Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

sveikutes.gal kuri nors zino ar palangoje yra kokia siulu parduotuve kuri prekiauja dmc siulais?aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
zerutis, nu cia gerai pavarei wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rituker @ 2013 09 06, 20:57)
zerutis, nu cia gerai pavarei  wub.gif

biggrin.gif aciu 4u.gif stengiausi ax.gif
Atsakyti
Sveikos. Ruošiuosi siuvinėti krikštynų proga metriką. Tai bus pirmasis mano darbelis, nes, nors ir norėdavau kažką siuvinėti, bet niekaip neprisiruošdavau blush2.gif Norėčiau šiek tik patarimų. Šituos batukus, manau, ne viena siuvinėjo http://www.google.lt.../...QEwAA&dur=2 Norėjau pasiteirauti, kokio dydžio medžiagą pirkote? Nepykit jei jau kvaili klausimai įdryso jums, tik siuvinėjimo temučių be galo daug čia, dar nespėjau visų perskaityti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(etnologe @ 2013 09 07, 09:55)
Norėjau pasiteirauti, kokio dydžio medžiagą pirkote? Nepykit jei jau kvaili klausimai įdryso jums, tik siuvinėjimo temučių be galo daug čia, dar nespėjau visų perskaityti smile.gif

paziurek pati pirma temukes psl., ten yra parasyta, kaip apsiskaiciuoti, kokio dydzio medziagytes reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2013 09 07, 10:01)
paziurek pati pirma temukes psl., ten yra parasyta, kaip apsiskaiciuoti, kokio dydzio medziagytes reikia  mirksiukas.gif

Ačiū smile.gif
Atsakyti
naujausia smile.gif čia bus liudininkų dovana jaunavedžiams. Kadangi šventė nedidelė, tik su šeima, liudininkai praėjo per visus poros draugus ir gimines ir surinko sveikinimus ir linkėjimus. (čia ta knyga kuriai medžiagos ieškojom su tuo natural linen kur kilo nesusipratimai dėl spalvos biggrin.gif )

user posted image
Atsakyti
Daisiuke, tavo knygos visos nerealios wub.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 09 06, 18:50)
Na stai, paskutine namie  ax.gif

Ir visos kartu,sori uz kokybe  blush2.gif

kokia graži kolekcija, ir kiek kruopštumo įdėta wub.gif

QUOTE(Daisiuke @ 2013 09 07, 11:39)
naujausia smile.gif  čia bus liudininkų dovana jaunavedžiams.

labai graži knyga 4u.gif aš savo vestuvėm irgi buvau išsisiuvinėjusi palinkėjimų knygą wub.gif
user posted image
Atsakyti
mano svieziausias smile.gif dovana duktereciai:
https://lh5.googleus...912/Capture.JPG
Atsakyti
Vau wub.gif wub.gif wub.gif kokie darbeliai pasipylė, net akys raibsta. Šaunuolės ir visoms po didelį 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
[quote=zerutis,2013 09 06, 18:50]
Na stai, paskutine namie ax.gif

Žėruti, net jei ir nesiuvinėtum tu man vis tiek wub.gif wub.gif wub.gif (p. s. čia mano sesė jei ką), o taip darbai jėginiai ir jei nepagiriu laiku, tai ne todėl, kad nepastebiu, o dėl laiko stygiaus.. mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mona66: 07 rugsėjo 2013 - 12:37
Ronera, grazus knygos virselis wub.gif
Bianca, 4u.gif pagaliau kazkas rodosi tai, ka ir AS JAU siuvinejau biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti