Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (Scrapbooking) 31 tema

Skelbimų lenta
Rankdarbių priemonių skelbimai
Atsakyti
sveikos skrebukės,gal galėtut man pagelbėti.norėciau ir as uzsiimti situo menu,bet tiek visko prisiskaičiau,prisiziurejau kad net nezinau nuo ko pradeti ,kokias priemones nusipirkti.mane labiau domina atvirukai daryti skrebinimo būdu.
Atsakyti
QUOTE(laimalaima3132 @ 2013 11 20, 14:27)
sveikos skrebukės,gal galėtut man pagelbėti.norėciau ir as uzsiimti situo menu,bet tiek visko prisiskaičiau,prisiziurejau  kad net nezinau nuo ko pradeti ,kokias priemones nusipirkti.mane labiau domina atvirukai daryti skrebinimo būdu.


kadangi ir aš šviežia skrebukė, tai mano patirtis tokia - vistiek visko iš karto nesusipirksi, o be to visai neaišku, ar ilgai ta aistra tęsis. Kadangi įdomu atvirukai, tai paklausk savęs, kokią temą juose nori vystyti. Jei dabar aktualu žiemos šventės, sveikinimai, tai nekreipk dėmesio į visas priemones su gėlėm, paplūdimiais ir t.t. Įsigyk žiemos tema popieriaus, iškirstų detalių, lipdukų, kokį antspaudėlį su sidabriniu rašalu ar trafaretą, gal nebrangų skylamušį, ar dar kokio gėrio ir pirmyn. Kad turėtum įvairiai, bet po nedaug. Kad suprastum, kokia priemonė, technika patinka, o kokia ne. Ir kai suskrebinsi pirmus skrebukukus, tai toliau bus aiškiau.
Atsakyti
QUOTE(Modeen @ 2013 11 20, 14:47)
kadangi ir aš šviežia skrebukė, tai mano patirtis tokia - vistiek visko iš karto nesusipirksi, o be to visai neaišku, ar ilgai ta aistra tęsis. Kadangi įdomu atvirukai, tai paklausk savęs, kokią temą juose nori vystyti. Jei dabar aktualu žiemos šventės, sveikinimai, tai nekreipk dėmesio į visas priemones su gėlėm, paplūdimiais ir t.t. Įsigyk žiemos tema popieriaus, iškirstų detalių, lipdukų, kokį antspaudėlį su sidabriniu rašalu ar trafaretą, gal nebrangų skylamušį,  ar dar kokio gėrio ir pirmyn. Kad turėtum įvairiai, bet po nedaug. Kad suprastum, kokia priemonė, technika patinka, o kokia ne. Ir kai suskrebinsi pirmus skrebukukus, tai toliau bus aiškiau.

labai ačiū už informacija:) o pigiau pirkti internetu ar ieškot priemonių parduotuvėse?
Atsakyti
mano mieste tokių parduotuvių nėra smile.gif jei kažkur prie kanceliarinių padėta, tai labai skurdus pasirinkimas. Ten nebent permatomas dvipusio lipnumo juosteles perku ar storesnį vienspalvį popierių. Gana brangu apsipirkti spalvunamuose internetu, nes nemaži antkainiai, bet labai platus asortimentas ir vienu metu galima parsisiųsti beveik viską, ką sugalvojai. Man pigiau išėjo antspaudukus Amerikoj nusipirk ir parsisiųst, nei ten smile.gif Yra atskira tema apie priemones http://www.supermama...?...4557&st=396
Atsakyti
QUOTE(laimalaima3132 @ 2013 11 20, 19:33)
o pigiau pirkti internetu ar ieškot priemonių parduotuvėse?

