Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Seteriuke, ojej koks didžiulis užmojis 4u.gif
Džiuljeta, kažkaip atrodė, kad bus vazos mėlynesnės(t.y.šviesesnės ir ryškesnės) smile.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz palaikyma mirksiukas.gif
zerutis as pradedu stebetis savo kantrybe, kad vis dar nenumeciau i sali jo lotuliukas.gif

Ciocė man atrodo kad ir as iki pensijos tureciau pabaigt lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Retai beužsuku pas jus, bet jau kadangi baigiau pagaliau savo penkmečio projektą, tai jau labai noriu ir pasirodyt smile.gif
user posted image

Nors su kitų darbštuolių projektais palyginus, tai mano toks vaikiškas pasidarė biggrin.gif
Atsakyti
Acacia, jis tikrai ne vaikiškas savo dydžiu ir jūsų kantrybe. Žemai lenkiu galvą už užsispyrimą tokį didelį išsiuvinėti.
Tačiau kokybė jūsų darbelio schemos, kaip čia švelniau pasakius, baisi... Jūs nuo pirmų kryželių nematėt , kad gaunasi nekaip ?
Atsakyti
Ir zinai, Debeseliai, kur cia beda ? Ogi schema tai Vervaco ir butent sitam dizainui spalvos parinktos labai netinkamai. Net viena atspalvi pakeitus, viskas daugmaz stotu i savo vietas. Taigi dar vienas irodymas, kad svetimais "siulu parinkinejimais" pasitiketi negalima.
Atsakyti
QUOTE(Acacia @ 2013 09 17, 19:43)
Sveikos  4u.gif

Nors su kitų darbštuolių projektais palyginus, tai mano toks vaikiškas pasidarė  biggrin.gif

drinks_cheers.gif darbelis,dydziu, vertas pagarbos,bet ir man iskilo klausimas is kur schemute emiai ? g.gif

Giedre Pov
, o vervakas ne dmc siulus deda ? nes as skirtuka siuvinejau to dizaino,o siuliukai buvo DMC g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 17 rugsėjo 2013 - 20:42
Išvada viena, jei nesiuvinejam rinkinio, o kazkokia schema randame internete- kuistis, dometis, skaityti, ieskoti informacijos ir visus imanomus variantus apziureti. Jau geriau pora dienu ilgiau uzgaisti pries siuvinejant, nei po to matyti prastesni, nei galejo buti, rezultata.
Atsakyti
Zeruti, na ir kas kad DMC, jei kazkas ,tarkim, prie blogo apsvietimo siulus parinkinejo ?
Toks pavyzdys. Siuvineju as dabar Dimensions dizaina. Rinkinio man nereikejo, nes
1) ant aidos as nesiuvinesiu, o tame rinkinyje butent aida
2) turejau 2/3 Dimensions siulu is kitu rinkiniu tiek, kad drasiai uztenka
3) kitu siulu turejau tiek, kad galima parinkti
4) ir kokiu DIM 4 siulu neturejau visai.
Zodziu, susiradau is rinkinio siuvinejusios rusaites "podbora". Galvoju, paimsiu tas 4 spalvas is ten.
Ir ka tu manai ? Ana taip nugrybavus. Parinkus siulus visoms Dim pozicijoms ir 80% prasovus pro sali. Bet taip akivaizdziai. Nes juk as didziaja dali siulu turiu ir galiu palyginti. Tai, zodziu, buvau pasibaisejus. Gerai, kad patikrinau. Ir jau geriau konvertavimo lenteles is kokio Cyberstitchers, o ne kazkieno fantazija pro sali.
O ta dizaina jau baigineju. Parodysiu, galesim palyginti su tu, kurios siuvineja is rinkinio. Vardan sportinio intereso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedre Pov: 17 rugsėjo 2013 - 20:53
Su visu situo sutinku,bet jei firma naudoja dmc siuliukus, kuriu gali nusipirkt,tai kam tada konvertuot g.gif nebent jei turi uzsipirkus kokiu popiguski mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 09 17, 21:01)
Su visu situo sutinku,bet jei firma naudoja dmc siuliukus, kuriu gali nusipirkt,tai kam tada konvertuot  g.gif nebent jei turi uzsipirkus kokiu popiguski  mastau.gif


vervaco rinkiniuos nebūna siūlų nr surašyti... tai reikia atsirinkinėt pačiam,jei ne rinkinį siuvinėji
Atsakyti
Taip, ten, originalioje schemoje, buna tik spalvu pavadinimai.
Atsakyti
Aciu merginos 4u.gif tundra suprato lotuliukas.gif
Atsakyti