Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (Scrapbooking) 31 tema

QUOTE(Moliuskas @ 2013 10 13, 08:50)

Siunčia, bet siuntimas brangesnis nei pati prekė sad.gif Visur kiek randu, tai baisiai brangūs jie, o siuntimas - patyliu doh.gif Galvojau gal kokioj skrebinimo parduotuvėlėj yra papigiai biggrin.gif
Atsakyti
Puski, labai patiko idėja suskrebint pamokančią gyvenimišką istoriją thumbup.gif
Atsakyti
Merginos super darbeliai! Ir Puskio ir Vasareles, ir Remini ir tishka ir Irmos, kaip fainai , kad nesustojat, o jai sustojat, tai neilgam):

Mano paskutinis darbas:
user posted image
user posted image
user posted image

Daugiau kaip visada mano blog'e Pink dreams
Atsakyti
O man pasisekė labiausiai - jau mačiau gyvai Eglu grožius. Labai patiko wink.gif
Pasirodau ir aš savo Irmos konkursui priduotą LO:

user posted image

Daugiau nuotraukų čia.
Atsakyti
QUOTE(tishka @ 2013 10 15, 16:06)

Lollipop thumbup.gif Net neįlindus giliau pasižiūrėti patinka - skanu tongue.gif
Atsakyti
Eglu, nu ir saunuole tu!!! Leksiu apziuret viska is arciau smile.gif

Tishka, o jau saldaininis skrebukas!!! Kaip visad aukstasis pilotazas!!!

Mano PL rugsejis:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Vėžlio žingsniukais vejuosi ...

user posted image

Smulkiau čia
Atsakyti
Oi, kiek PL puslapiukų thumbup.gif žaviuosi jūsų atkaklumu 4u.gif
Atsakyti
Prisipažinsiu: pradėjau dėlioti Irmos konkursui skrebuką. Naudodama trafaretą sugadinau du lapus. Apsipeckiojau, niekas nesigavo - rezultatu nepatenkinta. Tačiau pačią idėją realizavau, tačiau trafareto nepanaudojau. Dar turiu laiko, bet man tai tikras iššūkis doh.gif

user posted image

Daugiau čia
Atsakyti
Eglu labai gražu
Atsakyti
serga abu mano kukuliai, tai skrebinimą tenka kuriam laikui pamiršti verysad.gif

QUOTE(Moliuskas @ 2013 10 12, 12:58)
Meno mūzoj tokių yra. Čia Vilniuj Senamiesty - Dysnos 7.

reiks nueit pasižvalgyt, gal dar ką gero rasiu ax.gif dėkui 4u.gif

QUOTE(Sanrita @ 2013 10 17, 09:34)
Prisipažinsiu: pradėjau dėlioti Irmos konkursui skrebuką. Naudodama trafaretą sugadinau du lapus. Apsipeckiojau, niekas nesigavo - rezultatu nepatenkinta. Tačiau pačią idėją realizavau, tačiau trafareto nepanaudojau. Dar turiu laiko, bet man tai tikras iššūkis  doh.gif

Daugiau čia

gavosi labai gražus skrebukas wub.gif ir konkursiniui dar laiko turi mirksiukas.gif ...aš sugadinau gal kokius 6 lapus kol man pavyko smile.gif bet gadinau paprastus lapus, tai negaila buvo rolleyes.gif
Atsakyti
Dūsavau dūsavau įvairius konkursus stebėdama ir į sukurtus grožius žiūrėdama, kol nusprendžiau, kad geriau kažką suskrebinti, nei kasdien nuo darbų blaškytis svajojant kaip norėčiau skrebinti lotuliukas.gif

Mano greitukai ir negreitukai:

user posted image

user posted image

user posted image

Daugiau blog'e.
Atsakyti