Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (Scrapbooking) 31 tema

nu kaip man patinka visų jūsų darbeliai, labai smagu kasdien rast vis naują, kokios jūs visos fainos bigsmile.gif
Atsakyti
vau, kaip smagu matyti sioje temoje tiek nauju (ir ne visai nauju) darbeliu thumbup.gif atsiprasau, kad nepakomentuosiu kiekvienos, nes prasidejus darzeliui visai nebeturiu laiko prtie kompo sedet blush2.gif pasidziaugiu tyliai ir begu ax.gif
Poisson'è, labai grazus darbeliai wub.gif

o as siandien irgi viena iskepiau 4u.gif
Atsakyti
Remini, tai rodyk skrebuką mirksiukas.gif O tai aš praktiškai viena čia viską užkemšu - jau net nepatogu blush2.gif

Šiandien ir vėl turiu ką parodyti:
user posted image

user posted image

Didesnės nuotraukos čia.
Atsakyti
Poisson'è oho kiek nauju darbu!!! Saunuole!!!

Dimming smagu matyt kad dar gyva smile.gif))))
Atsakyti
Nu koks suaktyvejimas, sioje temeleje, smagu maty:)

dimming, kaip gerai, kad grizai skrebint 4u.gif

mano receptine..

user posted image

Daugiau visko Pink dreams
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglu: 23 spalio 2013 - 14:15
user posted image

user posted image

Didesnės nuotraukos čia.
Atsakyti
žiūriu žiūriu į jūsų ir kitų skrebukus ir galvoju, kiek gi kainuoja šios laisvalaikio valandos g.gif . jei tik žirklėmis karpyt ir nuotraukas pasidaryt, tai kaip ir nebrangu, nors kietas dvipusis popierius irgi nepigus. BET... tokie skrebukai labai monotoniški, nu apipavidalini brangias nuotraukas, bet nieko ypatingo, visos panašios. o vat rimtesnės išraiškos priemonės jau brangu. Ar ramia širdim perkat kirtimo mašinas, skylamušius? jei tai verslas, tai viskas aišku - atsipirks su laiku. O dėl savo kūrybinių poreikių patenkinimo? Ar ta meilė skrebukams tokia amžina, kad verta vieną kartą nusipirkti ir visą gyvenimą tuo naudojiesi? Mano kūrybiniai polėkiai bangomis - metus negaliu nuo papuošalų atsitraukti, kitus - nuo dekupažo, trečius nuo mezgimo, ketvirtus modelinas užvaldo ir žinau, kad reikia save stabdyti ir pirkti tik tam kartui trokštamas priemones, nes jei pirksiu viską, ko tuo metu širdis nori, tai namuose prisikaups krūvos nesunaudotų žaliavų doh.gif Dabar jau kyla mintys išsiparduoti nuo papuošalų gamybos likusius akmenis, detales ir t.t., nes visos mintys skrebinime ir ne viskas ten bus panaudojama. Ir to noriu, ir to, ir ano, skrebinsiu ir skrebinsiu ir skrebinsiu, bet per didelį prievartą nusipirkau medžiagas tik pirmam polėkiui patenkinti ... už 185 lt doh.gif . Ir tai tik kelios būsimos dovanos ir du darbai man pačiai. Vienu žodžiu, būt užsidegus pomidorų auginimu nors naudos yra, o čia grynas pravalas doh.gif
Atsakyti
Modeen, jei abejoji ar verta pirkti kirtimo mašinėlę ar kitus brangesnius įrankius, tai tikrai galiu patikinti - neverta... Vien dėl to, kad abejoji... Tuo labiau dabar, kai tik atsirado noras skrebinti. Išbandyk save, jei pomėgis tiks stiprės, tada atsiras poreikis ir kirtimo mašinėlei ar kitoms rimtoms priemonėms. Jei apsisprendimas skrebinti bus tvirtas, tikrai nekils abejonių ar verta vieną ar kitą brangesnį daiktą įsigyti - pirkimas neš tik malonų džiaugsmą, o ne abejones.

