Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Zeruti, tikrai jau dailus tavo xxx thumbup.gif ir gal gali priminti, koki tu rema pirkai blush2.gif man dabar taip praverstu, bet vis pinigeliu pagailiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 09 08, 13:54)
Žėručio raktelis bus fainas, bet tikrai- ana spėja ir pasiuvinėt ir su mergom patrasiot, tikrai "trin trava" kažkur pašonėj auga- prašom kitam sezonui sėklų atsiųst  biggrin.gif

Jokiu seklu neturiu,tik nukencia kai kurie darbai blush2.gif ,paaugs vaikai,pamatysi,daug daugiau laiko sau turesi mirksiukas.gif

QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 09 08, 19:07)
wub.gif
kada miegi?kiek tavo paroj valandu?
pabludai blink.gif

tikrai grazus thumbup.gif

va del letumo pradzioj ir man pritruksta kantrybes ir toliau varau dviem doh.gif  biggrin.gif
mano mazoji vel apsirgo paejus i darzeli 2 sav ir viena diena(rekordas..)


Per iseigines tikrai miegu,o kai dirbu,diena miegu biggrin.gif
doh.gif man vis norisi viena ranka siuvinet,vis kyla i virsu,reiks turbut desine prie remelio prisirist,kad neistraukciau is po apacios lotuliukas.gif
Vaje ir kur sugebejot tokiu oru virusa pasigaut,sveikatytes tavo princesei 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
RasuteK jis nera didelis,cia su klipsais,prie kojytes prisukamas,o vat svajoju apie rema transformeri ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 09 08, 18:32)
Jokiu seklu neturiu,tik nukencia kai kurie darbai  blush2.gif ,paaugs vaikai,pamatysi,daug daugiau laiko sau turesi  mirksiukas.gif
Per iseigines tikrai miegu,o kai dirbu,diena miegu  biggrin.gif


dar ir darbe siuvinėjat... na tada viskas aišku iš kur tie 'tempai' lotuliukas.gif

Taip, jeigu siuvinėju - tai kiti darbai kenčia tikrai. Šiandien tik 'užsimerkiau' praeidama pro kambarius lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liama: 08 rugsėjo 2013 - 18:57
Aš šiandien kaimynei begelbėdama visiškai namus apverstus palikau- kaip vakar po bulviakasios susivertėm, taip šiandien vis dar tokie patys doh.gif Grįš vyras- nujaučiu putosis, bet dėl geros draugės verta ir pakentėt biggrin.gif
P.S.- Marija pavyko šauniai (čia Žėručiui mirksiukas.gif )
Atsakyti
g.gif g.gif g.gif Žėruti, jei tokiu tempu ir toliau varysi, tavo daržai bus į mano panašūs lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mona66: 08 rugsėjo 2013 - 19:19
QUOTE(zerutis @ 2013 09 08, 18:32)

Vaje ir kur sugebejot tokiu oru virusa pasigaut,sveikatytes tavo princesei  4u.gif  4u.gif
[

rytais labai salta unsure.gif ne 10 nebuvo savaites vidury..uzteko...bet tai ji ir per karscius sirgo irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 09 08, 20:12)
P.S.- Marija pavyko šauniai (čia Žėručiui  mirksiukas.gif  )

Kambariai palauks,jau kuris laikas nebesiverciu per galva,kai uzeis noras tada ir susitvarkysi,ne tam gyvenimas duotas mirksiukas.gif
tada thumbup.gif mirksiukas.gif

QUOTE(mona66 @ 2013 09 08, 20:17)
g.gif  g.gif  g.gif  Žėruti, jei tokiu tempu ir toliau varysi, tavo daržai bus į mano panašūs  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Na iki tiek neapsileidziu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif darzai jau beveik nuimti,viskas suvekuota ir gelynus siandien paskutini karta nuravejau,lauksiu lapu biggrin.gif

Liama,taip, turiu galimybes darbe siuvinet,bet labai prastas apsvietimas,akys pavargsta,todel siuvineju tik 3val.
Atsakyti
Žeruti,jei tai bus ne tai, tegul mane skradžiai žemėn biggrin.gif

user posted image

visoms vizualiai pasirodžiusioms balioNėliai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 08 rugsėjo 2013 - 20:55
QUOTE(sobieska @ 2013 09 08, 20:52)
Žeruti,jei tai bus ne tai, tegul mane skradžiai žemėn biggrin.gif




man ir sitas vaizdas issoko pamacius procesa ax.gif ir tegu tik pabado pasakyt kad ne tas g.gif biggrin.gif
Atsakyti
blink.gif sobieska kokia tu esi .......,savo tai nerodo kas bus,o kitu tuoj pademonstruoja tongue.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

doh.gif ziuriu,ziuriu,jauciu medziagos busiu per daug atsikirpus,gaila lino blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 08 rugsėjo 2013 - 21:44

Žėruti nepergyvenk, palik mažus šmotelius esu šį tą sugalvojusi mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mona66: 08 rugsėjo 2013 - 21:41
QUOTE(mona66 @ 2013 09 08, 22:40)
Žėruti nepergyvenk, palik mažus šmotelius esu šį tą sugalvojusi  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

mastau.gif kad nelabai kas iseis,liks po kokius 3cm.nuo krastu g.gif
Atsakyti