Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (Scrapbooking) 31 tema

saunuole Avah, puiki pradzia thumbup.gif
visada svarbu pradeti, o tobulintis paskui galima iki begalybes. Laukiam kitu nauju darbu:)
Atsakyti
Sveikos,kur perkate pagrindus atvirukui,reikia a4 formato,ir perlenkta pusiau.Visur tik ruošiniai 15x10 cm
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2015 01 28, 13:42)
Sveikos,kur perkate pagrindus atvirukui,reikia a4 formato,ir perlenkta pusiau.Visur tik ruošiniai 15x10 cm

aš tai perku didelius lakštus ir pjaustau kokio man dydžio reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(remini @ 2015 01 28, 17:26)
aš tai perku didelius lakštus ir pjaustau kokio man dydžio reikia  ax.gif

o kur perkate ? ar klaipedoj kur rasciau ?
Atsakyti
yra klaipedoje popieriaus parduotuvese paties ivairiausio popieriaus.
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2015 01 29, 13:04)
yra klaipedoje popieriaus parduotuvese paties ivairiausio popieriaus.

tai ,kad man nereikia paties įvairiausio ,paprastas ar spalvotas tikrai netinka,tai svarbi mokyklos sukaktis.
Atsakyti
tarp ivairiausio , lengviausia rasti reikalinga
Atsakyti
Kokio storio/svorio popierių perkate albumų gamybai? T.y. paprastiems puslapiams.
Ir kur geriausios kainos?
Ačiū už atsakymą.
Atsakyti
http://www.scrapping...forum.php?f=123

labai daug apie albumus kalbeta scrapping forume, ir is ko ir kaip pagaminti
popieriu kiekvienas renkasi pagal save. vieniem uztenka paprasto akvarelinio popieiriaus vidiniams lapams, kiti daro is kartono. priklauso ir nuo to kaip tas albumas bus iristas.
be to pigu, tai nereiskia kokybiska. ir jei veliau ant to popieriaus bus klijuojamos nuotraukos, tai reiketu rinktis popieriu be rugsciu.
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2015 01 29, 15:52)
http://www.scrapping...forum.php?f=123

labai daug apie albumus kalbeta scrapping forume, ir is ko ir kaip pagaminti
popieriu kiekvienas renkasi pagal save. vieniem uztenka paprasto akvarelinio popieiriaus vidiniams lapams, kiti daro is kartono. priklauso ir nuo to kaip tas albumas bus iristas.
be to pigu, tai nereiskia kokybiska. ir jei veliau ant to popieriaus bus klijuojamos nuotraukos, tai reiketu rinktis popieriu be rugsciu.

Ačiū už nuorodą. Bet ten perskaityti viską man sudėtinga, kol surasiu atsakymą. Mėginau, kiek perskaičiau, nesuradau smile.gif

Būčiau dėkinga jei kas nors savo patirtimi pasidalins čia. Ačiū labai.
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2015 01 29, 15:08)
tarp ivairiausio , lengviausia rasti reikalinga

tai,kad jūs iš vilniaus ,lengva pasakyti ,kai visame mieste ne viena tokia parduotuvė.Supratau,padėti negalit
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 29 sausio 2015 - 20:55

remini
iš kokios parduotuvės perkate smile.gif
Atsakyti