Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (Scrapbooking) 31 tema

tikrai žinau, kad vyrai-žvejai, medžiotojai ir visi kiti kažkuo mielu užsiėmę, bijo žmonoms prisipažinti, kiek kainavo eilinis "žaisliukas" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2013 10 24, 10:32)
isijautus i sita rankdarbiu rusi jau nebaisios jokios islaidos. paklausinek skrebukiu, joms mieliau ne  nauji batai o naujas skylamusis ar popieriaus rinkinys  biggrin.gif

lotuliukas.gif nu cia tai tikra teisybe lotuliukas.gif lotuliukas.gif
be to, sutinku ir su viskuo kitu ka parasei drinks_cheers.gif

Poisson'è, neuzkemsi! labai smagu matyti tiek daug nuostabiu darbeliu wub.gif

Eglu, labai grazi receptine wub.gif brestu ir as tokioms knygelems...

o cia mano vakarykstis nuklydimas...
user posted image
ir dar vienas bloge 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
mano priepuoliai kažkokiai rankdarbių rūšiai panašūs į cunamius, bet darbai neužsilieka namie, daug išdovanoju artimiesiems visų švenčių proga.

pas mane taip pat: ir skrebinimas ir juvelyrika, dekupazas, tapyba, ir ir...
Bet as neisdalinu savo ivairiu priemoniu lobynu schmoll.gif juk kiekvieno rankdarbio reikmenys bunami puikiausiai pritaikomi kitam rankdarbiui, pavyz. kaip ir skrebinimui -gaminant dekoratyvini albumo/knygos virseli gali 'pasiskolinti' is juvelyrikos karoliuku papuosti ta virseli wink.gif
Visi juvelyrikos karoliukai pas mane pasilike, ir nors (pakolkas) negaminu prekybai, man tai labai pravercia tureti kada skubiai reikia sugalvoti dovana o laiko nebeliko bastytis parduotuvese.
O kiek dar dazu pas mane pasiliko(!)...anksciau juk ir tapyba uzsiemiau. Tuos akrilinius dazus bei akvarele puikiausiai pritaikau 'mixed media' ir meniniuose dienorasciuose.

Siaip man labai keistas nusistatymas kad jei daug priemoniu turi tai butina gaminti rankdarbius prekybai kad visa tai pateisinti rolleyes.gif
Sekant tokia logika reiskia kad jei MB isleido XXXX ant dviracio rungtynemis reiskia jis privalo buti prof. lygio ir tureti remeju, kitaip tolkia prabanga nepateisinama, ar ne?
Butent kam mes turime 'pateisinti' savo priemoniu gausas? savo sazinei? artimiesiams?
Yra ir tu kurie 'nemelzia' pelno is rankdarbiu o tai daro kadangi ju siela dainuoja kada tuom uzsiema ax.gif
Netaikau cia niekam jei ka wink.gif man asmeniskai tai jautri vieta kadangi jau n kartu girdziu is draugu, artimuju kurie apsilanko mano skrebinimo kambary ar pamato mano skrebo albumus: "Ot kad va uzsidirbtum is to" rolleyes.gif
Atsakyti
Irma, rašiau, kad man norisi priemones apmažinti. Kodėl norisi? Todėl kad kai kurios jų pirktos prieš kelis metus ir jau nebe taip patinka, kitos įsigytos užėjus pirkimo manijai, bet taip ir neprigijusios smile.gif Dar kitas priemones pirkau specialiai dėl kai kurių projektų - pavyzdžiui, dičkio albumo; albumą jau beveik baigiu, bet matau, kad jam užsipirkau apie 10 kartų daugiau popieriaus lotuliukas.gif Galėsiu panaudoti mažojo albumui - ne, nes jam perku kitokius popierius smile.gif Jie kaupiasi - jau nebeturiu kur dėti. Norėtųsi įsigyti naujų, tačiau jau nebetelpa...
Atsakyti
QUOTE(Poisson'è @ 2013 10 24, 17:34)
Jie kaupiasi - jau nebeturiu kur dėti. Norėtųsi įsigyti naujų, tačiau jau nebetelpa...



del to ir issipardaviau 70 - 80 proc. skrebo geriu smile.gif uzdariau duris, bet atveriau langa naujiems dalykams ax.gif
Atsakyti
prisipažinsiu, seilę varvinau pamačius Irmos darbo kambarį. ir šita karalystė paskatino mane PRADĖTI GALVOTI apie savo priemonių susisteminimą smile.gif Tik dabar susimąsčiau, kad primirštos dekupažo priemonės vienam tolimam kampe, karoliukai -kitam, o naujas popierius visam gražume prieš akis smile.gif Trauksiu viską vienon vieton smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dimming @ 2013 10 24, 17:57)
del to ir issipardaviau 70 - 80 proc. skrebo geriu smile.gif uzdariau duris, bet atveriau langa naujiems dalykams  ax.gif


kas užkariavo mintis?
Papildyta:
aš prieš Kalėdas pripuolu prie dar vieno rankdarbio - meduolinių namelių ir sausainių kepimo. Irgi labai įtraukia, ypač glazūravimas smile.gif
Atsakyti
Rudeniški puslapiai:

user posted image

user posted image

Didesnės nuotraukos čia.
Atsakyti
user posted image

Skrebukas suskrebintas labai senom priemonem, bet kaip minejau - anksciau ar veliau viskam randu paskirti wink.gif
Linksma komiska istorija biggrin.gif Prisipazinsiu kad si Michael Jackson'o daina : "Somebody's Watching Me" man istisai mintyse grojo kada skrebinau smile.gif

Lietuviu k. aprasiau bloge ...cia

Poisson'e: darbuojiesi is peties bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 25 spalio 2013 - 17:31
Irma, kaip malonu matyti tavo skrebukus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Poisson'è @ 2013 10 25, 10:56)
Irma, kaip malonu matyti tavo skrebukus  wub.gif

Man malonu kad tau malonu 4u.gif
Atsakyti
Paveluotai, pristatau 'Random Inspiration Challenge: Trafaretu vartojimas' konkurso nugaletoja VitDeko su nuostabiu skrebuku "3".

Labai nudziugau kad konkurselis surinko tiek dalyviu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Nugaletojai siulau proga skelbti sekanti konkursa savam bloge, kaip anksciau dareme toki 'isukiu rateli'...gal verta atgaivinti?
Atsakyti
Irmut, ar tikrai mano skrebukas laimejo?
Nes kiek buvau gavusi i pasta komentaru, tai Nr.4 skrebukas surinko 5balsiukus, o as 4 smile.gif
tad sy kart laimetoja kaip ir "Neine" skrebuko savininke riektu sveikinti smile.gif
Atsakyti