Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Rasute, gražus kūzia mirksiukas.gif
QUOTE(Aga @ 2013 09 10, 11:30)
O kai be nuskausminimo kryžiavojo, tai "fantastika" doh.gif

Jomaja, kur čia tokie sadistai dirba blink.gif Ar čia tokia nauja taupymo programa tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2013 09 05, 12:47)
sveikos. nu ir groziu pridejote, o as vargstu su savo didziuoju darbu va pabaigiau 5lapus, t.y. visa virsutine eile, tad rodausi


Bus labai gražu 4u.gif

QUOTE(Averita @ 2013 09 05, 18:05)
rėmus rinko vyras


Fainas kicia smile.gif

QUOTE(zerutis @ 2013 09 06, 19:50)
Na stai, paskutine namie


Solidi kolekcija thumbup.gif

QUOTE(Daisiuke @ 2013 09 07, 12:39)
naujausia 


Subtilu wub.gif

QUOTE(Ronera @ 2013 09 07, 13:33)
labai graži knyga  aš savo vestuvėm irgi buvau išsisiuvinėjusi palinkėjimų knygą


Miela wub.gif

QUOTE(Bianca @ 2013 09 07, 13:39)
mano svieziausias dovana duktereciai


Bus nuostabus prisiminimas mergaitei wub.gif

Papildyta:

QUOTE(zerutis @ 2013 09 07, 14:52)
O cia puse projekto 


Laukiam kitos pusės mirksiukas.gif

QUOTE(zerutis @ 2013 09 08, 19:21)
Dar truputi paerzinsiu 
Cia kitas pradetas projektas,prie kurio prisedu tik namie  i darba nelabai pasiveziosi 


Labai gražus man šitas paveikslas smile.gif

QUOTE(sobieska @ 2013 09 08, 22:52)
Žeruti,jei tai bus ne tai, tegul mane skradžiai žemėn 



QUOTE(zundyte @ 2013 09 08, 23:45)
tas tas ,aš irgi prieš porą metų siuvinėjau ,mano va taip atrodė įrėmintas


Rėmas gali labai pakeisti darbą. Abu rėminimai žavūs wub.gif

QUOTE(zundyte @ 2013 09 09, 19:42)
nu iš tiesų tai tikrai seniai besirodžiau  ,jei taip nekukliai ,tai paskutinių metų didesni darbai tokie,jei ką nors rodžiau jau tai ateiskit,pamiršau


Likau apakus nuo tokio kiekio grožio bigsmile.gif Prašom daugiau nesislėpti mirksiukas.gif Labiausiai dėžutės ir pagalvėlės patiko smile.gif

QUOTE(RasuteK @ 2013 09 10, 11:59)
Rodausi savo procesa  pradeta pries 2 menesius, bet siuvineju su pertraukom


Nemažai jau thumbup.gif

QUOTE(Aga @ 2013 09 10, 12:30)
Nu nieko sau kiek grožių čia pridėjot kol gulėjau ligoninėj
Noro siuvinėt neišoperavo, jau šiandien net penkis xxx sudėjau, bet ligoninėj ne iki to man buvo.. Kas liečia kryžiukus, tai gydytojas daar dukart po kelių dienų man pilvą kryžiavojo per naujo, nes kraujavau labai O kai be nuskausminimo kryžiavojo, tai "fantastika"


Baisu blink.gif Sveik 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elzeda: 10 rugsėjo 2013 - 16:53
aciuks.gif uz pastebejimus visoms 4u.gif biggrin.gif
Elzeda, kur tu perki priemones. Man reiktu adatu (sulauziau beveik visas), bet vien del adatu uzsakyma dabar daryt internetu, tai per brangus malonumas doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2013 09 10, 20:12)
aciuks.gif uz pastebejimus visoms 4u.gif  biggrin.gif
Elzeda, kur tu perki priemones. Man reiktu adatu (sulauziau beveik visas), bet vien del adatu uzsakyma dabar daryt internetu, tai per brangus malonumas  doh.gif  blush2.gif


