Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (Scrapbooking) 31 tema

Sakykite iš ko čias tas užrašas toks iškilęs? Kur galima įsigyti tokios medžiagos?
user posted image
Atsakyti
Pupshe, ten lipdukai , o baltos - crepla raides...yra spalvu namuose...prie raidynu paziurek smile.gif
Atsakyti
O I'M užrašas irgi tas crepla?
Atsakyti
QUOTE(pupshe @ 2014 01 09, 17:23)
O I'M užrašas irgi tas crepla?


Taip , tik nuspalvinta akriliniais arba vandeniniais dazais arba nupurksta "mistais"
Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2014 01 10, 08:19)
Taip , tik nuspalvinta akriliniais arba vandeniniais dazais arba nupurksta "mistais"


Malenkaja papravka - "I'm" tai ne crepla, o storo kartono raidynas, trauktas medžiaga (gatavas produktas) wink.gif Jie būna balti, galima dažyti (čia dažyta, kaip minėjo dimming), tik LT pardavime neteko matyt. Spėju, kad čia Studio Calico senokas gaminys smile.gif
Atsakyti
labai teisinga "papravka" biggrin.gif aciu
Atsakyti
Ačiū už atsakymus. Tuo pačiu dar pasidomėsiu smile.gif Iš kokių int. užsienio parduotuvių siunčiatės priemones skrebinimui?
Atsakyti
QUOTE(pupshe @ 2014 01 10, 10:02)
Ačiū už atsakymus. Tuo pačiu dar pasidomėsiu smile.gif Iš kokių int. užsienio parduotuvių siunčiatės priemones skrebinimui?


Apie priemones čia temukė mirksiukas.gif

http://www.supermama...?...684557&st=0
Atsakyti
Sveikos mergaites!

Atnesu savo December daily pabaigta...

...ir PL 2014 pradeta...


Kadangu labai dideles foto, tai negaliu cia ideti..uzsukit pas mane i blog'a Pink Dreams
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglu: 27 sausio 2014 - 17:08
Žaviuosi jūsų kantrybe ir darbais, ypac PL. Po ilgu ieskojimu ir įvairių skrebinimo technikų bandymų, supratau, kad tikrasis džiaugsmas man gyvenimo PL bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alezee @ 2014 02 03, 22:40)
Žaviuosi jūsų kantrybe ir darbais, ypac PL. Po ilgu ieskojimu ir įvairių skrebinimo technikų bandymų, supratau, kad tikrasis džiaugsmas man gyvenimo PL  bigsmile.gif


ir man PL pats paciausias bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dimming: 04 vasario 2014 - 08:06
Sveikos, buvau truputį dingusi, na beveik tris metus :/ turiu naują scrabo darbelį, norėčiau kritikos. ax.gif Tai vaiko pasiekimų albumas, penktas mėnuo. Kadangi kai albumą pradėjau tai buvo vos pirmi mano scrap bandymai tai iškart nuspręndžiau, kad deja, bet puslapiai bus skirtingi viskuom, ir man su tuom reikės susitaikyti, o ne perdarinėti. Čia šio savaitgalio darbelis ir labai prašau nuomonės:

user posted image
Atsakyti