Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (Scrapbooking) 31 tema

QUOTE(Tila @ 2014 03 26, 16:48)
Sveikos skrebukininkės,

Noriu jūsų, patyrusių skrebukininkių, patarimo.
Ar vertas dėmesio šitas rinkinukas NUORODA Ar geriau žiūrėti tokį ir komplektuotis pačiai NUORODA

Esu visiška nulinukė, supratimo neturiu smile.gif Aišku dar svarstau ar iš viso verta investuoti, nes vis tik nepigus dalykas  blush2.gif Kaip ir pats hobis  smile.gif
Būsiu dėkinga už jūsų nuomonę ir patarimus 4u.gif


Sveika, nors ir neesu patyrusi, bet pasidalinsiu savo nuomone. Man patogiau silhouette aparačiukas. Nes nereikia pirkti formelių, jas gali pati nusipiešti ir visaip kitaip prisigaminti pilnas internetas nuorodų ir pamokų. Tačiau nepadarysi jokų reljefinių įspaudų, ką gali su sizix. Jeigu pirkčiau sizix tai pradedančiojo rinkinį. rolleyes.gif

Beje turiu konkursinį ir scrapping.lt, užeikit pažiūrėt http://dianoslaisval...m-lo-12x12.html
Atsakyti
QUOTE(ddia @ 2014 03 26, 14:59)
Sveika, nors ir neesu patyrusi, bet pasidalinsiu savo nuomone. Man patogiau silhouette aparačiukas. Nes nereikia pirkti formelių, jas gali pati nusipiešti ir visaip kitaip prisigaminti pilnas internetas nuorodų ir pamokų. Tačiau nepadarysi jokų reljefinių įspaudų, ką gali su sizix. Jeigu pirkčiau sizix tai pradedančiojo rinkinį. rolleyes.gif

Beje turiu konkursinį ir scrapping.lt, užeikit pažiūrėt http://dianoslaisval...m-lo-12x12.html

Dėkoju už atsakymą.
Dar leisiu sau patrukdyti. Ar kažkas panašaus? NUORODA

Atsakyti
Tila, jeigu tu dar kaip pati sakai nuliuke, tai neverta tau pirkti jokio aparaciuko 4u.gif ypac jei abejoji ar tau patiks sis uzsiemimas. Nusipirksti tada kai jau pradesi skrebinti ir suprasi, kad tau jo isties truksta. Pradzioje tikrai galima apseiti be specialiu irankiu. Uztenka kilimelio pjaustymui, peiliuko, liniuotes, popieriaus ir fantazijos. O jau kai isijausi tada pati suprasi koks aparaciukas tau labiausiai reikalingas.
Atsakyti
QUOTE(ddia @ 2014 03 26, 15:59)
Beje turiu konkursinį ir scrapping.lt, užeikit pažiūrėt

Labai dailus wub.gif

Sveikos merginos 4u.gif

As sioje srityje esu visai zalia. Na kartais tekdavo padaryti koki atviruka ir pasveikinti draugus. Bet tik tiek.

Netycia uzejus sia tema, susizavejau ja ir nutariau ismeginti savo jegas. Dabar intensyviai skaitineju temas ir bandau kazka suprasti. Nusipikau sizzix pradedanciajam masinele. Keleta lapu, pjovimo lenta. Dar uzsisakiau kelias kirtimo formeles...po truputi kazka bandysiu gaminti.
Kol kas iskilo tokie klausimai:
1. Ar verta pirkti antspaudukus ar galima juos pakeisti atsispausdinus su printeriu? Ar labai kokybe nukencia?
2. Kur dazniausiai Kaune perkate popieriu ir kitas prekes? Spalvoto dvipusio lapo 30.5x30.5cm kaina 4-5Lt/vnt cia normali ar deretu ieskotis pigiau g.gif
3. Kokius klijus naudojate lapu suklijavimui? Ar piestukiniai klijai nebanguoja popieriaus? O gal geriau klijuoti dvipuse lipnia juostele?
4. Su kokiu aparatu pjaustote popieriu? Ar naudojate tiesiog liniuote ir peiliuka?

