Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (Scrapbooking) 31 tema

O as istikima PL atstove, baisiai patinka man sis projektas!!! Turiu du sunkiausius albumus kurie ziurimiausi ir megstamiausi seimoje. Taigi pasiryzus ir toliau daryt, jau ir albumus su imautem kitiem metam uzsipirkau smile.gif
Atsakyti
Ot šitokio spritnumo - greitumo man tikrai trūksta, bet aš gi labai užsispyrus ir dabar jau net 24 dieną praėjusių metų DD darau lotuliukas.gif gal iki pensijos pvz. ir kokius 2014 PL pasidaryčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tishka @ 2013 12 03, 17:26)
bet aš gi labai užsispyrus ir dabar jau net 24 dieną praėjusių metų DD darau  lotuliukas.gif



pralinksminai smile.gif bet, va, padarysi tuoj smile.gif

o siu metu DD darysi? ir ar zadi (primink) pradeti PL 2014?
Atsakyti
QUOTE(Puskis @ 2013 12 03, 16:08)
Taigi pasiryzus ir toliau daryt, jau ir albumus su imautem kitiem metam uzsipirkau smile.gif


Gal pasidalinsit info kur juos perkat? 4u.gif Siunciates ar LT? Sunkus jauciu jie ax.gif Kazkaip LT nerandu 12x12 formato albumu...
Atsakyti
Puski, šaunuolė. Apie tave savaitgalį galvojau - kad turbūt bus keista nebepildyti PL, po metų įpročio. Bet pasirodo, ir 2014 m. šį projektą pratęsi - šaunu thumbup.gif
Atsakyti
merginos, patikslinkit, kas yra laikoma PL. Vat Irma sako, kad jai svetimas skrebinimas chronologine tvarka, bet juk akimirkos iš vaikų ar šeimos gyvenimo jau ir yra Project Life, nes čia vaikui metai, o čia jau pusantrų ir t.t. Ar skirtingi intervalai jau nebe PL?
yra kas skrebina tik vieną gyvenimo liniją - pvz. keliones, jas deda į vieną albumą, bet visos kitos gyvenimo pusės lieka nepaliestos, tai čia jau nebe PL?
Atsakyti
PL tai tavo ir seimos nariu kassavaitinis (kai kas daro menesinius) foto ir teksto dienorastis/ dienorascio projektas su svarbiom akimirkom trunkantis metus laiko. jis apima viska: kasdienybe, sventes, keliones
Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2013 12 04, 15:55)
PL tai tavo ir seimos nariu kassavaitinis (kai kas daro menesinius) foto ir teksto dienorastis/ dienorascio projektas  su svarbiom akimirkom trunkantis metus laiko. jis apima viska: kasdienybe, sventes, keliones


tik labai nuoseklus žmogus gali tai daryti smile.gif
Atsakyti
dimming, aga, šių metų DD dar laukia - tikrai darysiu, nes jaučiu, kaip viskas paprasčiau darosi su antruoju smile.gif O PL tai kol kas startui per mažai laiko... Bet labai norėčiau ir ten nagus savo prikišti biggrin.gif
Modeen, aš 12x12 albumus siunčiuosi iš JAV, o LT kažkada tik Spalvų namuose buvau radusi...
Atsakyti
Alezee apie albumus klausė smile.gif
O kam jums tie albumai? Aš segu 12x12 colių lapus keturiais žiedais, pasidariau viršelį. man tos įmautės kažkaip nenatūraliai atrodo - skrebukas sau, o plastikas sau g.gif . O taip verti albumą kaip tikrą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Modeen @ 2013 12 05, 10:07)
O kam jums tie albumai? Aš segu 12x12 colių lapus keturiais žiedais, pasidariau viršelį. man tos įmautės kažkaip nenatūraliai atrodo - skrebukas sau, o plastikas sau  g.gif . O taip verti albumą kaip tikrą smile.gif


Šiaip ir man tie įmaučių albumai ne prie širdies drinks_cheers.gif bet PL ketinu po Naujų pradėt, laukiu jau tų specialių įmaučių, o albumą į kur jas segt ketinau čia įsigyt, bet nerandu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Modeen @ 2013 12 05, 11:07)
Alezee apie albumus klausė smile.gif
O kam jums tie albumai? Aš segu 12x12 colių lapus keturiais žiedais, pasidariau viršelį. man tos įmautės kažkaip nenatūraliai atrodo - skrebukas sau, o plastikas sau  g.gif . O taip verti albumą kaip tikrą smile.gif


Man skrebukam imautes tiesiog butinos, nes kitaip turi gadint darbeli darant skyles, beto mano darbai visad pilni detaliu, kurios visos nukris, jei lapus sudesi paprastai ir vartysi. Iseitis niekam neduot ziuret, apie vaikus isvis tada negalima pagalvot, nes viska nukrapstys. O mano vyresniajam patinka karts nuo karto tuos albumus pavartyt, tai kai viskas imautese, nebaisu, kad kazka nukrapstys ir nuciupines.

O albumu yra (ar bent buvo) ermitaze, ir PL imauciu, labai papigiai, tai uzsipirkau kitiem metam. Ir zinoma visad ju yra e-parduotuvese (spalvu namai, perlina ir t.t.)
Atsakyti