Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (Scrapbooking) 31 tema

Aciu Poisson'è smile.gif labai grazus darbai clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
Mano pirmasis kuklus atvirukas ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2015 05 04, 14:56)
Mano pirmasis kuklus atvirukas  ax.gif




labai dailus thumbup.gif
Atsakyti
Dekoruotas vokas.
user posted image
Atsakyti
sveikos, as prisijungiu prie juu, jau cuttlebug pakeliui!!
tik vat beda, man draugu gimtadienis si sestadieni, norejau pagaminti atviruka, gal kas galetu sukarpyti pora detaliu man is Vilniaus, as sudeliociau pati kaip noriu ir sumokeciau uz detales:)
Atsakyti
Toks jausmas, kad parasydama sustabdziau tema ir niekas nieko neberaso:D

mano pirmieji atvirukai:) ax.gif

https://c1.staticfli...34940f3d7_b.jpg
Atsakyti
QUOTE(*saulyte* @ 2015 10 09, 13:36)
Toks jausmas, kad parasydama sustabdziau tema ir niekas nieko neberaso:D

mano pirmieji atvirukai:) ax.gif

https://c1.staticfli...34940f3d7_b.jpg

Puikus startas 4u.gif thumbup.gif

Jau ir seniau temoje mažai kas rašė smile.gif Būtų smagu, kad tema atgytų, nes skrebukių Lietuvoje tikrai padaugėjo, nors dauguma vis gi labiau domisi skrebinimu kaip verslo šaka, o ne maloniu laisvalaikio praleidimo būdu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Poisson'è @ 2015 10 11, 10:45)
Puikus startas  4u.gif  thumbup.gif

Jau ir seniau temoje mažai kas rašė smile.gif Būtų smagu, kad tema atgytų, nes skrebukių Lietuvoje tikrai padaugėjo, nors dauguma vis gi labiau domisi skrebinimu kaip verslo šaka, o ne maloniu laisvalaikio praleidimo būdu smile.gif



Dauguma bendrauja feisbuke: techniniai klausimai aptariami čia , o darbelius rodo savo profiliuose arba puslapiuise/bloguose ir pan.
Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2015 10 11, 11:26)
Dauguma bendrauja feisbuke: techniniai klausimai aptariami čia , o darbelius rodo savo profiliuose arba puslapiuise/bloguose ir pan.

Ir tai nėra gerai lotuliukas.gif Nes visų profilių neužsiprenumeruosi lotuliukas.gif Aš už tai, kad atgimtų specializuotos temos ir forumai, kaip www.scrapping.lt biggrin.gif
Atsakyti
Aciu uz paraginimus, ten tik techniniai klausimai, as irgi ten esu pisiregistravusi, o norisi siaip paplepet ir pasidalinti, ne visus gi drauguose turiu:)
Atsakyti
Laba diena. Turiu klausymeli . Neseniai isigyjau kirtimo masinele,ten buvo prideti plastikiniai kilimeliai-padai. Parduotuveje uzmaciau metalini ,tai dabar galvoju, gal ant metalinio geriau formeles isikerta ? Aciu uz atsakymus . 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kramtuke7 @ 2015 11 13, 17:28)
Laba diena. Turiu klausymeli . Neseniai isigyjau kirtimo masinele,ten buvo prideti plastikiniai kilimeliai-padai. Parduotuveje uzmaciau metalini ,tai dabar galvoju, gal ant metalinio geriau formeles isikerta ? Aciu uz atsakymus .  4u.gif

Sunku ką atsakyti... Modelis? Pavyzdžiai? Nesu mačiusi metalinio pado. Visos plokštės būna iš grūdinto stiklo. Nebent, kalbame apie skirtingus dalykus smile.gif
Atsakyti