Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Ir dar viena tundra suprato biggrin.gif blush2.gif

Šiandien žiūriu mb po siulus kuičias mani, sakau ko ieškai, sako to blizgančio siūlo, reikia dičkei dantį ištraukt doh.gif vnž DMC metalicas labai gerai dantukams traukt doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Reikejo dar toki siula pasiulyt lotuliukas.gif http://www.kasiulai....mui-p-1395.html
Atsakyti
QUOTE(Giedre Pov @ 2013 09 17, 23:48)


nėr tokio namie lotuliukas.gif

nusipirkau ir aš ewo pagaliau , fainumėlis koks siuvinėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 09 18, 00:00)
nėr tokio namie lotuliukas.gif

nusipirkau ir aš ewo pagaliau , fainumėlis koks siuvinėt ax.gif

bigsmile.gif tai ka siuvineji ?

doh.gif o as galva suku su svo vienu projektu,nezinau ka sugalvot,tarp siuvinuko (duru) ir virsaus liko nemazas tarpas,galvoju kuom uzpildyt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 17 rugsėjo 2013 - 23:08
QUOTE(Averita @ 2013 09 17, 23:20)
ž DMC metalicas labai gerai dantukams traukt doh.gif  lotuliukas.gif

biggrin.gif kad šventiškiau būtų, ne taip jaustų stresą
...o aš baigiu V.Enginger meškutį išsisiuvinėt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 09 18, 00:07)
bigsmile.gif tai ka siuvineji ?


jau ir baigiau pinigu medi, taip smagiai siuvinejos per vakara uzbaigiau bigsmile.gif pinigeliu tik prisiut reikia, tetai bus dovana, tik galvoju uzrasa rasyt ar ne g.gif
Atsakyti
bigsmile.gif kokios jus greitos,as ir baigiau viena darbeli,apipavidalint liko doh.gif galvos skausmas biggrin.gif bandysiu i miesta palekt,gal ka pritaikysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 09 16, 12:55)
šaunuolė

4u.gif

QUOTE(Averita @ 2013 09 16, 13:00)

4u.gif

QUOTE(sobieska @ 2013 09 16, 13:21)
dziuljeta, mes irgi matom ...gražuma

4u.gif

QUOTE(zerutis @ 2013 09 16, 15:08)


4u.gif
QUOTE(RasuteK @ 2013 09 16, 15:33)
Ddziuljeta
kurios gelytes smagiau siuvinejosi - sitos ar tie vazoneliai?  :: Gal jau sekanti darbeli numacius? Tavo pasirinkimai buna grazus ir idomus, tai va ir "cekavinus" jau 

vazoneliai ax.gif ten taip greit viskas buvo vienas kitas siulas o cia doh.gif nuo balandzio pradzios doh.gif bandysiu pailset nieko rimto nesiimt ax.gif gal biggrin.gif gal koki skirtuka ar dar ka ax.gif nors medziagas ir siulus turiu sitam ax.gif bet va po diskusiju bijau imtis unsure.gif

QUOTE(sobieska @ 2013 09 16, 15:46)
Manau, kad ji siuvinės mergytę smile.gif

4u.gif reik pazet jei tik turiu siulus jai tai reik imtis wub.gif

QUOTE(seteriuke @ 2013 09 17, 12:01)


As irgi noriu parodyt savo procesa..


Siaubas, jau baigiu isprotet su siuo darbu    kokio velnio as ji pradejau tai neisivaizduoju, jau septyni lapai beveik issiuvineti, bet iki galo dar toli grazu  jei nepritruksiu kantrybes ir pabaigsiu si darba tai labai savimi didziuosiuosi 

thumbup.gif va cia tai kantrybes reikalaujantis darbas

QUOTE(Mamamvika @ 2013 09 17, 14:19)

Džiuljeta, kažkaip atrodė, kad bus vazos mėlynesnės(t.y.šviesesnės ir ryškesnės)

aj man tai nelabai tos vazos....nemegstu tokiu ryskiu perejimu schmoll.gif seip rysku bet neina taip vistiek perteikt ax.gif

QUOTE(Acacia @ 2013 09 17, 18:43)

Retai beužsuku pas jus, bet jau kadangi baigiau pagaliau savo penkmečio projektą, tai jau labai noriu ir pasirodyt


Nors su kitų darbštuolių projektais palyginus, tai mano toks vaikiškas pasidarė 


darbas nera vaikiskas 4u.gif tik sutinku su merginom kad kitam kartui atidziau schemas pasirinkt reiktu ..
QUOTE(Averita @ 2013 09 17, 22:20)


Šiandien žiūriu mb po siulus kuičias mani, sakau ko ieškai, sako to blizgančio siūlo, reikia dičkei dantį ištraukt : vnž DMC metalicas labai gerai dantukams traukt

cha cha cha lotuliukas.gif


beje jau isploviau ir islyginau,po piet imesiu parodyt kaip bendras vaizdas atrodo
Atsakyti
Kažkaip toks oras ir tab tamsa, mane varo į neviltį, jau savaitė nekryžiavojau, kažkaip rankos nekyla. Nors vien dėl xxx šviestuvą keitėm, kad šviesu būtų, bet kažkodėl nepadeda smile.gif O iki Kalėdų užsibrėžus pabaigti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 09 18, 11:19)
biggrin.gif  kad šventiškiau būtų, ne taip jaustų stresą
...o aš baigiu V.Enginger meškutį išsisiuvinėt rolleyes.gif

įdomu kokį biggrin.gif ,nes ir aš v.enginger meškučiui pasiruošusi siūliukus ir audinuką ,laukia savos eilės .
čiur ne su džinsiukais tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 09 18, 12:27)

čiur ne su džinsiukais  tongue.gif  lotuliukas.gif

Suuuuuuuuu džinsiukais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 09 18, 13:39)
Suuuuuuuuu džinsiukais  biggrin.gif

ir be vienos akikės biggrin.gif ,bet aš savajam akį prisiuvinėsiu ,nemielas ''toks'' jis man ,spec. puodelį turiu su meškiuku ir džinsiukais ,puikus duetas bus blush2.gif

ech ,jis jau metus laiko mane kankino biggrin.gif kol gavau normalią schemą blush2.gif laukiam pasirodant 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 18 rugsėjo 2013 - 11:49