Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Aciu visoms 4u.gif

Visu uzrasines wub.gif ir visom uz darbelius 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(mona66 @ 2013 09 07, 13:36)
Žėruti, net jei ir nesiuvinėtum tu man vis tiek  wub.gif  wub.gif  wub.gif  (p. s. čia mano sesė jei ką), o taip darbai jėginiai ir jei nepagiriu laiku, tai ne todėl, kad nepastebiu, o dėl laiko stygiaus.. mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

biggrin.gif wub.gif

O cia puse projekto biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 09 07, 13:52)
Aciu visoms  4u.gif

O cia puse projekto  biggrin.gif




ohmy.gif swoon.gif swoon.gif Kuriam lauke tą "tryn travą" augini ( taip spėriai visus darbus pradėjai daryti) ir man reikia žiupsnelio, pasiskinčiau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
knygos nerealios, tiek viena, tiek kita-bežiūrint net seilė nutysta doh.gif
o raktelis irgi superinis thumbup.gif
Man reikia, kad para 48 val. turėtų, tada ir aš tokiais tempais siuvinėčiau tongue.gif
Atsakyti
aciu visoms uz grazius zodzius smile.gif
Atsakyti
Merginos norėčiau paklausti gal turite kuri nors šios pelėdos siūlų kodus? Nes žurnale radau tik pačią schemą... būčiau labai dėkinga:) user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
QUOTE(mona66 @ 2013 09 07, 14:13)
ohmy.gif  swoon.gif  swoon.gif Kuriam lauke tą "tryn travą" augini ( taip spėriai visus darbus pradėjai daryti) ir man reikia žiupsnelio, pasiskinčiau  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

mastau.gif tai,kad negreit,darbe su kolegem paplepedama, uztrukau tris vakarus nail.gif
pasiskint nebera ko,viskas nurauta tongue.gif diena darbai,vakare siuvinukas biggrin.gif

Cioce aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 09 07, 22:28)
mastau.gif tai,kad negreit,darbe su kolegem paplepedama, uztrukau tris vakarus  nail.gif
pasiskint nebera ko,viskas nurauta  tongue.gif diena darbai,vakare siuvinukas  biggrin.gif



O raktui gal metaliką naudojai, kad lyg ir blizga g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(mona66 @ 2013 09 07, 22:43)
O raktui gal metaliką naudojai, kad lyg ir blizga  g.gif  g.gif  g.gif

Aha,inprovizavau truputi biggrin.gif kadangi liko nuo masiniuku,tai sugalvojau pridet ax.gif
Atsakyti
Ir vėl urmu darbų užvežė blink.gif , ar jūs susitarusios visus vienu kartu rodotės biggrin.gif
Daisiukės knygos jau be komentarų- pirmoj vietoj, Žėručio raktelis bus fainas, bet tikrai- ana spėja ir pasiuvinėt ir su mergom patrasiot, tikrai "trin trava" kažkur pašonėj auga- prašom kitam sezonui sėklų atsiųst biggrin.gif
Atsakyti
Na tikrai darbelių gausa kokia bigsmile.gif
Knygelės labai gražios wub.gif thumbup.gif 4u.gif
Biankos metrikiukas super thumbup.gif
Zeruti, na ir tempai thumbup.gif Bus gražu 4u.gif Ir taip visur suspėti cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liama: 08 rugsėjo 2013 - 15:19
Dar truputi paerzinsiu biggrin.gif
Cia kitas pradetas projektas,prie kurio prisedu tik namie ax.gif i darba nelabai pasiveziosi biggrin.gif

user posted image

o cia, gerokai patobuleje mano xxxxx blush2.gif
user posted image

Daba tikrai priversta mokintis xxx abiem rankom,bet kaip letai einas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 08 rugsėjo 2013 - 17:24
QUOTE(Daisiuke @ 2013 09 07, 10:39)
naujausia   čia bus liudininkų dovana jaunavedžiams. Kadangi šventė nedidelė, tik su šeima, liudininkai praėjo per visus poros draugus ir gimines ir surinko sveikinimus ir linkėjimus. (čia ta knyga kuriai medžiagos ieškojom su tuo natural linen kur kilo nesusipratimai dėl spalvos   )



dailu bigsmile.gif

QUOTE(Ronera @ 2013 09 07, 11:33)
aš savo vestuvėm irgi buvau išsisiuvinėjusi palinkėjimų knygą wub.gif
[

thumbup.gif

QUOTE(Bianca @ 2013 09 07, 11:39)
mano svieziausias smile.gif dovana duktereciai:
https://lh5.googleus...912/Capture.JPG

wub.gif

QUOTE(zerutis @ 2013 09 07, 12:52)
O cia puse projekto  biggrin.gif


kada miegi?kiek tavo paroj valandu?

QUOTE(zerutis @ 2013 09 08, 17:21)
Dar truputi paerzinsiu  biggrin.gif
Cia kitas pradetas projektas,prie kurio prisedu tik namie  ax.gif i darba nelabai pasiveziosi 



o cia, gerokai patobuleje mano xxxxx  blush2.gif


Daba tikrai priversta mokintis xxx abiem rankom,bet kaip letai einas  doh.gif

pabludai blink.gif

tikrai grazus thumbup.gif

va del letumo pradzioj ir man pritruksta kantrybes ir toliau varau dviem doh.gif biggrin.gif


mano mazoji vel apsirgo paejus i darzeli 2 sav ir viena diena(rekordas..)tai gal pajudes mano orchidejos nes nebeiseis grybaut vaziuot...
Papildyta:
QUOTE(furyangel @ 2013 09 07, 19:20)
Merginos norėčiau paklausti gal turite kuri nors šios pelėdos siūlų kodus? Nes žurnale radau tik pačią schemą... būčiau labai dėkinga[/url]


jum i schemu paieska
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ddziuljeta: 08 rugsėjo 2013 - 18:05