Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 09 23, 15:17)

Dabar neskanu, bet už tai kaip gražu bus thumbup.gif

Beja, ar gerai tie markeriai išsiskalbia? Kažkaip vis gundausi nusipirkt ir vis suabejoju doh.gif
Atsakyti
Mamamvika 4u.gif ir kryziukai gerai matosi biggrin.gif
Ddziuljeta, smulku, dailu ir tikrai BUS grazu 4u.gif nemesk, pasikrapstaliok mirksiukas.gif
Zeruti, as tai jau tavo galutinio varianto laukiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 09 23, 14:32)
lotuliukas.gif chiiiii,as taip prie vervako skirtuko sedejau  biggrin.gif

Procesuoju ir as  ax.gif dar keli xxxx ir bs,tada leisiuos i apacia  biggrin.gif




isivaizduoju doh.gif


thumbup.gif wub.gif
QUOTE(Ciocė @ 2013 09 23, 15:54)
Dabar neskanu, bet už tai kaip gražu bus  thumbup.gif

Beja, ar gerai tie markeriai išsiskalbia? Kažkaip vis gundausi nusipirkt ir vis suabejoju  doh.gif

bus ax.gif

mam taip:) pamerkiu nakciai i salta vandeny ir ryte nieko nerandu ax.gif aisku ir per trumpiau isnyklsta bet mirkau ilgiau ax.gif tiesa jie kartais sureguoja su skalbimo priemonem tad naudoju tik ukini muila ryte ax.gif

QUOTE(RasuteK @ 2013 09 23, 16:04)

Ddziuljeta, smulku, dailu ir tikrai BUS grazu  4u.gif nemesk, pasikrapstaliok  mirksiukas.gif


nemesiu ax.gif gal tik kiek suletes kuriam laikui doh.gif
Atsakyti
Dar vienas mano meškiuks smile.gif

user posted image
Atsakyti
Kike grožybių spėjot prirodyt bigsmile.gif - patiko viskas, kaip rusai sako- beru vsio biggrin.gif
O aš vis nerandu laiko prie saviškių sėdėt- atrodo laisva per dieną, nu bet vis atsiranda visokių trukdžių... Matyt tikrai per mažai darbo- per dykinėjimą nebėr kada nei pasiuvinėt doh.gif
Atsakyti
..Nepagalvojau, kad per didelė bus foto..atrodo radau tokį paprastą būdą įkelti nuotrauką, o še tau per didelė biggrin.gif
Daugiau taip nebedarysiu wink.gif

Aš siuvinėjau rinkinį(Alisa), įdėta buvo balta medžiaga..siuvinėjau pagal nurodymus dviem sruogomis, bet kai kur medžiaga šviečias..Šitas rinkinys yra iš triptiko, išsirinkau labiau patinkantį biggrin.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Mamamvika @ 2013 09 24, 12:19)
Aš siuvinėjau rinkinį(Alisa), įdėta buvo balta medžiaga..siuvinėjau pagal nurodymus dviem sruogomis, bet kai kur medžiaga šviečias..Šitas rinkinys yra iš triptiko, išsirinkau labiau patinkantį biggrin.gif


siuvinėjau ant juodos 18 aidos ,puikiai siuvinėjos ,ir juoda aida visai nebuvo baisi biggrin.gif kaip tik man geriau ,nei baltos .Gal kada nors isigysiu rinkinį ,nes visai nesmagu buvo atsirinkinėt spalvas g.gif ,nes labai įstrigo ši gėlė ,ir schema nesunki .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 24 rugsėjo 2013 - 11:22
QUOTE(sobieska @ 2013 09 24, 07:29)
Dar vienas mano meškiuks smile.gif

g.gif Itarimas kyla.......,kad tave taip ant zaisliuku patrauke biggrin.gif
niu fains labai 4u.gif

Mamamvika,man tai jos visos labai grazios,siuvinek visa triptika mirksiukas.gif
Atsakyti
dar viena dovaneleuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Bianca @ 2013 09 24, 14:53)
dar viena dovanele

oi kokia faina poryte bigsmile.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bianca @ 2013 09 24, 14:53)
dar viena dovaneleuser posted image

Kokie fainuoliai wub.gif
Gal galima paprašyti schemutės blush2.gif tėvų vestuvių jubiliejus ne už kalnų-būtų super dovana bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 09 24, 06:29)
Dar vienas mano meškiuks smile.gif



koks meskis wub.gif thumbup.gif
Atsakyti