Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (Scrapbooking) 31 tema

tishka, wub.gif

as jau zinau, ka konkursui darysiu ax.gif tik reikia foto atsispausinti ax.gif
Atsakyti
prisiduodu 4u.gif ne visai taiup gavosi kaip norėjau, bet rezultatas yra blush2.gif
user posted image
daugiau foto bloge mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(remini @ 2013 11 05, 16:54)
daugiau foto bloge  mirksiukas.gif


gal galima nuorodą į fotoblogą ax.gif


jau radau ir perskaičiau istoriją smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Modeen: 05 lapkričio 2013 - 16:55
Remini, nežinau, ką jau ten buvai suplanavus, bet žinau, kad labai neblogai gavosi thumbup.gif
Atsakyti
aciu, merginos 4u.gif
nors vyras tai iskritikavo doh.gif velkiaveles cia netinka, cia reikejo lektuva klijuoti, cia va ta uzklijuoti... ex ax.gif

cia to pacio ikvepimo pagauta dar viena suskrebinau blush2.gif
user posted image
kazkaip pasiilgau skrebuku wub.gif ne visad taip kaip noriu gaunasi, bet uztat kaip miela ziureti, kai vaikai pasigave albumus varto ir nenori atiduoti wub.gif
Atsakyti
QUOTE
nors vyras tai iskritikavo 

lengva kritikuot tiem kurie neskrebina wink.gif tegul pats pabando skrebinti smile.gif
Labai dailu!
Atsakyti
Remini labai skanus skrebukas thumbup.gif

Na mano toks mini makaliuzas smile.gif
user posted image
Mini aprasymas bloge smile.gif
Atsakyti
mergaitės, atsiprašau, kad taip įlendu į temą, bet noriu paklausti Jūsų patarimo - kur įsigyti pigiau kirtimo mašiną? spėju, kad geriausia yra siųstis, gal galite pasakyti iš kokio psl.? labai dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Remini, ką tie vyrai supranta apie popierėlius biggrin.gif Šaunuolė, kad taip sparčiai darbuojiesi thumbup.gif Man irgi vaikai didelis paskatinimas skrebint, kai matau jų norą vis pavartyt kokį albumą smile.gif
Sypseniki, smagios plunksnelės - ir tos, kur lengvutės, ir tos, kur metalinės thumbup.gif ar matau ir debesėlių, a? biggrin.gif

Aš prisiduodu su albumu, tik albumo vidaus tai kviečiu į svečius pasižiūrėti smile.gif
user posted image
Atsakyti
ojej tishkos knyga, kuri net i sapnus lenda! Oi kaip lekiu tyrinet!!!
Atsakyti
kur visos dingusios? g.gif
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2013 11 06, 17:04)
lengva kritikuot tiem kurie neskrebina wink.gif tegul pats pabando skrebinti smile.gif
Labai dailu!

zinok, as jam taip ir pasakiau biggrin.gif sake- pagalvos lotuliukas.gif
na, o ateinu ne tusciomis ax.gif pasiruosiau albumeli december daily 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos, screbukes, esu naujoke 4u.gif
Is viso naujoke sitame forume. Einu is proto del skrebinimo, jau kelinti metai bigsmile.gif Ir tiek prisipirkus visko, kad net po kelis tokius pacius daiktus gavosi doh.gif Jie visi nauji, ir noriu juos parduoti uz simboline kaina. Gal jus zinote, kur galeciau ikelti foto su naujais stampais ir kitais skrebinimui skirtais daikciukais? blink.gif
Atsakyti