Asmeniškai, pati pradėjau skrebinti tik vedama pomėgio ir noro išsaugoti brangius prisiminimus. Labai skeptiškai žiūrėjau į skrebinimą kaip verslą, nes maniau, kad tai kertasi su skrebinimo idėja. Mano pirmieji pirkiniai buvo vertinami šimtais litų, labai greitai peraugo į tūkstančius. Šiuo metu priemonių sandėliukas tikrai nemažas. Niekada neskaičiavau kiek joms išleidau - ne čia esmė. Tai mano pomėgis ir jei jis neša malonumą, jo nevertini pinigine prasme, jei tai leidžia finansai. Tačiau vis gi, šį pavasarį pradėjo bręsti mintis, kad reikėtų kai ką pagaminti ir pardavimui. Dėl to, kad priemonių susikaupė labai daug ir norisi jas apmažinti, dėl to, kad norisi įsigyti vis naujesnių priemonių, ir, kad ir kaip bebūtų, dėl to, jog sumos išleidžiamos skrebinimui pradeda siekti debesis lotuliukas.gif Pradėjo kankinti sąžinė, kad savanaudiškai išnaudoju šeimos finansus... Tačiau, nors ir pradėjau priimti užsakymus, šeimos prisiminimų išsaugojimas yra prioritetas. Nesiekiu, iš skrebinimo padaryti verslo, yra tik noras, jog atsipirktų šiuo metu perkamos priemonės (susigrąžinti įdėtų tūkstančių neturiu vilties lotuliukas.gif ). Šiuo metu mano tokia pozicija. Laikui bėgant, ji gali keistis ax.gif
Atsakyti
Modeen, cia jau pati turi pajusti, kam labiau jauti polinki. Jei manai kad tau skrebinimo banga praeis tai pradek nuo maziau, galima puikiai issisukti pradzioje ir be ypatingu irankiu ar priemoniu, su paprasciausiais buitiniais dalykais. jei paziuretum internete pilna pavyzdziu kai skrebinama su paprasciausiomis priemonemis, ta pacia washi juostele galima paciam pasigaminti , nebutina pirkti, antspauduoti galima ir su akriliniais dazais, net antspaudukus paciam pasigaminti galima.
Visumoj skrebinimas turi labiausiai isliekanci verte mano manymu. Todel kad dekupazu gali visus namus isdekupazinti , ir jau nebebus kur deti tu dezuciu ir pakabu, papuosalais galima apdalinti visus ir paciai issipuosti, bet velgi yra kazkokios ribos. O va skrebinimas visada auga kartu, ypac kai yra vaikai. Pradejus nuo paprasciausiu skrebuku ir elementariausio nuotrauku apipavidalinimo, labiau besidomint technikomis, galima sukurti tikrai grazius dalykus, o esme viso to -tai kad tuos albumus jusu vaikai tikrai su didziausiu malonu vartys ateityje ir tai bus tarsi jusu dienorasciai.
dabar labai populiarus ivairus projektai, project life, christmas daily ir visokie kitokie, galima gi susigalvoti ir paciam. Ir tikrai jie nereikalauja jokiu ten ypatingu priemoniu, popierius, nuotraukos, dazai, kelios detales , svarbiausia mintis, emocija, jos ir turi isliekamaja verte.
isijautus i sita rankdarbiu rusi jau nebaisios jokios islaidos. paklausinek skrebukiu, joms mieliau ne nauji batai o naujas skylamusis ar popieriaus rinkinys biggrin.gif
Atsakyti
dėkui už mintis smile.gif, pirmam kartui apsiribojau figūrinėm žirklėm, sveikas protas nugalėjo ir skylamušiai palauks smile.gif
Poisson'e, grožėjausi jūsų darbais - tiek meilės, fantazijos ir tokia priemonių gausa, net silpna kaip gražu smile.gif
Papildyta:
ader, mano priepuoliai kažkokiai rankdarbių rūšiai panašūs į cunamius, bet darbai neužsilieka namie, daug išdovanoju artimiesiems visų švenčių proga. Sesuo juokiasi, kad matosi, kuo šiuo metu užsidegusi - vienais metais dekupažuotos vyninės, prieskoninės, arbatinės visiems artimiesiems asmeniškai, kitais metais dar kažkas smile.gif
Atsakyti
Ačiū, Modeen 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2013 10 24, 10:32)
paklausinek skrebukiu, joms mieliau ne  nauji batai o naujas skylamusis ar popieriaus rinkinys  biggrin.gif


Paskaičiau ir nusiraminau, kad visai aš ne ligonis hihihi.gif Nors man mieliau atvirutės, bet su visu kitu sutinku 100 proc. Ir naujas skylamušis mieliau ne tik už naujus batus, bet ir visą likusį garderobą smile.gif
Atsakyti