Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (Scrapbooking) 31 tema

Tikrai nemoku, tiesiog ziurejau, ziurejau, kaip tas aguonas piesia, pasipraktikavau ir pabandziau. Gavosi kas gavosi smile.gif

Stai dar vienas darbelis.

user posted image

daugiau cia
Atsakyti
Labai reikia jūsų pagalbos. Gal žinot kur Vilniuje ar el.parduotuvėse galima įsigyti tokio popieriaus, kuriuo aptrauktas albumo viršus (tas paglamžytas) user posted image
Atsakyti
Laba diena, žinau, kad čia ne skelbimų lenta, bet labai ieškau gal kas pagamintų iki gegužės 30d darbelį albumą su palinkėjimu ir eitų įsegt nuotraukas.?
Atsakyti
Sveiki. Labai reikia pagalbos. Gal pacios turite ar is pazystamu turi pjaustymo masina SILHOUETTE CAMEO. Labai reikia isbandyt su specifiniu popieriu. As is Klaipedos. Jei kas joje ar apylinkese turi si daikciuka noreciau ismeginti nes tikrai TIKRAI [B]LABAI REIKIA. blush2.gif Busiu dekinga uz informacija. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ddia @ 2014 04 02, 08:48)
Sveikos, turiu naują albumą. Labai privargau, kol pagaminau. Mano mama nori padovanoti draugei gimus leliukui. Bėda ta, kad lyties nežino, o reikia dabar. Prašau pažiūrėkit ir laukiu kritikos smile.gif nes tik taip mes tobulėjam smile.gif

http://dianoslaisval...s-kudikiui.html


Labai grazus albumas.

As dar tik su atvirukais zaidziu, tai iki albumu dar toli grazu man.

Atsakyti
Skrebukai! Gimimo vieta: Lietuvos skrebukių grand susitikimas, sodyba "Pas Rapolą" lotuliukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Didesnės nuotraukos blog'e.




Atsakyti
Ačiū Rasiukas3, smile.gif
IR kokie mieli LO nai nai smile.gif
Aš jau seniai negaminau sad.gif, reikia taisyt padėtį smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Norisi ir man pradėt skrebint blush2.gif Tiksliau noriu pati savo leliukui padaryt knygutę-albumėlį, kur būtų ne tik foto, bet ir kada gimė, kada pradėjo sėdėt, vaikščiot ir pan. Na kažką panašaus į "Pirmieji vaikučio metai".
Kadangi tik pradedu, ir bent jau kol kas šviečiasi vienas didesnis darbelis, tai norėčiau pasiteirauti ar verta pačiai daryt ar geriau surasti kas padarytų tokį, kokio aš norėčiau?
Atsakyti
Dar keli skrebukai. Tiksliau vienas - dvigubas smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Didesnės nuotraukos blog'e.
Atsakyti


Sveikos smile.gif Reikia labai pagalbos ir patarimo 4u.gif Kur ieškoti ir koks popierius reikalingas albumui ? Neturiu supratimo, galvoju ar ne kartonas, bet vėlgi kokio storio? Ir ar įmanoma pirktinį albumo viršelį aptraukti medžiaga (atlasine), ar geriau rišti albumą naujai su nauju viršeliu..? patarkit, prašau nuo ko pradėti?
Atsakyti
QUOTE(Ellein @ 2014 06 13, 14:08)
Sveikos smile.gif Reikia labai pagalbos ir patarimo  4u.gif  Kur ieškoti ir koks popierius reikalingas albumui ? Neturiu supratimo, galvoju ar ne kartonas, bet vėlgi kokio storio? Ir ar įmanoma pirktinį albumo viršelį aptraukti medžiaga (atlasine), ar geriau rišti albumą naujai su nauju viršeliu..? patarkit, prašau nuo ko pradėti?


Pradėti nuo scrapping lt forume esančių kelių pagrindinių temų naujokams skaitymo mirksiukas.gif
Atsakyti


Kai skubiai reikia info nelabai yra kada skaityti forumus, juolab labai konkreti info reikalinga..
Atsakyti