Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(mona66 @ 2013 08 10, 17:06)
  g.gif  g.gif. Paskaitynėjusi jūsų komentarus pasijaučiau visai ne į temą..... blush2.gif  blush2.gif

Nu baik tik...tu būk lojali sau....nedaryk " kaip visi"...juk taip žymiai idomiau smile.gif
Atsakyti
blush2.gif blush2.gif Jei depresūcha nepribaigs padarysiu šį tą... Jau 50 cm dekoravau, dar liko 50 cm ir t. t. Turiu viziją, bet su mano "meniniu" mąstymu bijau, kad šnipštas nesigautu g.gif g.gif g.gif blush2.gif blush2.gif Ačiū už palaikymą varau toliau darbuotis, gal kas ir gausis (dėžė tai tikrai, nes ji fabrična lotuliukas.gif ).
Atsakyti
nieko pritrenkenčio, bet kai įrėminau visai padoriai žiūrisi...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Padangele @ 2013 08 10, 18:54)
nieko pritrenkenčio, bet kai įrėminau visai padoriai žiūrisi...

thumbup.gif gaudyk 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mona66 @ 2013 08 10, 18:32)
blush2.gif  blush2.gif Jei depresūcha nepribaigs padarysiu šį tą... Jau 50 cm dekoravau, dar liko 50 cm  ir t. t. Turiu viziją, bet su mano "meniniu" mąstymu bijau, kad šnipštas nesigautu  g.gif  g.gif  g.gif  blush2.gif  blush2.gif Ačiū už palaikymą varau toliau darbuotis, gal kas ir gausis (dėžė tai tikrai, nes ji fabrična  lotuliukas.gif ).

blink.gif isduok paslapti ka ten rezgi g.gif ,nes mano smegenys pilnos pajurio smelio, po visu audru, visai dar nemasto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 08 10, 20:04)

blink.gif isduok paslapti ka ten rezgi  g.gif ,nes mano smegenys pilnos pajurio smelio, po visu audru, visai dar nemasto  biggrin.gif

Pakentėk šiek tiek, planuoju pelių invaziją.... biggrin.gif biggrin.gif Svarbiausia nesustoti, o tai bus, kaip visada (pradedu, matau, kad moku ir metu nebaigusi) g.gif g.gif.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Ateinu su smulkmenėle - skirtuku. Labai smagiai siuvinėjosi wub.gif Iš kažkurios forumietės gavau dovanų, tad norėjosi pasirodyt rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 11 rugpjūčio 2013 - 12:53
QUOTE(zuzanele @ 2013 08 11, 13:52)
Sveikutės 4u.gif
Ateinu su smulkmenėle - skirtuku. Labai smagiai siuvinėjosi wub.gif  Iš kažkurios forumietės gavau dovanų, tad norėjosi pasirodyt rolleyes.gif

simpatiska 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Mielas skirtukas wub.gif
Mona suintrigavo savo paslaptingu rezginiu g.gif biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif mona neatsilaike musu visu groziam, pati siuvinet pradejo lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki. Paprasysiu ir cia pagalbos. Gal kas turite metrikos "ant vyrisku ranku guli leliukas" schemute ir siuliuku kodus. Buciau dekinga.
Atsakyti
doh.gif merginos,gl kuri norit man BS issiuvinet doh.gif frusty.gif nebegaliu,jis pribaiks mane cry.gif
Atsakyti
QUOTE(nosiukelis @ 2013 08 11, 19:21)
Sveiki. Paprasysiu ir cia pagalbos. Gal kas turite metrikos "ant vyrisku ranku guli leliukas" schemute ir siuliuku kodus. Buciau dekinga.

Aciu MAILUTĖ uz pagalba. Dabar beliko nusipirkti siuliuku ir kibti i darba:)
Atsakyti