Priklauso ka tu nori isigyti ir kiek tam gali sau leisti smile.gif nes gali neblogu smulkmeneliu rasti ivairiausiuose kancelerines, ukinese ar rankdarbiu parduotuvese tiek gyvai tiek internete. dar labai puiku buna isigyti priemones is skrebukiu jau panaudotas, jos buna geram stovi ir uz puikiai pigesne kaina smile.gif as pvz. dvipuse lipnia perkuosi senukuose, nes atvirukuose jos labai daug suvartoju, tad rankdarbiu pardese parduodama man per brangi gaunasi ir greit baigiasi smile.gif popieriaus gali nepirkti spec skrebui, jei naudosi atviruke, o gali puikiai pasigaminti is spalvotu paprastu popieriu (ju buna popieriaus parduotuvese ivairiausiu spalvu, atspalviu, fakturu) stampuojant ar embosinant smile.gif tad viskas priklauso nuo fantazijos ir tikrai pradedant skrebinti nebutina pirma susipirkti tas visas spec priemones smile.gif as manau geriau per laika pajusti kas tau patinka ir tinka smile.gif ir taip isvengsi bereikalingu islaidu nereikalingiems ir nepanaudotoms priemonems smile.gif
Atsakyti
as tai turiu toki pastebejima naujom skrebukem del popieriaus. Kadangi ji pacioms embosinti ar stampuoti pradzioj reikia dar ir papildomu visokiu formeliu, stampuku rasaliuku, isigykite pagal galimybes popieriaus rinkini, ne atskirus lapus. pagrindams galite naudoti kad ir kokybiska stora vatmana (pvz atvirukams buna net ruosinuku) o dekorui naudokite popieriukus is rinkiniu. Tokiu budu jusu darbeliai bus graziai spalviskai suderinti, kadangi rinkiniuose visi lapukai dera vienas su kitu. Ir nereikes sukti galvos del spalvu atspalviu ar ka ten priderinti prie to popieriaus. Juosteliu ir visokiu detaliu, saguciu siaip fintikliusku pilna audiniu parduotuvese, o taip pat nepraeikite pro devetu drabuziu parduotuves, ten tikras lobynas visokiu smulkmenu uz minimalius pinigus biggrin.gif
Atsakyti
mano pirmas albumėlis buvo receptinė draugei, tai labai greitai pasidarė monotoniškas, nes pradėjau nuo popierių ir iškirstų formelių virtuvės tema. prireikė juostelių, paskui skylamušio, paskui antspaudukų ir rašalo, kad taptų įvairesniu smile.gif
jei daryti tik atvirukus ir juos dovanoti, tai tos monotonijos ir nepastebi, o vienam albume matosi ta nuobodybė smile.gif
Atsakyti
modeen, o kodel sakai nuobodybe. gal tai vientisumas? zinoma detales siek tiek paivairina albumus ar knygutes, bet visgi pagrindas, lapai turetu buti tarpusavyje derantys spalvu gama, rastais , fakturomis. Nes kai pridedate visko daug ir ivairaus gaunasi savotiskas kicas. taip zinoma kiekvienas lapas skirtingas, idomu paciupineti detales, bet kaip sakoma-kas per daug tas nesveika ir daug skirtingu detaliu apjungti i viena visuma yra labai sudetinga.
Atsakyti
dabar darau sodybos istorijos albumą, ta istorija kol kas trumpa, bet man atrodo, lapai turi atspindėti būtent tą nuotaiką ir spalvų gamą, kuri yra nuotraukose. Šventiniai žiemos lapai melsvai-sidabriniai, su sidabrinėm juostelėm, snaigėm, žiemos kasdienybės lapai pereina į skandinaviškus mezgimo raštus, pavasariop nuo žemės spalvų iki šviesių ir džiaugsmingų. O tulpių žydėjimas, stambūs ir ryškūs žiedai taip gražiai žiūrisi ant vienspalvio samaninio popieriaus, kad akių negaliu atplėšt, atrodo, kad aplinkui tikra pavasarinė žemė. Nu tai to vieno rinkinio taisyklės aš niekaip negaliu pritaikyt, nes vaistažolių darželio vasarinis vaizdas ant prabangaus popieriaus su lavandomis iš rinkinio Chateau Lavender kaip čia buvęs doh.gif Derinu tą dvilapį, kuris atverstas prieš akis, kad jame būtų tęstinumas. Tame prabangiame rinkinyje yra ir paprastesnio popieriaus, bet vis tiek gyvenimas įvairesnis ir pikniko ar žvejybos nuotraukos, o tuo labiau statyba, reikalauja jau kitokių priedų. Tai vat ir kniedžių, ir metalinių detalių pridedu, ir virvių, kad priartėti prie tos nuotaikos.

dėl mažų albumėlių tikrai sutinku, kad keli lapai reikalingi, o mano istorijos albume už vienus metus ~170 nuotraukų, ir mažiau neišeina, nes viskas įdomu, viską norisi prisiminti - ir pomidorą-rekordininką, ir lydekos traukimo istoriją, ir dar gyvą velnią visokių nuotykių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Modeen: 21 lapkričio 2013 - 13:15
Modeen, tu kalbi apie albumus, o ader apie atvirukus mirksiukas.gif Kalba prasidėjo nuo to, ką pirkti pradedančiosioms, norinčioms daryti atvirukus.

Beje, nėra blogai derinti įvairius rinkinius ar atskiras detales - aš pati tai mėgstu daryti. Bet kitiems sunkiau sujungti iš pirmo žvilgsnio visiškai nederančias priemones ir spalvas. Bet to kalba pradėjo vystytis nuo to, ką pradėjus skrebinti nusipirkti minimaliais finansais; o perkant skirtingus rinkinius ir įvairias detales - sumos ženkliai išauga ir tai nėra skirta pradedančiosioms mirksiukas.gif
Atsakyti
tai aš pradedanti skrebukė, stažas 1,5 mėnesio nuo pirmo priemonių užsipirkimo, bet jau kai nėriau, tai nėriau į tą sūkurį lotuliukas.gif Ne nuo smulkmenų pradėjau, o nuo istorijos smile.gif
Atsakyti