Perku Kaune kasiuluose dažniausiai, kai bobulę lankau ir ten užsuku smile.gif Jei Tau reik kokios adatikės, galiu padovanot, pažiūrėjau dabar turiu DMC 26 ir 28 numerio po vieną naują, kitos naudotos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2013 09 10, 19:38)
Perku Kaune kasiuluose dažniausiai, kai bobulę lankau ir ten užsuku smile.gif Jei Tau reik kokios adatikės, galiu padovanot, pažiūrėjau dabar turiu DMC 26 ir 28 numerio po vieną naują, kitos naudotos smile.gif

Dekui, dar turiu irgi pora, kol kas issiversiu, jei vel greit nesulauzysiu doh.gif bet jei kada vaziuosi, suktelk
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2013 09 10, 20:48)
Dekui, dar turiu irgi pora, kol kas issiversiu, jei vel greit nesulauzysiu doh.gif  bet jei kada vaziuosi, suktelk


Ok, tik dabar greitu laiku nevažiuosiu. Dar prisiminiau, kad Maximoj, toj siūlų pardėj esu pirkus, bet ten JJ firmos ar kaip ten vadinasi, nepamenu, bet siuvinėjimui skirtų bent jau seniau būdavo. Ale kaip Tu jas sulaužai? biggrin.gif Man tai šiaip susidėvi, pajuoduoja, bet nelūžta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2013 09 10, 19:58)
Ale kaip Tu jas sulaužai?  biggrin.gif Man tai šiaip susidėvi, pajuoduoja, bet nelūžta smile.gif

man vis ties "uodegyte", kur siulas veriasi, nuluzta doh.gif tikriausiai labai stropiai siuvineju lotuliukas.gif
Atsakyti
RasuteK- tu gal iš kart per 2 skylutes duri, kad lūžta g.gif , nes aš per 10 metų nesu nei vienos adatos nulaužus, daugiau jų pametu doh.gif
Atsakyti
oj kiek siuvinėjimo pradžioje esu adatų sulaužiusi doh.gif ,dabar jau rečiau,čia daugiau nuo adatų rūšies priklauso tikriausiai,neatkreipiu dėmesio,sulūžta -imu naują,daug sulūžo veriant siūlą,nes naudoju metalinį siūlo vėriklį,susiskersuoja kažkaip ir ties skylute sulūžta,ir kai daugiau nei dviem gijom siuvinėju irgi lūžta,žodžiu,nebekreipiu dėmesio blush2.gif o siuvinėju ne per dvi skylutes besdama rolleyes.gif
Atsakyti
Ne, tikrai ne per dvi. Gal sakyciau reiktu man laisviau ismokti siuvinet, nes sunkiai siulas uzsikisa, kai reik uzbaigti, va tada dazniausiai ir luzta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2013 09 11, 20:34)
Ne, tikrai ne per dvi. Gal sakyciau reiktu man laisviau ismokti siuvinet, nes sunkiai siulas uzsikisa, kai reik uzbaigti, va tada dazniausiai ir luzta  doh.gif

As is merginu pamokele gavau,kad siuvinejant ant lino, reikia siula temt tol kol skylutes atsiranda ax.gif man viena sulinkus ties ausele yra,bet ji labai plonyte ir trumpute,kitos laiko labai gerai,o firmu net nezinau g.gif rusiskos lyg mastau.gif
Atsakyti
labas mergytes

galvojau jau seniai savo zuikiam metrikus issiuvineti tai va pagaliau sumasciau rimciau smile.gif ieskau dabar kokiu graziu paveiksliuku schemu smile.gif gal galite man padeti, kur butu galima rasti? niekada nesidomejau siuo reikalu smile.gif is anksto dekui smile.gif
Atsakyti