Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Alatėja_ @ 2013 09 19, 13:51)
pasirodysiu su savo procesiuku  ax.gif


Alatėja, siuvineji originalu rinkini?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rituker: 19 rugsėjo 2013 - 15:51
QUOTE(rituker @ 2013 09 19, 15:50)
Alatėja, siuvineji originalu rinkini?


taip
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 09 19, 10:20)
nu kazka surezgiau  blush2.gif

dailus darbelis 4u.gif

QUOTE(Dvi @ 2013 09 19, 12:45)

Nuostabus darbai thumbup.gif

QUOTE(Alatėja_ @ 2013 09 19, 13:51)

grazus procesiukas 4u.gif
Atsakyti
Zeruti, Dvi thumbup.gif 4u.gif
Alateja, procesiukas sparciai juda ir tikrai jis is karto wub.gif
Atsakyti
Zeruti- liuks thumbup.gif , bet Dvi- šį kartą išvertė iš kojų lotuliukas.gif Tokio šmaikštumo seniai bemačiau thumbup.gif
Atsakyti
Man labai patiko NAMAI, KUR YRA ĖSTI pateikimas...nu reikia gi pasistengt tokią aplinką padaryt, o gal čia tik darbelis atneštas ir atsargiai padėtas, tipo...natūralioj aplinkoj lotuliukas.gif ...liux, Dvi-faina mirksiukas.gif

Žėrutis kadangi kiek supratau nėrinuku maskavai medžiagėlės trūkumą, tai prie jo ir nekibsiu, antraip...aš būčiau siūliusi pašalint. smile.gif Graži raktinės spalva, man tas viduj išsiuvinėtas raktelis labai wub.gif

Aišku ir procesas dailus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 19 rugsėjo 2013 - 18:33
QUOTE(zerutis @ 2013 09 19, 15:15)
lotuliukas.gif  lauksiu  mirksiukas.gif

nebeprisiminciau jauciu kaip nuo stoties iki miesto nusigaut blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 09 19, 19:45)
nebeprisiminciau jauciu kaip nuo stoties iki miesto nusigaut blush2.gif  lotuliukas.gif

As visus stoti pasitinku mirksiukas.gif

Aciu pastebejusioms uz ivertinima 4u.gif
sobieska viska supratau mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 09 19, 19:32)

Žėrutis kadangi kiek supratau nėrinuku maskavai medžiagėlės trūkumą, tai prie jo ir nekibsiu, antraip...aš būčiau siūliusi pašalint. smile.gif  Graži raktinės spalva, man tas viduj išsiuvinėtas raktelis labai  wub.gif



O aš kažkodėl pagalvojau apie audinio perteklių g.gif g.gif g.gif Reikėjo langą išsiuvinėt g.gif g.gif biggrin.gif biggrin.gif (čia mano nevykę pastebėjimai) 4u.gif 4u.gif 4u.gif .

Dvi nerealiai prajuokino, išpradžių nesupratau, bet paskui daėjo g.gif g.gif , jau užmiršusi buvau, kad ir į siuvinukus galima su jumoru pažvelgti. Liux 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Dvi, nerealiai thumbup.gif
Jau tie paršeliai su idėja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 09 19, 19:32)
Man labai patiko NAMAI, KUR YRA ĖSTI pateikimas...nu reikia gi pasistengt tokią aplinką padaryt, o gal čia tik darbelis atneštas ir atsargiai padėtas, tipo...natūralioj aplinkoj lotuliukas.gif ...liux, Dvi-faina mirksiukas.gif

Prikiaulint visuomet paprasta lotuliukas.gif Sunkiau iškuopti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na va,masciau,masciau ir pasidovanojau sau lanarte rinkini thumbup.gif gryzus pasiziuriu i simboliu paaiskinima ir supratau,kad nieko nesupratau doh.gif lotuliukas.gif vadinas dar tokiem nepriaugau blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti