Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (Scrapbooking) 31 tema

tai viskas gerai modeen, tu teisingai mastai. darant tikruosius skrebukus su nuotraukom reikia derinti ir nuotraukos spalvas ir detales, tai jau visai kitas albumas ir jei tiek daug nuotrauku nori sutalpinti tai jau net ne vienas matyt albumas bus. vientisumas siuo atveju jungiantis viska bendrai ir bus ta istorija. Derink skirtingus popieriukus sekmingai , jei gerai jauti spalvas ir kompozicija gausis tikrai puikiai.

o pradedancioms daryti mazus dalykelius uz tai ir rekomenduoju rinkinukus, kad nepasimestu gausybeje spalvu ir rastu. Sis patarimas tiesiog is mano patirties. Juo vadovaujuosi ir dabar darydama albumus. Daznai kad man butu lengviau derinu jei ir ne to paties rinkinio popieriukus tai bent jau to paties gamintojo, tada esu garantuota kad albumas bus vientisas, deres popieriaus fakturos, spalvos, o su detalem geriau neperspausti. 4u.gif

labai noretusi, kad naujos skrebukes ikelinetu savo darbelius ir klaustu patarimu kaip kazka patobulinti. Tikrai gautu daug vertingu pastebejimu ir greiciau suprastu kas ir kaip, maziau reiketu sukti galva kas prie ko dera.
Atsakyti
Sveikos,

Noriu paklausti, gal kas nors galite man padeti? turiu popieriaus, reikia man pasidaryt kokiu nors formeliu, krasteliu... ypac kalediniu. ar yra kas turite spaudukus ir galetume man atspausti? Vilniuje, privaziuociau.

ir dar del rašalo noriu paklausti turiu daug štampukų, reiktų rašalo jiems. kokį naudoti? kur jį pirkti? g.gif

ačiū iš anksto.
Atsakyti
JulieTa, gaila, negaliu padėti, nes mechaninės kirtimo mašinėlės neturiu sad.gif O su rašaliukais tai labai individualus reikalas... Asmeniškai aš juos perku internetu, o šiaip tai Vilniuj žinoma ir parduotuvėse galima nusipirkt (manau jų sąrašas yra kitoj, Skrebinimo priemonių temoj).

Atsakyti
user posted image
ax.gif Neisku kiek kartu reikes mano muzai suteikti pirma pagalba kad prisikeltu is numirusiuju... jau eilini karta verysad.gif
Meninio dienorascio vaikiskas 'sedevras' ...cia
Atsakyti
Irma, sveika sugrįžus, aš žinok vis galvoju ir galvoju apie tave biggrin.gif Labai smagu išvyst tavo kūrinį thumbup.gif
O vakar kaip tik skaičiau straipsnį apie tą įkvėpimą (scrap info 3 Nr.). Man tokie aiškinimaisi, suvokimas, kas, kodėl ir kaip vyksta, labai padeda savęs ieškojimuose ir mūzos gaudyme. Bet, žinoma, tikrai sena tiesa, kad tas įkvėpimas yra tik 1% viso rezultato. Kiti 99% yra darbas darbas darbas... Ir beje man taip dažnai būna, kad mūza šmėžčioti pradeda tik įpusėjus skrebuką rolleyes.gif
O darbo į skrebą žinoma galiu daug įdėt tik todėl, kad rezultate matau prasmę. Jeigu tik sugalvosiu, kad tai, ką darau ne taip ir reikalinga/prasminga - manau pradėsiu užleidinėti šį reikalą...
Be to, gi žinoma, kad galima ieškojimuose surasti dar geresnį būdą save įprasminti ir mesti tuos skrebinimus. Svarbu, kad pats jaustumeisi komfortabiliai tame, ką darai. Tik tada galėsi vis giliau lįsti į "save" ir tuo pačiu geriau atsiskleisi kitiems. Man atrodo, kad tai ir yra svarbiausia.
Atsakyti
QUOTE(tishka @ 2013 11 27, 04:42)
Irma, sveika sugrįžus, aš žinok vis galvoju ir galvoju apie tave  biggrin.gif Labai smagu išvyst tavo kūrinį  thumbup.gif
O vakar kaip tik skaičiau straipsnį apie tą įkvėpimą (scrap info 3 Nr.). Man tokie aiškinimaisi, suvokimas, kas, kodėl ir kaip vyksta, labai padeda savęs ieškojimuose ir mūzos gaudyme. Bet, žinoma, tikrai sena tiesa, kad tas įkvėpimas yra tik 1% viso rezultato. Kiti 99% yra darbas darbas darbas... Ir beje man taip dažnai būna, kad mūza šmėžčioti pradeda tik įpusėjus skrebuką  rolleyes.gif
O darbo į skrebą žinoma galiu daug įdėt tik todėl, kad rezultate matau prasmę. Jeigu tik sugalvosiu, kad tai, ką darau ne taip ir reikalinga/prasminga - manau pradėsiu užleidinėti šį reikalą...
Be to, gi žinoma, kad galima ieškojimuose surasti dar geresnį būdą save įprasminti ir mesti tuos skrebinimus. Svarbu, kad pats jaustumeisi komfortabiliai tame, ką darai. Tik tada galėsi vis giliau lįsti į "save" ir tuo pačiu geriau atsiskleisi kitiems. Man atrodo, kad tai ir yra svarbiausia.

