Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(ZMama @ 2013 08 06, 20:12)

thumbup.gif darbelis ir dydis,ir grozis wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šis namelis- man vienas gražesnių wub.gif Labai spalvos prie dūšios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ZMama @ 2013 08 06, 19:12)
La,

Pagaliau išsiaiškinau, o dabar galiu ir foto ikelti. Ačiū visoms už paaiškinimus  4u.gif

Pagaliau pabaigiau svajonių namelį, kaip sakoma rudeniui jau pasiruošiau, o jūs  lotuliukas.gif


tokio jis dydžio



kokia pasaka wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
ZMama ....laaaabai dailu...už darbą daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Oho kokia šaunuolis, tikrai didelis, kiek laiko trukai?
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 08 04, 12:38)

Ačiū už paguodą 4u.gif

ZMama nagi šaunus darbelis.. 4u.gif ech kaip nesinori dar rudens, kad ir koks spalvotas ir gražus jis yra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamamvika: 07 rugpjūčio 2013 - 10:01
QUOTE(ZMama @ 2013 08 06, 19:12)
Pagaliau pabaigiau svajonių namelį, kaip sakoma rudeniui jau pasiruošiau, o jūs  lotuliukas.gif

swoon.gif

mano drugelis panašaus dydžio, tik pas mane visas paveikslas - 4 spalvos, iš kurių trim pusiniais XXX užsisiuvo visas fonas
Atsakyti
Atšoliuoju pasigirti blush-anim-cl.gif Kasiulai buvo konkursas šiandien 13 val. Buvo 5 prekės po 1 Lt ir reikėjo staigiai jas rasti kokios ir užsisakyti smile.gif Tai spėjau per kelias minutes du siuvinėjimo rinkinius rasti bis.gif o bet tačiau kažkodėl vieną atšaukė, nors realiai neturėjo, jei užsakyt davė tokia kaina, kitiems nedavė net užsakyt...Tad liko vienas šis

http://www.kasiulai....mas-p-8169.html
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 08 07, 12:33)
Atšoliuoju pasigirti blush-anim-cl.gif Kasiulai buvo konkursas šiandien 13 val. Buvo 5 prekės po 1 Lt ir reikėjo staigiai jas rasti kokios ir užsisakyti smile.gif Tai spėjau per kelias minutes du siuvinėjimo rinkinius rasti bis.gif o bet tačiau kažkodėl vieną atšaukė, nors realiai neturėjo, jei užsakyt davė tokia kaina, kitiems nedavė net užsakyt...Tad liko vienas šis

http://www.kasiulai....mas-p-8169.html

mano verysad.gif kol atsiunte slaptazodi vel kaina 34 pasidare..ech..ir cia sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 08 07, 13:43)
mano  verysad.gif kol atsiunte slaptazodi vel kaina 34 pasidare..ech..ir cia sveikinu 4u.gif

o man abu užsakymai buvo beveik pusvalandį po 1 Lt užsakyti, tada angelus atšaukė, liko nors katiniukas thumbup.gif
Atsakyti
sveikinu 4u.gif
doh.gif O as nelabai supratau to zaidimo ir neradau kur tu pasleptu prekiu ieskot verysad.gif ir likau be nieko cray.gif
Atsakyti
Ačiū, žėruti, ten buvo nuorodos kur, siuvinėjimo rinkiniuose, siūluose, žurnaluose, tik reikėjo labai suktis, kad rast pirmam.
Atsakyti