Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(sobieska @ 2013 09 27, 07:10)
Kiek kitokios manosios adatinės 4u.gif

thumbup.gif burbulu pritaikymas 4u.gif adatines labai labai saunios wub.gif

Katu wub.gif dar kazkas tada kartu ta pati siuvinejo, kai pradejai g.gif pauksciukas lyg g.gif
Atsakyti
Sobieska, adatinės fantastinės!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 09 26, 08:51)


Dziuljeta  thumbup.gif

4u.gif

QUOTE(zerutis @ 2013 09 26, 09:07)
bigsmile.gif jau vienas yra,eina sau,kaip greit  thumbup.gif

4u.gif

QUOTE(Katu @ 2013 09 27, 01:14)
Seniai bebuvau uzsukus, tai pasirodau su vakar baigtu metrikuciu

Neiremintas, tik paziurejau, ar turimas remas tinka

Is arciau virsutine dalis
Pradejau ji gal ziema, ir tik dabar baigiau. Labai sunkiai skaitoma schema man pasitaike (originalus rinkinys), tai daug ardymo buvo, ir vaikas paaugo, bet rezultatas man patinka. Dar nenusprendziau, ar reik stiklo remui, ar ne... Foto be stiklo


Dziuljeta, super arbatinukas! Praleidau, visus is tos kolekcijos siuvinesi/siuvinejai?

koks darbelis wub.gif
taip siuvinesiu visus tris ant vieno gabalo medziagos:) cia vidurinis is krastu bus dar po viena smile.gif

QUOTE(sobieska @ 2013 09 27, 06:10)


Kiek kitokios manosios adatinės 4u.gif



wub.gif dailu wub.gif
Atsakyti
AČIUKAS VISOMS wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 09 27, 07:10)
Ačiū mergiukai 4u.gif

Kiek kitokios manosios adatinės 4u.gif

blink.gif tu su svo idejom nuzudysi viena kart,labai fain wub.gif

Katu thumbup.gif metrikiukas 4u.gif nes jau tie visi bateliai tiek daede sirdi,o cia kazkas naujesnio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 09 27, 11:39)
blink.gif tu su svo idejom nuzudysi viena kart,labai fain  wub.gif


lotuliukas.gif nagi grūdinamės, grūdinamės...gyvenime ne tokius sunkumus tenka iškęst lotuliukas.gif

Ačiukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano darbeliai-dovanėlė krikštavaikučių tėveliams 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sobieska, negaliu nutylet - adatines - LEDAS wub.gif likau apzaveta thumbup.gif as netgi labai laukiu tavo nauju siuvinejimu - nes tiesiog sirdis atsigauna biggrin.gif

Luakiu, Dziuljetos triptiko pabaigos thumbup.gif

Katu, retai matomas triptikas 4u.gif

Mano siuvinejimo muza siek tiek isejusi yra doh.gif bet uztad karoliuku muza aplanke lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMARŽ @ 2013 09 27, 12:10)
Mano darbeliai-dovanėlė krikštavaikučių tėveliams 4u.gif

uz darba 4u.gif (apie nuotrauku siuvinejima tikrai daug kur kalbeta, tai nebesikartosiu...)
Atsakyti
sveikos merginos
darbai nuostabus ir as noriu i jūsų būrį blush2.gif
labai greitai sugalvota ir pasiuta, issiuvineta prijuoste kad didelis butelis ne taip basiai atrodytų biggrin.gif butinai reikėjo tokio doh.gif
My Webpage

ir nežinau dar kur bus panaudotas sitas ar atvirutei ar advento kalendoriui g.gif
user posted image

siuvinejus tik mokykloje tai as dar tik pirmoke pagal jus merginos blush2.gif


Atsakyti
QUOTE(gold_fish @ 2013 09 27, 14:07)

Nu savo mintimis pamaloninai nerealiai...visam savaitgaliui užkabinta šypsena ant veido biggrin.gif ...ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sobieskai... labai labai pritariu Žėručiui apie "žudynes" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Žėtuti birthday.gif birthday.gif birthday.gif birthday.gif su rytojaus švente. Žinau, kad norėjai man kai ką atvežti (turbūt tikėjaisi ir dovaną gauti) biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif , bet po kol kas tik virtualus 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir didelis oro_buckis.gif , kai tik apsikamšysiu su darbais dovana bus (artėja tarptautinis auditas) ax.gif blush2.gif
Atsakyti