Malonu kad mane dar kas nors cia pamena friends.gif
Pilnai drinks_cheers.gif su visa issakyta nuomone. Kuryba yra mano krauje nuo ankstyvu dienu, bet tiesa sakant neaisku kurioj formoj. Anksciau visad galvojau kad skrebas, bet kartais man nesiskrebina. O kadangi turiu tieeeeek daug priemoniu prisirinkus, jauciuosi lyg ipareigota skrebinti, o kada jauciuosi ipareigota ar save prievartaujanti kad privalau si ta daryti, tada muza iskeliauja i dausas unsure.gif
Vz, labai esu laiminga kad pagaliau perskaiciau ta knyga "The Artist's Way" - puiki knyga kurybiskom sielom ar tai menininkam ar muzikantam ar aktoriam, ir pan.,- tiem kurie atsiduria pries nemenka barjera.

P.S o apie koki cia straipsni tu kalbi "scrap info Nr.3"?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 28 lapkričio 2013 - 03:38
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2013 11 28, 03:37)
P.S o apie koki cia straipsni tu kalbi "scrap info Nr.3"?

Cia zurnalas rusu kalba - labai idomu paskaityt ne tik del kitokio jame publikuojamu darbu stiliaus, pamoku, bet ir siaip labai jauciasi kitokia kulturine plotme. Jauciuosi kaip i kokia pasaku knyga lisdama - panasiai, kaip vartant Somerset Studio smile.gif
Atsakyti
QUOTE
panasiai, kaip vartant Somerset Studio

Jooo...tie Stampington & Company zurnalai kaip Somerset Studio, Somerset Memories, Artful Blogging, Art Journaling tai lyg portalas i kita pasaku saly wub.gif Fotografija nereali bigsmile.gif darbu pateikimas stulbinantis.
Galbut todel jie vieninteliai liko 'gyvi' - t.y realus zurnalai....visi kiti kaip pavyz. Scrapbook Trends, Creative Keepsakes, Memory Makers, Scrapbook Answers nesugebejo isgyventi verysad.gif . Nemenkas postumis jiem visa si reikala paversti i e-zurnalus, bet bent jau man, ne tas pats laikyti tikra zurnala su puodeliu arbatos ar vartyti virtualu zurnala schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2013 11 29, 23:41)
Jooo...tie Stampington & Company zurnalai kaip Somerset Studio, Somerset Memories, Artful Blogging, Art Journaling tai lyg portalas i kita pasaku saly  wub.gif Fotografija nereali  bigsmile.gif  darbu pateikimas stulbinantis.
Galbut todel jie vieninteliai liko 'gyvi' - t.y realus zurnalai....visi kiti kaip pavyz. Scrapbook Trends, Creative Keepsakes, Memory Makers, Scrapbook Answers nesugebejo isgyventi  verysad.gif . Nemenkas postumis jiem visa si reikala paversti i e-zurnalus, bet bent jau man, ne tas pats laikyti tikra zurnala su puodeliu arbatos ar vartyti virtualu zurnala  schmoll.gif

Tikrai pritariu, kad popierinis variantas nepalyginamai mielesnis... Cia jau gal kokia psichologija smile.gif kokie mes materialus vis dar biggrin.gif

Ir sveikinu Agneja - tavo skrebukas laimejo "Dangaus" temos konkursa! As vis pasimetu del sito naujai uzsukto konkursu rato pavadinimo... Nu bet gal Agneja begalvodama uzduoti naujam konkursui sugalvos ir stebuklinga pavadinima visam sitam reikalui biggrin.gif ... O jei ir nesuglvos, tai vis tiek - organizuojanciom linkiu neprarast vilties ir kantrybes, o dalyvaujanciom - ikvepimo ir ryzto!

Laukiam kitu masiniu skrebuku gimimu thumbup.gif
Papildyta:
Ir aisku pamirsau pati svarbiausia dalyka: ACIU visoms dalyvems, tik jus kas karta isgelbstit visa sita reikala 4u.gif
Atsakyti
Irma, man kilo klausimas - PL projektą užmetei ar vis gi po truputį tyliai darydavai?
Atsakyti
QUOTE(Poisson'è @ 2013 12 01, 16:03)
Irma, man kilo klausimas - PL projektą užmetei ar vis gi po truputį tyliai darydavai?

uzmeciau ties kovo men. Bet....zadu dabaigti 2013 m., ir daugiau PL neuzsimineti. December Daily, Project Life ir visi kiti panasaus tipo projektai skatinantys skrebinti chronologijos eiga, ne man schmoll.gif
Atsakyti
Pas mane PL 2013 yra sausis, vasaris, tada vasarai 1 lapas, o paskui jau kas menesi ruduo - gruodis.... O 2014 jau stengsiuosi tvarkingai menesinius PL daryti, nes man jie "tarnauja" kaip seimos foto dienorastis...
Atsakyti