Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(zundyte @ 2013 09 09, 18:42)

tai va tiek,nekukliai čia pridėjau ,nepykit blush2.gif  mirksiukas.gif


JO blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif mastau.gif mastau.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif (čia pritrūkau žodžių)
Atsakyti
Zundyte thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif labai grazus darbai, man labiausiai isimine pagalveles ir dezutes wub.gif paveikslu dydis ir akivaizdus 4u.gif Ir Zerucio dar vienas procesiukas atskleistas biggrin.gif
Ir lauksim aguonu 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Zundyte, nu jau ta varna kokia faina biggrin.gif thumbup.gif Dėžutės fantastiškos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mona66 @ 2013 09 09, 18:01)
JO  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  mastau.gif  mastau.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif (čia pritrūkau žodžių)

būčiau daugiau dar pridėjus,bet daugiau nuotraukų įkelt nebeleidžia administracija blush2.gif

Ačiū mergaitės,už pagyrimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif ,iš visų šitų darbų ,tik mėlynas žirgelis namuose ,visi kiti padovanoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Zundyte, na ir pritrenkei blink.gif swoon.gif
Jo majo - kiek grožių bigsmile.gif first.gif Pagalvėlės ir dėžutės man labai wub.gif
Ir rakteliai kažkieno jau siuvinėjami hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Liama @ 2013 09 09, 20:23)
Zundyte, na ir pritrenkei  blink.gif swoon.gif
Jo majo - kiek grožių  bigsmile.gif first.gif Pagalvėlės ir dėžutės man labai  wub.gif
Ir rakteliai kažkieno jau siuvinėjami  hihihi.gif

ačiū 4u.gif 4u.gif tie rakteliai -tai prancūziškas dizainas kažkoks,tiksliai net nežinau blush2.gif ,kadangi turėjau sutalpint į tam tikrą erdvę,tai improvizavau juos dėliodama,pagal schemą jie visai kitaip išdėlioti
Atsakyti
zundyte, kokių grožių pridėjai wub.gif pagalvėlės labai patiko wub.gif
Atsakyti
Zundyte, na negaliu atsigrožėti, kiek daug nuostabių darbų wub.gif o ir jų pateikimas koks gražus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2013 09 09, 17:42)
nu iš tiesų tai tikrai seniai besirodžiau blush2.gif  ,jei taip nekukliai ,tai paskutinių metų didesni darbai tokie,jei ką nors rodžiau jau tai ateiskit,pamiršau doh.gif


tai va tiek,nekukliai čia pridėjau ,nepykit blush2.gif  mirksiukas.gif

eiktu sau bigsmile.gif grazus darbai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif reikalauju dar cool.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Rodausi savo procesa ax.gif pradeta pries 2 menesius, bet siuvineju su pertraukom
user posted image
Atsakyti
blink.gif blink.gif blink.gif doh.gif doh.gif vakara tik neprisijunk ir se tau,kieno cia tokie kuklus darbeliai g.gif
Zundyte tau uzpakali isperti reikia,tokius grozius slept mad.gif dezutes,pagalveles wub.gif wub.gif wub.gif tavo raktine didele g.gif man tik vienas raktelis tetelpa g.gif

RasuteK procesiukas thumbup.gif o jau fono grazumas nai,nai,nai mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu nieko sau kiek grožių čia pridėjot kol gulėjau ligoninėj smile.gif
Noro siuvinėt neišoperavo, jau šiandien net penkis xxx sudėjau, bet ligoninėj ne iki to man buvo.. Kas liečia kryžiukus, tai gydytojas daar dukart po kelių dienų man pilvą kryžiavojo per naujo, nes kraujavau labai tongue.gif O kai be nuskausminimo kryžiavojo, tai "fantastika" doh.gif
Atsakyti