Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (Scrapbooking) 31 tema

QUOTE(rituker @ 2014 04 02, 10:26)
Labai dailu  wub.gif  Man noretusi lietuvisku uzrasu  ax.gif


Jeigu būtu lietuvei tai tikrai taip, dovava airei, tai dėl to viskas angliškai. ax.gif neparašiau prieš tai.
Dėl šviesesnių spalvų gal, matai pagrindas pieno baltumo, o vidiniai lapai visai balti. Man kaškaip labai blankiai atrodė šviesios spalvos. Betkokiu atveju labai dėkui užnuomonę 4u.gif
Atsakyti
dekoruoti vidinius lapus neturint nuotrauku yra labai sunku. Todel bet kokiu atveju giriu tave uz tiek daug ideto darbo thumbup.gif . kai susiklijuos nuotraukos bus manau tikrai gerai. Patark jaunai mamai veliau parinkti nuotraukas pagal dekora ir bus vientisas darbelis.
Turiu vienintele pastabele 4u.gif kur virseli aplenkinejai popieriuku, reiketu pasitobulinti kaip kampukus graziai uzlenkti, dabar nesurasiu taip greit nuorodu, bet ju tikrai nemazai yra ir youtube. Yra ne vienas budas kaip tai padaryti, pamegink skirtingus ir atrask labiausiai sau tinkama.
Atsakyti
sveikos, gal galite pasakyti kaip vadinasi angliskai ar l;ietuviskai tas aparatas kur galima iskirpt ivairius apskritimus kai isideda ploksteles 4u.gif
Atsakyti
cuttlebug arba sizzix, sios populiariausios
Atsakyti
Noriu pasidaryti albuma, taciau nesigaudau lapu storiuose. Kokio storio popieriu naudojat virseliams ir vidiniams lapams g.gif
Atsakyti
virseliui reikia kartono, ji aplenkti gali audiniu arba bet kokiu skrebinimo popierium. Viduje lapai gali buti ir is skrebinimo popieriaus, arba jei nori standesniu tai kokiu 240 gramu ar storesni.
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2014 04 03, 14:28)
cuttlebug arba sizzix, sios populiariausios


aciu
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2014 04 03, 14:50)
virseliui reikia kartono, ji aplenkti gali audiniu arba bet kokiu skrebinimo popierium. Viduje lapai gali buti ir is skrebinimo popieriaus, arba jei nori standesniu tai kokiu 240 gramu ar storesni.

Dekui, bet man vis kyla daugiau klausimu blush2.gif
Turiu nusipirkus is paprastos parduotuves kartono, na kur vaikams buna biggrin.gif Ar jis tinka ar reikia kazkokio storesnio, spec kartono? Skrebinimo popierius gana storas. Kaip jus juo graziai aptraukiat kartona ir tie kampuciai tokie idealus gaunasi? Ar naudojat spec priemones? Spalvu namuose radau iranki lenkimo linijai irezti. Internete maciau, kad naudoja ir lenta su grioveliais. Manau labai patogu, bet man dar ankstoka tokius irankius tureti. Gal turit kokiu savu budu kaip graziai padaryti lenkimo linija g.gif
Atsakyti
virseliui reikia storo kartono, as naudoju minimum 2.4 mm storio. tas kuri tu turi tinka vidiniams lapams bet ne virseliui. kaip graziai aplenkti kampukus yra daug pamokeliu internete, youtube vaizdines medziagos dau. nepatingek pasiziureti. jokiu papildomu irankiu apart ranku ir kliju nereikia.
Atsakyti
Dekui. Dabar aiskiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rituker @ 2014 04 03, 15:20)
Dekui, bet man vis kyla daugiau klausimu  blush2.gif
Turiu nusipirkus is paprastos parduotuves kartono, na kur vaikams buna  biggrin.gif Ar jis tinka ar reikia kazkokio storesnio, spec kartono? Skrebinimo popierius gana storas. Kaip jus juo graziai aptraukiat kartona ir tie kampuciai tokie idealus gaunasi? Ar naudojat spec priemones? Spalvu namuose radau iranki lenkimo linijai irezti. Internete maciau, kad naudoja ir lenta su grioveliais. Manau labai patogu, bet man dar ankstoka tokius irankius tureti. Gal turit kokiu savu budu kaip graziai padaryti lenkimo linija  g.gif

Lenkimo linijai įrėžti gali naudoti mentelę plastilinui.
Atsakyti
http://www.amazon.co...edir_mdp_mobile
Sveiki,
Norejau paklausti apie si aparata. Ar verta ji isigyti,ar nebus problemu isigyjant kirtimo plokstes? Is telefono rasau tai kazkaip sunkiai nuoroda keliasi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SandraRupke: 07 balandžio 2014 - 12:42