Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(sobieska @ 2013 09 05, 07:44)
Kai iriso gražumas, manau, kad aš jo noriu biggrin.gif

Jei is taves isgirsti zodi noriu,tai vadinas,kad greit ji ir pamatysim biggrin.gif lauksim jo iskryziavoto lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 09 05, 06:44)
O nepamiršai manęs perspėti dėl naujienų atsiradimo, mat man dabar tik "veselė "galvoj, sekimas laikinai pristabdytas...jau rugsėjis mirksiukas.gif , laukiam iki spalio


Nepamirsau smile.gif Sita naujiena 09-20 pasirodys http://www.amazon.fr...1_email_1p_1_ti

O sita http://www.amazon.fr...1_email_1p_0_ti pasirodys prekyboje 10-10.

Bet as neiskesiu, pirksiu po viena lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos. nu ir groziu pridejote, o as vargstu su savo didziuoju darbu biggrin.gif va pabaigiau 5lapus, t.y. visa virsutine eile, tad rodausi blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doviem: 05 rugsėjo 2013 - 10:48
QUOTE(doviem @ 2013 09 05, 11:47)
sveikos. nu ir groziu pridejote, o as vargstu su savo didziuoju darbu biggrin.gif va pabaigiau 5lapus, t.y. visa virsutine eile, tad rodausi blush2.gif

bigsmile.gif kaip grazu bus,gelyte jau truputi matos mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre Pov @ 2013 09 04, 22:00)
Cia is sitos knygos http://www.amazon.co...ywords=enginger

Jei jau tikrai reikes, tai galiu vardan to vieno puslapio kazkaip iskist knyga i skaneri ir nuskanuot. Tik cia butu rytoj vakare, nes as pati viena i A4 formato dydzio skaneri tos knygos neikisiu niekaip. Reikes daugiau ranku.
Is manes, bet netiesiogiai, nes manes tai niekas nieko neklause, bet tikrai zinau, kur ji visa tai rado.

atrodo turiu ta knyga kompe 4u.gif jei ka brukstelsiu 4u.gif
Papildyta:
radau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2013 09 05, 11:47)
sveikos. nu ir groziu pridejote, o as vargstu su savo didziuoju darbu biggrin.gif va pabaigiau 5lapus, t.y. visa virsutine eile, tad rodausi blush2.gif

Gražu wub.gif Toliau greičiau ryškės wink.gif

O mane tinginys užpuolė. Pirmą šiame gyvenime biskorną siuvinėju, bet taip aptingau, kad baisu. Nu nesisiuvinėja jis man šiandien, nors seniai jo norėjau doh.gif
Atsakyti
aš tai chalturkę aosuėmiau biggrin.gif - kaimynė išsiuvinėjo Mariją ir nebespėja/nemoka BS padaryt, o jubiliatės gimtadienis jau už keleto dienų. Kibau į pagalbą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tildushka @ 2013 09 05, 15:46)
Gražu wub.gif Toliau greičiau ryškės wink.gif

O mane tinginys užpuolė. Pirmą šiame gyvenime biskorną siuvinėju, bet taip aptingau, kad baisu. Nu nesisiuvinėja jis man šiandien, nors seniai jo norėjau doh.gif

mane irgi tinginys uzpuole. va pabaigiau tuos 5 lapus, jau maniau kad kibsiu i antra eile bet bet bet... tv nerodo, o kai tv nerodo man sunku siuvineti visiskoj tylumoj. Butinai turi kas nors bumbeti blush2.gif tai pora kryziuku padejau ir baigta, gal vakare pasikeis kas, nes jei ne tai nzn kaip reiks visa vakara vienai isbuti tylumoj doh.gif dar katinas kelis siuliukus "nukosejo" niekur nerandu, tai itariu, kad suvalge, nes ryja viska, kas valgoma ir ne tik doh.gif
Atsakyti
Merdžinos, o jūs rėmus kąsiūlai perkat ar yra kur nors pigiau?
Nugis pradėjau vieną didesnį darbelį ir vat suku galvą, kad gal ir man stovo reiktų g.gif
Atsakyti
Aš pirkau 2010 m. pas forumo dalyvę Metiją.
Atsakyti
QUOTE(Ciocė @ 2013 09 05, 16:23)
Merdžinos, o jūs rėmus kąsiūlai perkat ar yra kur nors pigiau?
Nugis pradėjau vieną didesnį darbelį ir vat suku galvą, kad gal ir man stovo reiktų  g.gif

man uosvis pagamino, o MB tik truputi prisidejo, nemegsta jis tu darbu su medziu blush2.gif
Atsakyti
user posted image

rėmus rinko vyras:D
Atsakyti