Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (Scrapbooking) 31 tema

va aš irgi galvoju, kad galima ir siuvimo mašina gal.... taip mačiau kaip fantastiškai ader su medžiaga aptraukia, bet man tai dar aukštasis pilotažas... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbanota avyte: 24 kovo 2014 - 13:41
as siuvu su siuvimo masina . virseliui reikalingas kartonas pagrindui, o aptraukimui jau kas tik po ranka pasitaiko. Kartona geriausia rinktis ne plona, maziausiai 2,7 mm. ir ziureti jo lenkimosi krypti, kad paskui virselis neissiriestu arba neissigaubtu.

ddia, del tu remeliu tai labai gerai. dar galima padaryti kitaip, taip iskirsti norima viduri, palikti palei krastus po 2 cm ar kiek daugiau. tris krastines priklijuoti arba prisiuti o viena palikti laisva, kad eitu nuotrauka uzkisti. bet pas tave labai panasiai ir padaryta thumbup.gif turiu prisipazinti, kad man labai sunku daryti tokius albumus, kur kiekvienas puslapis dekoruotas bet nera nuotraukos. geriau jau tada tuscias lapas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2014 03 24, 19:54)
as siuvu su siuvimo masina . virseliui reikalingas kartonas pagrindui, o aptraukimui jau kas tik po ranka pasitaiko. Kartona geriausia rinktis ne plona, maziausiai 2,7 mm. ir ziureti jo lenkimosi krypti, kad paskui virselis neissiriestu arba neissigaubtu.

ddia, del tu remeliu tai labai gerai. dar galima padaryti kitaip, taip iskirsti norima viduri, palikti palei krastus po 2 cm ar kiek daugiau. tris krastines priklijuoti arba prisiuti o viena palikti laisva, kad eitu nuotrauka uzkisti. bet pas tave labai panasiai ir padaryta  thumbup.gif turiu prisipazinti, kad man labai sunku daryti tokius albumus, kur kiekvienas puslapis dekoruotas bet nera nuotraukos. geriau jau tada tuscias lapas  biggrin.gif


uoj, kaip smagu kad pasidalinot, ačiū, o kaip čia suprasti "žiūrėti jo lenkimosi kryptį?" ir kur gauti tokio kartono, būna pirkti ar kažkaip pačios iš ko nors pjaustot?
Atsakyti
Kartona perku dideliais lapais ir atsipjaunu namie kiek reikia. Lenkimosi krypti sunku paaiskint lengviau parodyt. Bet jei paimi popieriaus ar kartono lapa i rankas ir palankstai i ivairias puses tai pajunti kad viena kryptim jis linksta geriau. Pagooglink gal rasiu daugiau info cia jau daugiau susije su knygrysyste.
Atsakyti
ader, ačiū už konsultacijas, o kur pirkti tokių didelų kartonų? ir apskritai kur ir kaip geriausia/pigiausia pirkti popierių, kur Jūs merginos perkat?
Atsakyti
nezinau kokiam tu mieste gyveni. didmiesciuose yra specializuots popieriaus parduotuves jose tikrai rasi ivairaus popieriaus ir karto dideliais lakstais. Vilniuje yra Mylida.
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2014 03 26, 08:30)
nezinau kokiam tu mieste gyveni. didmiesciuose yra specializuots popieriaus parduotuves jose tikrai rasi ivairaus popieriaus ir karto dideliais lakstais. Vilniuje yra Mylida.


Ir Meno mūza. O Mylidoj buvau tik vieną kartą ir seniai. Ten, kažkaip, antrame aukšte?
Atsakyti
taip antrame aukste popieriaus pasaulis. o meno muza man ne pakeliui tai ten nesilankau smile.gif yra ir daugiau kur pirkti, kai kuriose kanceliariniu prekiu parduotuvese.
Atsakyti
Sveikos, turiu naują LO kviečiu pažiūrėti http://dianoslaisval...ways-helps.html,

Nes čia vėl įkėlė labai didelę foto sad.gif
Atsakyti
ddia, super thumbup.gif sekmes konkurse, tikiuosi ir i scrapping.lt blogo konkursa ka nors pagaminsi mirksiukas.gif

labai patiko tie visi taskiukai spuogiukai, ir schema gerai interpretuota.
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2014 03 26, 12:52)
ddia, super  thumbup.gif sekmes konkurse, tikiuosi ir i scrapping.lt blogo konkursa ka nors pagaminsi  mirksiukas.gif

labai patiko tie visi taskiukai spuogiukai, ir schema gerai interpretuota.


Ačiū Ader, žinoma darysiu, scrapping.lt šiandien gaminsiu smile.gif, bus taip pat apie mano bernus smile.gif
Atsakyti
Sveikos skrebukininkės,

Noriu jūsų, patyrusių skrebukininkių, patarimo.
Ar vertas dėmesio šitas rinkinukas NUORODA Ar geriau žiūrėti tokį ir komplektuotis pačiai NUORODA

Esu visiška nulinukė, supratimo neturiu smile.gif Aišku dar svarstau ar iš viso verta investuoti, nes vis tik nepigus dalykas blush2.gif Kaip ir pats hobis smile.gif
Būsiu dėkinga už jūsų nuomonę ir patarimus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tila: 26 kovo 2014 - 14:53