Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (Scrapbooking) 31 tema

ddia, sveika pargrizusi biggrin.gif

is pirmo zvilgsnio tai as neturiu prie ko prikibt visiskai. Ir kompozicija yra, ir detales susietos viena su kita , grazia pasiuvineta palei krastukus, ir pastampuota, zodziu darbelio ideta kaip reikalas, labai viskas saunu thumbup.gif
jei jau smulkintis iki saknu, tai gal tarp nuotraukos ir to rudo paspartuko dar buciau idejusi viena sluoksni sviesaus popieriuko, kad truputi atmus nuotrauka nuo pagrinduko. bet cia jau visiska smulkmena, tad i ja nereikia kreipti didelio demesio.
Atsakyti
man irgi viskas normaliai atrodo, nereikia/nenoriu/ kabinetis be reikalo smile.gif
Atsakyti
Ačiū merginos biggrin.gif 4u.gif bandžiau dėt šviesų popieriuką, bet nuotrauka labai geltona, nesižiūrėjo.
Tiesa siunčiuosi siluetto peiliukus gaunasi stipriai pigiau nei čia lt pirkt, jei kam reikės. blush2.gif

Atsakyti
Oj simtas metu cia nesilankiau, bet tikiuos neismesit, nes netusciom smile.gif
user posted image
O kas slepiasi uz dureliu, galit pamatyti mano bloge wink.gif
Atsakyti
smile.gif
user posted image
Atsakyti
Ačiū už galimybę grožėtis Jūsų darbeliais 4u.gif
Atsakyti
Ir aš su 12x12 wink.gif
http://s019.radikal....fbb9fb62523.jpg
Atsakyti
ddia, gražu labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ddia @ 2014 02 11, 14:50)


Grazu, labai patiko toks netvarkingas apsiuvimas smile.gif
Atsakyti
smile.gif
user posted image
Atsakyti
sypseniki, prikelei visus is numirusiu man atrodo smile.gif Galvojau si tema nebeatgys. Tai seku tavo pavydziu ir rodausi ir as smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Daugiau kaip visad bloge 4u.gif
Atsakyti
Dekui Puski, gi kiek galima tinginiauti, nes dar truputi man atrodo ir tradicinukai nublanks uzmarstyn, nes visos i visai kita skreba pasinere smile.gif
Bet ryt pasirodyiu su nauju konkurselio, tad nesnauskite ir nepraziopsokite, bus lengva temute tad tikiuosi sugundysiu visas dalyvauti smile.gif
O sian tiesiog vaisinu prie kavutes
user posted image
Atsakyti