Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(zerutis @ 2013 08 11, 22:51)
doh.gif merginos,gl kuri norit man BS issiuvinet  doh.gif  frusty.gif nebegaliu,jis pribaiks mane  cry.gif

Aš! Aš! Aš! clap.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2013 08 12, 08:28)
Aš! Aš! Aš! clap.gif

Aciu uz nora pagelbet 4u.gif bet vakar pasedejus iki puse dvieju nakties pribaigiau karsta.gif liko pavadinimas ir metai,masiniukas bus iveiktas assa.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 12 rugpjūčio 2013 - 10:16
clap.gif clap.gif jau maudomes,o ryt i reminimo salona grazintis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 08 12, 13:50)
clap.gif  clap.gif jau maudomes,o ryt i reminimo salona grazintis  biggrin.gif


Kaip šaunu 4u.gif Įdomu bigsmile.gif Aš šeštadienį nunešiau rėminti, bet jau kaina blink.gif doh.gif Tikiuos nenusivilsiu ax.gif
Atsakyti
Pasiruose grazintis blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 08 12, 19:15)
Pasiruose grazintis  blush2.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif Gražu, berniukams turėtų patikti (čia turbūt jiems ax.gif ) Įrėmintas dar kitaip atrodys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Liama @ 2013 08 12, 20:22)
4u.gif  4u.gif  4u.gif Gražu, berniukams turėtų patikti (čia turbūt jiems  ax.gif ) Įrėmintas dar kitaip atrodys  thumbup.gif

Aciu 4u.gif cia sunui,jau antra is tos serijos,bus dar viena.Kitam sunui buvau siuvinejus kariniu lektuvu serija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 08 12, 20:15)
Pasiruose grazintis  blush2.gif



Itariu kaip sūnums jų draugai pavydi biggrin.gif
Tikrai daili serija beįsikurianti namuosna wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 08 12, 19:15)
Pasiruose grazintis  blush2.gif



4u.gif uz kantrybe bigsmile.gif gerai kad manojo nera prie pc:D
Atsakyti
sveikos, mergaitės,

esu visai atitrūkus nuo kryžiukų ax.gif bet atnešu parodyt savo įrėmintas rožytes

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alatėja_: 12 rugpjūčio 2013 - 20:23
QUOTE(sobieska @ 2013 08 12, 21:12)
Itariu kaip sūnums jų draugai pavydi biggrin.gif
Tikrai daili serija beįsikurianti namuosna  wub.gif

Kad mano sunus kazkaip namo draugu nesivedzioja biggrin.gif kambariuos bardaka pasidare,geda turbut biggrin.gif Kai miestelio bibliotekoje darysiu darbu parodele, tikrai visi ju draugai pamatys ax.gif Ir didelis ACIU 4u.gif

QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 08 12, 21:12)
4u.gif uz kantrybe bigsmile.gif gerai kad manojo nera prie pc:D

O galetum parodyt lotuliukas.gif Sita man smagiau siuvinejos negu zalioji,tik bs per juoda spalva labai vargino smile.gif aciuks.gif 4u.gif

QUOTE(Alatėja_ @ 2013 08 12, 21:14)
sveikos, mergaitės,

esu visai atitrūkus nuo kryžiukų  ax.gif bet atnešu parodyt savo įrėmintas rožytes

Pasistengiai su remu 4u.gif fantastiskai atrodo wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mona66 @ 2013 08 10, 17:06)
Nu va, kad susinervinau  verysad.gif  verysad.gif , šį tą narplioju ir aš ant arbatinės, bet visai nieko bendro su maistu tai neturi (turėtų būti linksma, tokia su prikolu)  g.gif  g.gif. Paskaitynėjusi jūsų komentarus pasijaučiau visai ne į temą..... blush2.gif  blush2.gif

Ei, kas sake, kad ant arbatines butinai PRIVALO buti puodeliai, pyrageliai arba kas nors su maistu? Tu juk ne merginoms darai, siuvinej kas tau patinka. Jei kas karta darydama rytini puodeli arbatos ziuredama i siuvinuka nusisypsosi - SUPER! Juk tai svarbiausia!
Atsakyti