Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (Scrapbooking) 31 tema

Klaipėdoje yra Dizaino centro parduotuvė, Žiedų skersgatvyje. Ten didelis popieriaus pasirinkimas
Atsakyti
Gal galit kas pasakyti, kaip angliškai atvirukų ruošiniai? Va tokie. Ačiū. Niekaip nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2015 01 29, 21:34)

remini
iš kokios parduotuvės perkate  smile.gif

dažniausiai užsiperku Mylidoje,bet šiaip ir paprastose kanceliarinių prekių parduotuvėse būna didelių popieriaus lapų, tik kad spalvų pasirinkimas ne toks didelis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ponia Lylia @ 2015 01 31, 10:07)
Gal galit kas pasakyti, kaip angliškai atvirukų ruošiniai? Va tokie. Ačiū. Niekaip nerandu doh.gif

card blank
Atsakyti
Sveikos, merginos.
Kur perkate dėžutes atvirukams, albumams?
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2015 03 19, 12:12)
Sveikos, merginos.
Kur perkate dėžutes atvirukams, albumams?

Rankų darbas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Poisson'è @ 2015 03 19, 22:41)
Rankų darbas  smile.gif

Iš kokio kartono darote? Kur jo galima nusipirkti?
Atsakyti
kartonas parduodamas popieriaus parduotuvese, kanceliariniu prekiu parduotuvese. kuo storesnis tuo geriau
Atsakyti
Įvairaus popieriaus yra Mylidoje, bet šeštadieniais nedirba verysad.gif Gal galėtumėte rekomenduoti kitas parduotuves Vilniuje ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif norėčiau šiek tiek Jūsų pagalbos. Ruošiu krikštynų šventę savo mažyliui. Spalvos bus mint-pilka-geltona. Labai ieškau pirkti popieraus raštuoto, kuriame būtų šios spalvos. Jei tik viena kuri spalva, tai mačau pirkti, tačiau noriu gaminti vėjo malūnėlius, todėl reikalingas kad abejose pusėse būtų reikalingos spalvos. Gal matėte kažką panašaus, gal galite nurodyti bent jau gamintoja ar kolekciją? Ieškojau jau ir perlina.lt ir jurasta.lt, tačiau nieko panašaus neturi. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos darbstuoles 4u.gif Kruopsciai perskaiciau visas (31) temas ir kitus rekomenduojamus puslapius. Labai gaila, kad Panevezyje nera kursu skrebinimo schmoll.gif Bet esu kaip ir pasirengusi pradeti darbuotis, pradzia kaip ir dauguma, tai albumelis kudikiui smile.gif Tai dabar viena klausimuka turiu del albumo storio.. Koki esat padariusi storiausia? Man nesvarbu, kad albumas bus issiputes ar storas smile.gif Noriu kuo daugiau prisiminimu sudeti, surinkti ir tik veliau padovanoti, kokia nors ipatinga proga. Aciu uz atsakyma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Grakyte @ 2015 03 29, 11:56)
Sveikos darbstuoles  4u.gif Kruopsciai perskaiciau visas (31) temas ir kitus rekomenduojamus puslapius. Labai gaila, kad Panevezyje nera kursu skrebinimo  schmoll.gif Bet  esu kaip ir pasirengusi pradeti darbuotis, pradzia kaip ir dauguma, tai albumelis kudikiui  smile.gif Tai dabar viena klausimuka turiu del albumo storio.. Koki esat padariusi storiausia? Man nesvarbu, kad albumas bus issiputes ar storas  smile.gif  Noriu kuo daugiau prisiminimu sudeti, surinkti ir tik veliau padovanoti, kokia nors ipatinga proga. Aciu uz atsakyma  ax.gif

Aš mėgstu daug detalių. Dažnai save riboju. Mano storiausi:

http://2.bp.blogspot...oI/s1600/54.jpg

http://1.bp.blogspot...0/IMG_0419 .jpg

Pupki, nemačiau tavo norimų spalvų kolekcijų g.gif Derink popierius, pvz. geltona+geltona su taškučiais ar dryželiais, taip pat ir su kt. spalvomis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomienė: 30 kovo 2015 - 21:17