Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (Scrapbooking) 31 tema

Poisone, tas pirmasis man labai labai patiko, toks vasariškas - tik akį užmeti ir jau jauti šiltą orą thumbup.gif
Sanrita, tikrai labai ne standartiškas fėjiškas, liuks gavosi wub.gif Tikriausiai nepridėsiu įkvėpimo pasakydama, kad ir aš esu prigadinusi lapų su tais trafaretais: įsivaizduoju vienaip, gaunasi visai kitaip ir dar baisiai biggrin.gif Bet bent jau sužinai, kaip nereikia daryti lotuliukas.gif
Atsakyti
Tishka, ačiū smile.gif

Dar vienas.

user posted image
Atsakyti
fotošopu susidėliojau antrą skrebuką, pasidariau du variantus, abu patinka, nebežinau kurį daryti doh.gif

QUOTE(tishka @ 2013 10 18, 18:01)
Sanrita, tikrai labai ne standartiškas fėjiškas, liuks gavosi  wub.gif Tikriausiai nepridėsiu įkvėpimo pasakydama, kad ir aš esu prigadinusi lapų su tais trafaretais: įsivaizduoju vienaip, gaunasi visai kitaip ir dar baisiai biggrin.gif Bet bent jau sužinai, kaip nereikia daryti  lotuliukas.gif

taip ir man buvo doh.gif įsivaizduoju vienaip, o gaunasi tai belekaip doh.gif ir dar baisiai lotuliukas.gif bet va, šeštas kartas nemelavo biggrin.gif

QUOTE(Poisson'è @ 2013 10 19, 09:17)
Tishka, ačiū  smile.gif

Dar vienas.


Poisson'e labai gražūs skrebukai thumbup.gif o tas paskutinis su mažiuku, tai iš viso labai, labai wub.gif ir dar noriu paklausti skrebukui naudojai kalkinį popierių ar pergamentinį? Buvau popieriaus pasaulyje, jie turėjo tik kalkinio popieriaus, tai nusipirkau jo, bet galvoju ant kalkinio turbūt neina rašyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasarėlė.: 19 spalio 2013 - 09:47
Vasarėle, ačiū 4u.gif

Lyg kalkinis - savitarnos parduotuvėje pasiėmiau, nežinau kaip tiksliai vadinamas lotuliukas.gif Turiu ir pergamentinį - jis plonesnis. Ant kalkinio esu ir spausdinusi. Dėl rašymo sunku pasakyti - reikėtų tinkamą tušinį pasirinkti, kad rašytų, o vėliau nenusivalytų, bet, manau, kad tikrai galima atitaikyti ax.gif
Atsakyti
Ir dar vienas ax.gif Irmos konkursui.

user posted image
Atsakyti
Koks jusu visu darbingumas thumbup.gif Malonu kad tiek daug dalyviu atsirado konkurse...tikriausiai teks ir sekanti skelbiti smile.gif
Atsakyti
vaje kaip seniai cia besilankiau, vos nauja temule atsekiau biggrin.gif
bet taisausi ir atkeliauju cia su vaizdais smile.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image

Sveikos smile.gif

Mane turbut jau daug kas nurase is skrebintoju burio? biggrin.gif
Puslapiukas darytas knygoje, is serijos altered book rusu blogo Design Komandai(didelis aciu Tishkai , kad pasidalino ideja ir ikvepimu).
Veliau parodysiu ir daugiau, ka toje knygoje esu sukurpusi.

Vasarele, tavo pirmas darbas man nuosirdziai patiko. Labai grazus!

Sypseniki, spalvos tokios svelnios ramios, clean and simple, labai stilinga ir norisi "pamegdzioti" wink.gif

Eglu, tikiuosi ir as gyvai pamatysiu tavo grozius bigsmile.gif

Poisonee, gerai pasidarbavai smile.gif Jauciu vaikams smagu vartyti , ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dimming: 21 spalio 2013 - 12:42
QUOTE(dimming @ 2013 10 21, 13:42)
Mane turbut jau daug kas nurase is skrebintoju burio? biggrin.gif

Poisonee, gerai pasidarbavai smile.gif Jauciu vaikams smagu vartyti , ar ne?

Dimming, kaip smagu matyti tavo darbus bigsmile.gif Smagu, kad grįžai - tikiuosi, ilgam.

Tikrai taip - pasipešdami abu berniukai varto; didysis turi pranašumą "Čia mano!". Vakar (nors ir ne pirmą kartą) ir pagyrų nepagailėjo: "Ačiū, mama, kad man tokį gražų albumą padarei". Labai patinka ištraukiamos, atidaromos detalės; pirštukai krapšto (ir nukrapšto lotuliukas.gif ), glosto, varto, tyrinėja detales. Tikrai pasiteisina tokie darbai wub.gif
Atsakyti
daugiau nuotrauku

maniske irgi krapsto detales, baisiai idomu save matyti ir kitus atpazinti bigsmile.gif
Atsakyti
as tokia knyga esu dariusi jau pries pusantru metu mirksiukas.gif
jei kam is naujoku smalsu ikeliu nuoroda
http://aderavi.blogs...inialbumas.html

zinoma maziau piesiau ir spalvinau, bet ar ir siaip mazai terliojuosi, bet esme ta pati biggrin.gif
Atsakyti
Aš su naujais puslapiais ax.gif

user posted image

user posted image

Didesnės nuotraukos.
Atsakyti