Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 09 08, 21:05)
man ir sitas vaizdas issoko pamacius procesa ax.gif ir tegu tik pabado pasakyt kad ne tas g.gif  biggrin.gif

tas tas ,aš irgi prieš porą metų siuvinėjau ax.gif ,mano va taip atrodė įrėmintas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 09 08, 22:43)
mastau.gif kad nelabai kas iseis,liks po kokius 3cm.nuo krastu  g.gif

Jei tau nereikės kirpk, panaudosim ir tuos 3 cm...... nail.gif nail.gif nail.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2013 09 08, 22:45)
tas tas ,aš irgi prieš porą metų siuvinėjau ax.gif ,mano va taip atrodė įrėmintas

doh.gif koks jis man grazus,neerzinkit,nes greiciausiai ji padovanosiu vienam zmogui verysad.gif o sau dar viena toki siuvinet turesiu doh.gif o taip nemegstu dvieju vienodu darbu xxxx , sios serijos dar vienas yra,tai abu turet noriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2013 09 08, 23:45)
tas tas ,aš irgi prieš porą metų siuvinėjau ax.gif ,mano va taip atrodė įrėmintas


o kodėl buvo paslėptas ir nerodytas šis grožis g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 09 09, 07:00)
o kodėl buvo paslėptas ir nerodytas šis grožis  g.gif  biggrin.gif

kažkaip sunku čia su profais lygintis blush2.gif ,atsigrožėt negaliu kai kurių merginų darbais ir jų pateikimu ,tai ir nelendu į akis blush2.gif ,o šitas dizainiukas tai prieš dvejus metus siuvinėtas,tikriausiai ir rodžiau ,tada dar daugiau laiko turėjau po internetą landžiot,dabar apsistojau ties kitų siuvinėjimo forumu ,tai SM laiko beveik nelieka,o dar tas durnas nuotraukų įkėlimas,kai reikia dar į kitą saitą eiti ,kad patalpint doh.gif
Atsakyti
Reikia pagalbos:) radau siulu kodus bet niekaip neina issiaiskinti kokia cia firma... user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
QUOTE(furyangel @ 2013 09 09, 13:57)
Reikia pagalbos:) radau siulu kodus bet niekaip neina issiaiskinti kokia cia

Uploaded with ImageShack.us

http://dmctransforma....com/M-DMC.html

QUOTE(zundyte @ 2013 09 09, 09:24)
kažkaip sunku čia su profais lygintis blush2.gif ,atsigrožėt negaliu kai kurių merginų darbais ir jų pateikimu ,tai ir nelendu į akis blush2.gif ,o šitas dizainiukas tai prieš dvejus metus siuvinėtas,tikriausiai ir rodžiau ,tada dar daugiau  laiko turėjau po internetą landžiot,dabar apsistojau ties kitų siuvinėjimo forumu ,tai SM laiko beveik nelieka,o dar tas durnas nuotraukų įkėlimas,kai reikia  dar į kitą saitą eiti ,kad patalpint doh.gif

pateikimas dar ne viskas smile.gif svarbiausia darbas ax.gif o įrėminta išties gražai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 09 rugsėjo 2013 - 13:14
QUOTE(furyangel @ 2013 09 09, 11:57)
Reikia pagalbos:) radau siulu kodus bet niekaip neina issiaiskinti kokia cia firma...



Dizainas firmos Zolotoe runo, siulai Madeira.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedre Pov: 09 rugsėjo 2013 - 14:22
QUOTE(zerutis @ 2013 09 08, 21:19)
blink.gif sobieska kokia tu esi .......,savo tai nerodo kas bus,o kitu tuoj pademonstruoja  tongue.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Bus superinis darbelis, man jis toks stilingas thumbup.gif

Zundyte labai gražus darbelis wub.gif
Ne visos mes mokam taip gražiai pateikti blush2.gif Bet gi reikia pasirodyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2013 09 08, 21:45)
tas tas ,aš irgi prieš porą metų siuvinėjau ax.gif ,mano va taip atrodė įrėmintas


bigsmile.gif thumbup.gif parodyk ka dar issiuvineju:) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 09 09, 17:05)
bigsmile.gif  thumbup.gif parodyk ka dar issiuvineju:) 4u.gif


nu iš tiesų tai tikrai seniai besirodžiau blush2.gif ,jei taip nekukliai ,tai paskutinių metų didesni darbai tokie,jei ką nors rodžiau jau tai ateiskit,pamiršau doh.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Na tai tiek per dvejus metus "prisidirbau" blush2.gif ,o dabar siuvinėju "Aguonų lauką",turiu dabar šiek tiek daugiau ,jau į antrą eilę peršokau ir raudona spalva prasidėjo thumbup.gif



user posted image



tai va tiek,nekukliai čia pridėjau ,nepykit blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Zundyte blink.gif karsta.gif - tokias grožybes nuslėpt norėjai nono.gif Kad daugiau nesislėptum
Atsakyti