Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

KAIP gyvenat?kaip sekas kryziukus deliot?man tai labai neskaniai doh.gif sunkiai einas man tas vervaco dizainas...
Atsakyti
Ddziuljeta, gal isivaziuosi mirksiukas.gif , man kazka naujo pradejus daznai taip buna ax.gif as po truputi krutinu savo arkliukus ax.gif tik letai man jie juda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2013 09 22, 10:39)
Ddziuljeta, gal isivaziuosi  mirksiukas.gif , man kazka naujo pradejus daznai taip buna  ax.gif  as po truputi krutinu savo arkliukus ax.gif tik letai man jie juda  doh.gif

gal ax.gif gal cia man del miniatiurinio dydzio biggrin.gif tik paimu siula jau keist reikia biggrin.gif nervyja biggrin.gif
Atsakyti
Aš batukus siuvinėju žydrais raišteliais, nu bet taip fainai einas, jau baigiu biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 09 22, 10:49)
KAIP gyvenat?kaip sekas kryziukus deliot?man tai labai neskaniai doh.gif sunkiai einas man tas vervaco dizainas...

Ddziuljeta isivaziuosi mirksiukas.gif
doh.gif o as paskaitas destau fb lotuliukas.gif del to nukencia siuvinukas,bet gal daba kiek naudos bus,po mano idetu nuotrauku g.gif
doh.gif kai visa gyvenima gyveni tarp pedagogu,nejauti,kaip pats perimi ju idas,mokyti,mokyti,...... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 22 rugsėjo 2013 - 12:59
o aš devyndarbė biggrin.gif kelis iškart darbelius apsiemus ,vieną ardau, kitą siuvinėju ,dar kitas apipavidalinimo laukia,penktas įrėminimo ,fu karsta.gif dabar metriką apsiėmiau draugei ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 09 22, 15:14)
o aš devyndarbė  biggrin.gif  kelis iškart darbelius apsiemus ,vieną ardau, kitą siuvinėju ,dar kitas apipavidalinimo laukia,penktas įrėminimo ,fu  karsta.gif dabar metriką apsiėmiau draugei  ax.gif


taip geriausia biggrin.gif mano vienas laukia pinigų ir įrėminimo, orchidėjos užbaigimo, o metrikiuka greit baigsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 09 22, 16:48)
taip geriausia biggrin.gif  mano vienas laukia pinigų ir įrėminimo, orchidėjos užbaigimo, o metrikiuka greit baigsiu smile.gif

rėmelį jau turėjau ,tik pasporto ilgai laukiau .viskas vyktų greičiau ,jai rėminimo salonas būtų šalia ,tik per gatvę perrėjus ,kartu ir siūlų parduotuvė galėtų būti ,tad ir valgyt nebereikėtų lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 22 rugsėjo 2013 - 14:56
QUOTE(Uodegyte @ 2013 09 22, 15:53)
rėmelį jau turėjau ,tik pasporto ilgai laukiau .viskas vyktų greičiau ,jai rėminimo salonas būtų šalia ,tik per gatvę perrėjus ,kartu ir siūlų parduotuvė galėtų būti ,tad ir valgyt nebereikėtų  lotuliukas.gif


jo lotuliukas.gif

O šiaip turbūt nesu sakius, kad pradėjus siuvinėt, kažkas pasikeitė..nu nebereikia tiek draugų, tiek kažjur išeit, kažkur nulkėkt, pasiimi siuvinį ir kaifuoji blush2.gif

Atsakyti
Maza dovanele teciui
buvo proga pasipraktikuoti 3/4 kryziukus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 09 22, 16:25)
jo lotuliukas.gif

O šiaip turbūt nesu sakius, kad pradėjus siuvinėt, kažkas pasikeitė..nu nebereikia tiek draugų, tiek kažjur išeit, kažkur nulkėkt, pasiimi siuvinį ir kaifuoji blush2.gif

lotuliukas.gif net kaiminka gyvenanti uz tvoros, skambina ir klausia ar dar gyvenu lotuliukas.gif

QUOTE(RasuteK @ 2013 09 22, 17:07)
buvo proga pasipraktikuoti  3/4 kryziukus  biggrin.gif

thumbup.gif labai fainas masiniukas,o jau tortas,eina sau lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na ir grožių pridėjot bigsmile.gif
Acacia - graži mergina wink.gif
Dziuljeta - na ir grožis, o spalvos orchidėjų bigsmile.gif wub.gif
Zerucio raktinė labai wub.gif Ir sugalvojat gi jūs čia visko unsure.gif
Dvi - kokios žavios smulkmenos, tie paršeliai net nuotaiką pakėlė thumbup.gif
RasuteK - miela dovanėlė wub.gif

Aš pagaliau pabaigiau savo Riolis aguonas. Dar nepraustos ir nelygintos.
Mano bijūną aptvarkė rėminimo centre - kol kas audinys neatsipūtęs, tik kaži ar ilgai, namuose jau drėgmė, o kada pradės šildymą... unsure.gif

O dabar pirštai niežti vėl kažką siuvinėti. Lyg ir išsirinkau, neturiu audinio. verysad.gif Turiu tik baltą aidą 16 - bet nežinau ką ant jos siuvinėti. unsure.gif
O jūs čia žiūriu keliais frontais dirbat thumbup.gif šaunuolės wink.gif
Atsakyti