Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Aga @ 2013 08 07, 14:09)
Ačiū, žėruti, ten buvo nuorodos kur, siuvinėjimo rinkiniuose, siūluose, žurnaluose, tik reikėjo labai suktis, kad rast pirmam.

doh.gif nesusiprotejau iki galo blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2013 08 02, 12:10)
nusiziurejau nuo Uodegytes  blush2.gif  4u.gif ir pabandziau siuvinet vienu siuliuku. Siuvineta ant 20 aidos, nors smulku, bet visai smagiai siuvinejosi, man patiko  biggrin.gif 


Gražiai žiūrisi, smulku thumbup.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2013 08 03, 20:37)
LE France  biggrin.gif

ir smulkmenėlė ... Zweigart Flax 40 ct linas ,2 gijom


Paukštukas, aišku, gražus, bet bokštas labai labai patiko. Tokia darni visuma-ir siuvinys, ir rėmelis... wub.gif

QUOTE(ZMama @ 2013 08 06, 21:12)
La,

Pagaliau išsiaiškinau, o dabar galiu ir foto ikelti. Ačiū visoms už paaiškinimus  4u.gif

Pagaliau pabaigiau svajonių namelį, kaip sakoma rudeniui jau pasiruošiau, o jūs  lotuliukas.gif


Sveikinu pabaigus tokį didelį darbą 4u.gif Gražu smile.gif
Atsakyti
ZMama laaabai gražus jūsų darbelis thumbup.gif
mano dukra aikčiojo jį pamačius, norėčiau gimtadienio proga (jai bus 20 metų) išsiuvinėti ir padovanoti, gal galėtumėte pasidalinti schemute ar nuoroda kur galėčiau jį rasti, iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Rudeninis namelis wub.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2013 08 07, 16:40)
Gražiai žiūrisi, smulku  thumbup.gif
Paukštukas, aišku, gražus, bet bokštas labai labai patiko. Tokia darni visuma-ir siuvinys, ir rėmelis...  wub.gif
Sveikinu pabaigus tokį didelį darbą  4u.gif Gražu  smile.gif

wub.gif aciuks.gif

Mergaičiukai ,susidūriau su tokia dilema unsure.gif ruošiausi siuvinėt arbatos dėžutei ką nors ,bet vat ... jau kelinta diena ieškojimuose ,ir nieko nerandu kas patiktų ,išnaršiau visur kur begalėjau ,ir kilo klausmas ,ar būtina arbatos dėžutei siuvinėt arbatos motyvą (na koks puodelis ,arba arbatinukas ) ,o gal tiktų skanėstai kokie nors ,kaip manot blush2.gif g.gif
Atsakyti
Manay tikrai nebūtina smile.gif tiktų ir skanėstai, bent man.
Atsakyti
As ir manau, kad nebutina mirksiukas.gif
Atsakyti
Imčiau ir su skanėstais, o apie arbatą gali kokį užrašą įkomponuoti- tu juk gudri mirksiukas.gif
Atsakyti
Man gal dar net gražiau-skaniau skanėstai g.gif Kaip sakant prie arbatos koks pyragiukas labai thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi gražu skanėstai. Ypač keksiukai wub.gif
Atsakyti
Ačiū už nuomones 4u.gif lengviau apsisprest bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 08 08, 16:37)


Mergaičiukai ,susidūriau su tokia dilema  unsure.gif ruošiausi siuvinėt arbatos dėžutei ką nors ,bet vat ... jau kelinta diena ieškojimuose ,ir nieko nerandu kas patiktų ,išnaršiau visur kur begalėjau ,ir kilo klausmas ,ar būtina arbatos dėžutei siuvinėt arbatos motyvą (na koks puodelis ,arba arbatinukas ) ,o gal tiktų skanėstai kokie nors ,kaip manot  blush2.gif  g.gif


Nu va, kad susinervinau verysad.gif verysad.gif , šį tą narplioju ir aš ant arbatinės, bet visai nieko bendro su maistu tai neturi (turėtų būti linksma, tokia su prikolu) g.gif g.gif. Paskaitynėjusi jūsų komentarus pasijaučiau visai ne į temą..... blush2.gif blush2.gif
Atsakyti