Gal ir kvaili klausimai, bet norisi jausti malonuma kuriant tokius grozius kaip jus tai darot ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Ader tu kaip visada teisi smile.gif
Tila, aš turiu panašų tik 3 metais senesnį smile.gif
Papildyta:

Kol kas iskilo tokie klausimai:
1. Ar verta pirkti antspaudukus ar galima juos pakeisti atsispausdinus su printeriu? Ar labai kokybe nukencia?
2. Kur dazniausiai Kaune perkate popieriu ir kitas prekes? Spalvoto dvipusio lapo 30.5x30.5cm kaina 4-5Lt/vnt cia normali ar deretu ieskotis pigiau g.gif
3. Kokius klijus naudojate lapu suklijavimui? Ar piestukiniai klijai nebanguoja popieriaus? O gal geriau klijuoti dvipuse lipnia juostele?
4. Su kokiu aparatu pjaustote popieriu? Ar naudojate tiesiog liniuote ir peiliuka?

Gal ir kvaili klausimai, bet norisi jausti malonuma kuriant tokius grozius kaip jus tai darot ax.gif bigsmile.gif
[/quote]

1. Aš negaliu lyginti antspaudų su printeriu, darau ir taip ir taip. Kai jau darbelis apklijuotas ant jo nieko nebeatprintinsi gi smile.gif
2. Kaune visada pirkdavau spalvų namuose ir dabar jei greitai reikia čia perku, o šiaip aš viską siunčiuos iš užsienio ir ebay.
3. Lapus jei stori klijuoju pieštukiniais, detales tokiu ale lipalu (tik saugiu),arba karštais klijais, dvipusę naudoju tik detalėm ir nuotraukoms tik kartais.
4. Ką turimi omeny pjaustote, pjaustau visaip ir giljotina ir peiliuku su liniuote ir aparačiuku. Visaip. Dar žirklėm ir didelėm ir mažom...
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2014 03 26, 15:17)
Tila, jeigu tu dar kaip pati sakai nuliuke, tai neverta tau pirkti jokio aparaciuko  4u.gif ypac jei abejoji ar tau patiks sis uzsiemimas. Nusipirksti tada kai jau pradesi skrebinti ir suprasi, kad tau jo isties truksta. Pradzioje tikrai galima apseiti be specialiu irankiu. Uztenka kilimelio pjaustymui, peiliuko, liniuotes, popieriaus ir fantazijos.  O jau kai isijausi tada pati suprasi koks aparaciukas tau labiausiai reikalingas.

Labai teisingas požiūris 4u.gif
Mano pagrindinis noras išmokt pasidaryt albumus vaikams. Ir kol kas kaip visa tai padaryti - aukštasis pilotažas.
Na kažkas tokio
user posted image
arba
user posted image
http://mano-mazutis-...ml#.UzLYTvemtf2

Ir ko tokiam grožiui pagaminti reikia? Turiu omenyje pagrindinius įrankius, priemones (klijus, popierių, žirkles tai žinau smile.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tila: 26 kovo 2014 - 15:39
ddia, tikrai kad lengvai thumbup.gif liux giriu giriu ir aciu kad dalyvauji.

