Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (Scrapbooking) 31 tema

Nuo kalbų - prie vaizdų smile.gif

Dekoruotas segtuvas piešiniams:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Poisson'è @ 2014 09 17, 15:35)



Gražu smile.gif
Atsakyti
Taip, aš irgi norėčiau turėti tokį savo vaikystės albumą thumbup.gif
Atsakyti
Na atėjau pasiguosti, teko įsirašyti savo bloge, kad neplatintų ir nekopijuotų mano darbų ir nuotraukų be mano žinios :/ gal ne į temą, bet..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ddia: 23 rugsėjo 2014 - 11:53
ddia, labai liudna tikrai, ir kuo toliau tuo labiau dazneja tokie dalykai.
pasidalink viesai, manau viesumas kol kas yra geriausias ginklas tokioje kovoje.
Atsakyti
Sudėjau nuotraukas albumo, kurį gaminau dar gegužės pradžioje. Kviečiu pažiūrėti smile.gif

Pirmą kart teko kitam žmogui gaminti albumą turint nuotraukas, iš pradžių apsidžiaugiau. Nauja, įdomu, galvojau bus papraščiau lotuliukas.gif

http://dianoslaisval...itei-junei.html
Atsakyti
Ddia, šauniai padirbėta thumbup.gif

Aš irgi imsiuosi panašaus darbo - pirmųjų metų albumo savo mazgiui wub.gif Pirmąsias nuotraukas jau laikau rankoje. Albumo planelis jau irgi parengtas hihihi.gif

Beje, turiu ir aš naujų darbelių.
Atsakyti
Sveikos, mielos stebuklu kurejos smile.gif sakykit, ar Lietuvoje yra kur isigyti ar internetu uzsakyti raidziu raidynu ? Man tos raides gryna problema, amzinai ju truksta, pirkti pasirinkimo nera. Gal ka rekomenduosit, isskyrus spalvu namus? Aciu
Atsakyti
QUOTE(Remigute @ 2014 10 12, 06:54)
Sveikos, mielos stebuklu kurejos smile.gif sakykit, ar Lietuvoje yra kur isigyti ar internetu uzsakyti raidziu raidynu ? Man tos raides gryna problema, amzinai ju truksta, pirkti pasirinkimo nera. Gal ka rekomenduosit, isskyrus spalvu namus? Aciu

Deja nera labai didelio pasorinkimo. Www.perlina.lt, www.jurasta.lt pasidairyk. O siaip kas turi kirtimo masibeles tai issikerta raideles pagal poreiki.
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2014 10 13, 19:07)
Deja nera labai didelio pasorinkimo. Www.perlina.lt, www.jurasta.lt pasidairyk. O siaip kas turi kirtimo masibeles tai issikerta raideles pagal poreiki.

Yra skirtingu rastu kirtiku formeles? Nesu kacius jokiu, tiesa sakant smile.gif aciu, einu pasidairyt
Atsakyti
QUOTE(Remigute @ 2014 10 13, 16:16)
Yra skirtingu rastu kirtiku formeles? Nesu kacius jokiu, tiesa sakant smile.gif aciu, einu pasidairyt

Kirtimo formeliu ivairiu yra. Raidynai skirtingi ir didziosios ir mazosios raides ir sriftai.
Atsakyti
Sveiko merginos. Prisižiūrėjau čia jūsų darbelių, tai net savo rodyti nebenoriu biggrin.gif Norėjau prisiminimo iš atostogų, kažko spalvoto smile.gif Pirmas blynas Labai nepeikite. 4u.gif wub.gif
Atsakyti