Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Uodegyte @ 2013 09 18, 12:46)
ir be vienos akikės  biggrin.gif ,bet aš savajam akį prisiuvinėsiu ,nemielas ''toks'' jis man ,spec.

O man kaip tiks jis toks tikroviškas, nu toks...iš vaikystės, be akikės...juk dažnai vienas guzikiukas būdavo nurautas

Nors būtum užsiminusi, kad ieškai... mirksiukas.gif
Atsakyti
parodykit, kas čia per meškiukas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 09 18, 14:12)
O man kaip tiks jis toks tikroviškas, nu toks...iš vaikystės, be akikės...juk dažnai vienas guzikiukas būdavo nurautas

Nors būtum užsiminusi, kad ieškai... mirksiukas.gif

net mintis nešovė ,kad kas gali turėt biggrin.gif turiu visą žurnalą ,bet kokybės 50 % rolleyes.gif tad ilgai ieškojau ,kas atskanuotų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 18 rugsėjo 2013 - 12:31
valio valio valio karsta.gif

2013-04-22 - 2013-09-17. Aida 18, spalvos dmc,kiekis 36. dydis 41*54cm


user posted image
Atsakyti
Ddziuljeta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ddziuljeta, šaunuolė, superinis darbelis thumbup.gif Bet žiūriu labai nemažai vienodo siūlo, lafa siuvinėt tokius didelius šmotus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 09 18, 12:40)
Ddziuljeta  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

nuosirdus aciu 4u.gif

QUOTE(Aga @ 2013 09 18, 12:54)
Ddziuljeta, šaunuolė, superinis darbelis thumbup.gif Bet žiūriu labai nemažai vienodo siūlo, lafa siuvinėt tokius didelius šmotus thumbup.gif

aciu 4u.gif na taip lafa,bet ta apacia nervavo doh.gif


ziuriu as dabar ta vervaco nu blyn maziukas bus vienas paveiksliukas 9*13 gaunas ax.gif desiu jauciu visus 3 ant 26*28 medziagos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 09 18, 13:24)
parodykit, kas čia per meškiukas  blush2.gif

Savo parodysiu po sekmadienio, ok mirksiukas.gif

Dziuljetai garsūs aplodismentai...молодец!!! biggrin.gif Gražu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2013 09 18, 13:54)
lafa siuvinėt tokius didelius šmotus thumbup.gif

o man kaip tik nuobodu, pradedu žiovauti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 09 17, 20:37)
drinks_cheers.gif darbelis,dydziu, vertas pagarbos,bet ir man iskilo klausimas is kur schemute emiai ?  g.gif

Giedre Pov
, o vervakas ne dmc siulus deda ? nes as skirtuka siuvinejau to dizaino,o siuliukai buvo DMC  g.gif

Čia kokio penkmečio projektas biggrin.gif Pradėjau, numečiau, vėl pasiėmiau, pusę išsiuvinėjau ir kokius 3 metus gulėjo kampe užmestas.
Dabar va paėmiau ir užsispyriau pabaigt, nes išmest jau gaila buvo smile.gif
Siūlai DMC, o schemų failų jau nebeturiu - išlikęs tik popierinis variantas namie, tai net ir nežinau, iš kur aš tą schemą ištraukiau biggrin.gif
Bet kad ypač tokias monochromines schemas tikrint reikia, tai faktas.

Ddziuljeta, nerealus paveikslas. Labai labai! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acacia: 18 rugsėjo 2013 - 14:11
QUOTE(Acacia @ 2013 09 18, 15:09)
Čia kokio penkmečio projektas  biggrin.gif Pradėjau, numečiau, vėl pasiėmiau, pusę išsiuvinėjau ir kokius 3 metus gulėjo kampe užmestas.

Fain,kad neuzpykai 4u.gif tikrai nemesk siuvinejimo,o kita kart, jei kas neaisku bus,visada gali merginu pagalbos paprasyt pasirenkant schemute mirksiukas.gif

Ddziuljeta sveikinu,sveikinu,sveikinu wub.gif baik kraut tuos grozius i spinta,remink greiciau visus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 18 rugsėjo 2013 - 15:07
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 09 18, 13:35)
valio valio valio karsta.gif

Super darbelis thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 09 18, 13:53)

Dziuljetai garsūs aplodismentai...молодец!!! biggrin.gif Gražu wub.gif


4u.gif

QUOTE(Acacia @ 2013 09 18, 14:09)


Ddziuljeta, nerealus paveikslas. Labai labai!  4u.gif

4u.gif

QUOTE(zerutis @ 2013 09 18, 15:06)


Ddziuljeta sveikinu,sveikinu,sveikinu  wub.gif baik kraut tuos grozius i spinta,remink greiciau visus  biggrin.gif

mes apie tai jau snekejom mirksiukas.gif jei dar pameni 4u.gif

QUOTE(Dreis @ 2013 09 18, 15:38)
Super darbelis  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif

4u.gif
Atsakyti