rituker, pameginsiu trumpai tau atsakyti i klausimu, viliuosi padesiu:
1. antspauduko ir spausdinto paveiksliuko kokybe zinoma skiriasi. As pati antspauduku mazai naudoju, bet su jais galima graziai pastampuoti ant skrebuko pagrindo , juk toj vietoj neatspausdinsi paveiksliuko:)
2.4-5 litai uz lapa popieriaus yra labai brangu. verta pasieiskoti Lenkijoje, arba jungtis prie bendru merginu uzsakymu. tokiu budu galima nusipirkti neblogo popieriaus uz 2-2,5 lt. uz lapa.
3. geriausia klijuoti dvipusia lipnia juostele, piestukiniai klijai tinkami kai kuriais atvejais, bet per visa lapo plota tepant susibanguos
4. pradzioj labai ilga laika naudojau liniuote ir peiliuka, kuomet jau reikia supjaustyti is karto koki 100 lapu verta pagalvoti apie pjaustykle arba giljotina.
Jei su peiliuku nesigauna lygiai atpjauti ar siaip norisi palengvinimo, galima nusipirkti koki paprasta popieriaus trimeri su keiciamais peiliukais.
Papildyta:
Tila, jei be popieriaus peiliuko liniuotes ir zirkliu turesi bent viena krasto skylamusi, puikiausiai pagaminti soki albuma mirksiukas.gif visa kita tik fantazija
Atsakyti
QUOTE(ddia @ 2014 03 26, 16:28)
1. Aš negaliu lyginti antspaudų su printeriu, darau ir taip ir taip. Kai jau darbelis apklijuotas ant jo nieko nebeatprintinsi gi smile.gif
2. Kaune visada pirkdavau spalvų namuose ir dabar jei greitai reikia čia perku, o šiaip aš viską siunčiuos iš užsienio ir ebay.
3. Lapus jei stori klijuoju pieštukiniais, detales tokiu ale lipalu (tik saugiu),arba karštais klijais, dvipusę naudoju tik detalėm ir nuotraukoms tik kartais.
4. Ką turimi omeny pjaustote, pjaustau visaip ir giljotina ir peiliuku su liniuote ir aparačiuku. Visaip. Dar žirklėm ir didelėm ir mažom...


Viska supratau aciu labai 4u.gif Medziagines juosteles klijuojate piestukiniais klijais? Ar gerai laikosi? Kokios firmos rekomenduotumet piestukinius klijus?

QUOTE(ader @ 2014 03 26, 16:42)
rituker, pameginsiu trumpai tau atsakyti i klausimu, viliuosi padesiu:
Papildyta:
Tila, jei be popieriaus peiliuko liniuotes ir zirkliu turesi bent viena krasto skylamusi, puikiausiai pagaminti soki albuma  mirksiukas.gif visa kita tik fantazija

Tikrai labai padejai 4u.gif Kita karta nebepirksiu lapu po 4-5 Lt/lapa doh.gif Dabar nusipirkau tokipeiliuka. Taciau ranka dar reikia islavinti. Meginsiu ji prisijaukinti, jei nepavyks grysiu prie paprasti peiliuko smile.gif O rimtesnius pjovimo iranius atidedu velesniam laikui rolleyes.gif

Laukiu kada uzsakyma pristatys ir kibsiu i darba bigsmile.gif
Atsakyti
siuo peiliuku patogiausia pjaustyti audini. popieriu ir dar palei liniuote nelabai patogu, bent jau man, pjaustau paprasciausiu statybiniu peiliuku. Kadangi pjaustyt tenka daug tai specialus skrebinimo peiliukai mano rankose luzta:)
Atsakyti
O kaip tas statybinis peiliukas atrodo ax.gif Turbut senukuose rasciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2014 03 26, 10:30)
nezinau kokiam tu mieste gyveni. didmiesciuose yra specializuots popieriaus parduotuves jose tikrai rasi ivairaus popieriaus ir karto dideliais lakstais. Vilniuje yra Mylida.


Deja, aš ne Vilniuj, ir ne Kaune... pajūry gyvenu, tad gal kas išduotų ir čia gerų vietelių? ax.gif
Atsakyti
Klaipedoje deja nezinau tokiu parduotuviu

statybiniu peiliuku visur yra ne tik senukuose , maksimoje yra. paprasti tokie su keiciamom geleztem istraukiamom.
Atsakyti