Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Dar vienas pagiriamasis žodis Uodegytės darbukams...gražu
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 08 04, 13:44)

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 08 04, 18:50)
Kad ten vienetais atveža ,ir tik keletą kokių įdomesnių egzempliorių  rolleyes.gif

Jo jo- patikėjom nail.gif , čia taip specialiai sakai, kad ir mes neprisipirktume ir tau konkurencijos nedarytume biggrin.gif . Juokauju žinoma biggrin.gif Reiks pas mus į vieną fotoatelje užsukt- gal ir jie ką įdomesnio parsiveža (man nelabai pakeliui, tai įkišu ten nosį kartą per kelis metus).
Baigiau siuvinėti užsakymą- kad kibsiu į savo DIM'us wub.gif jau net nagai niežti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 08 05, 11:18)
Jo jo- patikėjom  nail.gif , čia taip specialiai sakai, kad ir mes neprisipirktume ir tau konkurencijos nedarytume  biggrin.gif . Juokauju žinoma  biggrin.gif Reiks pas mus į vieną fotoatelje užsukt- gal ir jie ką įdomesnio parsiveža (man nelabai pakeliui, tai įkišu ten nosį kartą per kelis metus).
Baigiau siuvinėti užsakymą- kad kibsiu į savo DIM'us  wub.gif jau net nagai niežti  biggrin.gif

Tiesą sakau biggrin.gif tongue.gif o priešais ,floristkos parduotuvė ,o ten kokių grožių blink.gif suvenyrai ,dėžutės sendintos,rankdarbiams kelios dėžutės ,vaikiški suvenyrai ,dovanos ,kaskart užeinu seilę pavarvint rolleyes.gif

Sobieska aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 05 rugpjūčio 2013 - 09:40
Eifelis superinis, net ir aš užsimaniau, pas mane kaip tik kabo du Paryžiaus piešti vaizdai, tai visai tiktų ax.gif
Savaitgalis kažkoks nesėkmingas, ne kiek siuvinėjau, kiek ardžiau, net karpiau kai kur doh.gif Ne kiek į priekį gavos, bet vos ne atgal doh.gif Einu vytis.
Atsakyti
Sveikutės,

reikia Jūsų pagalbos, noriu įkelti savo darbelį, bet pasirodo, kad nemoku, pasikeitė radiikal psl, gal galit padėti

Iš anksto dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ZMama @ 2013 08 05, 20:49)
Sveikutės,

reikia Jūsų pagalbos, noriu įkelti savo darbelį, bet pasirodo, kad nemoku, pasikeitė radiikal psl, gal galit padėti

Iš anksto dėkui  4u.gif

as keliu per Part.lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ZMama @ 2013 08 05, 20:49)
Sveikutės,

reikia Jūsų pagalbos, noriu įkelti savo darbelį, bet pasirodo, kad nemoku, pasikeitė radiikal psl, gal galit padėti

Iš anksto dėkui  4u.gif

Ten viskas taip pat, tik įkelia ir parodo pražioj pavyzdį kaip atrodys, bet visvien dar reikia spausti, kad įkeltų normaliai, o tada kaip ir anksčiau antrą eilutę nukopint.
Atsakyti
Laba, susiduriau su labai bedaa.. issiuvinejau vieno vaikelio vardeli ir duzo kompas su ilgai ieskota abecele.. Tokia su pedutem buvo, gal kas turite ar zinote kur ji slepiasi nes neberandu:( ir mano vienas zuikis lieka neissiuvinetas..
Labai Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BonusGirl @ 2013 08 06, 13:09)
Laba, susiduriau su labai bedaa.. issiuvinejau vieno vaikelio vardeli ir duzo kompas su ilgai ieskota abecele.. Tokia su pedutem buvo, gal kas turite ar zinote kur ji slepiasi nes neberandu:( ir mano vienas zuikis lieka neissiuvinetas..
Labai Aciu  4u.gif

Reikejo tik pasiskusti ir radau smile.gif
Atsakyti
La,

Pagaliau išsiaiškinau, o dabar galiu ir foto ikelti. Ačiū visoms už paaiškinimus 4u.gif

Pagaliau pabaigiau svajonių namelį, kaip sakoma rudeniui jau pasiruošiau, o jūs lotuliukas.gif

user posted image

tokio jis dydžio

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ZMama @ 2013 08 06, 20:12)
Pagaliau pabaigiau svajonių namelį, kaip sakoma rudeniui jau pasiruošiau, o jūs  lotuliukas.gif

bigsmile.gif nemazas darbelis thumbup.gif koks grozis,ir tikrai, taip rudeniu kvepia wub.gif
Atsakyti