Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (Scrapbooking) 31 tema

keletas senu nerodytu darbu

user posted image
user posted image
user posted image

My sweet corner

Atsakyti
nu nebent dėl vaikiukų smile.gif
mano nebekrapšto smile.gif
o be to storesnes ar metalines detales su momentu klijuoju, tektų dantimis graužti smile.gif
Atsakyti
Puski pakomentavau bloge... thumbup.gif wub.gif skrebukai. Nerodyti nuo vasaros?! as neiskesciau...

Niu bet si ta turiu parodyti bloge ax.gif ...judu is mirties tasko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 05 gruodžio 2013 - 19:31
QUOTE(Puskis @ 2013 12 05, 13:08)
O albumu yra (ar bent buvo) ermitaze, ir PL imauciu, labai papigiai, tai uzsipirkau kitiem metam. Ir zinoma visad ju yra e-parduotuvese (spalvu namai, perlina ir t.t.)


Aciu uz info, vaziuosiu ten ieskot. Nerandu ar nemoku ieskot Vlniuje specializuotu rankdarbiu parduotuviu (gyvai apsipirkt, kai ko staigiai prireikia). Arba pasirinkimas labai skurdus. ax.gif Va dabar su binder tipo albumu vargstu, jei formatas 30.5x30.5, tai spirale arba tie uzsukami vinukai. doh.gif smile.gif Gal kokia nauja atradot be anksciau "skrebinimo priemoniu temoje" isvardintu? bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image
Prisikele is numirusiuju mano Project Life - kovo men.
bloge wink.gif
Atsakyti
ateinu su skrebuku

user posted image

4u.gif
Atsakyti
ader: kieno sis paauglys ? blink.gif siaubas kaip greitai vaikai auga! Dailus skrebukas...medienos rastuoto popieriaus pagrindas labai tinka vyriskai giminei.
Atsakyti
o taip, sitas bachuriukas mano, tas pats kur vaidendavosi skrebukuose mirksiukas.gif
Atsakyti
Ištyso biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
tempiu dar viena, si karta kita tema

user posted image
Atsakyti
Oho, koks grožis thumbup.gif detalės taip gerai atspinti nuotraukos stiliuką wub.gif
Atsakyti
ader thumbup.gif labai skoningas, neapkrautas, moteriskas skrebukas wub.gif

atnesu balandzio men. PL:
user posted image
didesni vaizdai bloge.
Atsakyti