir pikta,ir liūdna,aneikur panaudot...
Gal kam reikia? 8x8 arba 20.32x20.32 cm
30 lt su siuntimu
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 28 rugsėjo 2013 - 21:59
Na, man toli gražu iki albumų, bet patinka pasigėrėti kitų darbais.Tiesa, teko kartą vieną albumą aplenkt linu, bet skrepbookingo technika esu dariusi tik pagrindinai atvirukus bei šiaip smulkmenėlės, kelias nuotraukas įkelsiu dėl įdomumo ir noro pasidalinti blush2.gif
Papuoštas sąsiuvinukas(data vėjus rodo, nenustatyta buvo fotike)
user posted image

Kartais padarau šokoladui kokią dėžutę
user posted image user posted image

O čia dėžutės dangtelio vidinė dalis ir netyčia iš likučių susidėliojęs atvirukas

user posted image user posted image

O šiaip atvirukai mane valdo, bet kiek suprantu jais džiaugiamasi kitoj temoj?
Atsakyti
ausrinskis, labai grazus darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
Ausrinskis- šaunuolė, gražu 4u.gif
O iš likučių atvirukai superiniai thumb_yello.gif
Atsakyti
Kaip smagu matyti tiek nauju veidu!!! Sveikos prisijungusios, dirbkit ir rodykites! smile.gif

As jau menesi knisuosi su keliones nuotrauku tvarkymu, jau beveik beveik viskas sutvarkyta ir atspauzdinta, taigi reiks pradet albumeli daryt.

O tuo tarpu tikrai mielai koki skrebuka sumaistrauciau, tai galvokit kas nors koki konkurseli, noreciau prisijungt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(remini @ 2013 09 27, 23:58)
tai gal konkurseli? jau seniai zadejai  ax.gif  gal taip pavyks ne tik tau reabilituotis  4u.gif  oi, kaip pasiilgau skrebuku...  blush2.gif  nieko neorganizuoju, nes laukiau taves... bet... galiu ir as padaryti  mirksiukas.gif

Viskas! imu reikala i rankas...sios dienos issukis sugalvoti ir paskelbti nauja konkursa thumbup.gif
Atsakyti
jau norejau paieska skelbti lotuliukas.gif smagu, kad gyva mirksiukas.gif
labai laukiam konkurso!!!
nepatikesit, delioju skrebuka blush2.gif
Atsakyti
Konkursas paskelbtas bloge, cia...

Tema: Panaudoti trafareta (-us) Jusu skrebuke.

Sorry, kad ka nors originaliau nesugalvojau...virs valandos galvojau, apziurejau ivairiausius Pinterest vaizdus, savo rankdarbiu knygu lentynas...jokios kibirksties neatradau. Tikiuosi kad 'prabusiu' is sio miego kada pradesiu darbuotis ax.gif
Atsakyti
valiooooo!!!! vienas skrebukas padarytas blush2.gif dabar noriu padaryt dar ir konkursui thumbup.gif
aciu, Irma bigsmile.gif jau turiu minti ka darysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(remini @ 2013 10 01, 02:18)
valiooooo!!!! vienas skrebukas padarytas  blush2.gif dabar noriu padaryt dar ir konkursui  thumbup.gif
aciu, Irma  bigsmile.gif  jau turiu minti ka darysiu  ax.gif

thumbup.gif Tai rodykis...
Smagu kad atsiranda dalyviu. O jei neturi trafareto, tai juk paciai imanoma ka nors pasigaminti peiliuku ispjauti koki atspausdinta ar nupiesta rasta, ar pavyz. nors likusi kartona nuo raidyno ar korteliu pavartoti su purskiamais dazais wink.gif
Atsakyti
Reik ir man dalyvaut, ir neatideliot, o imt ir daryt, jei tik mazasis leis smile.gif
Tema labai gera, nes man trafaretai viena butiniausiu ir geriausiu priemoniu smile.gif Taigi mars nuo kompo prie darbu, ar ne taip ? biggrin.gif
Atsakyti