Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 09 04, 14:59)
)
dar karta wub.gif eisiu ieskot lelytes:) wub.gif

Jei nerasi, galėsiu persiūst savąją schemutę, tik va...siuvinėt turėsi prisėdus prie kompo, nes atsispausdinus gan prasta kokybė smile.gif
Papildyta:
QUOTE(zerutis @ 2013 09 04, 12:20)
:
sobieska,o tu ten tuos darbus jungsi i viena,ar atskirai apipavidalinsi  g.gif zinau ka siuvineji  tongue.gif


Tai jau turbūt iš Giedružės sužinojai biggrin.gif ...ten bus 2 atskirai įrėminti paveiksliukai .

Dabar turiu norą siuvinėt hortenzijas, ale, kad Anchoro siūlai, itariu reiks pirkt, nes konvertuot nenoriu-sąžinė užgrauž
Atsakyti
Kokie superiniai paskutiniai darbeliai thumbup.gif
Mane ryt operuoja, bet jei poryt jausiuos geriau, prašysiu atvešt siuvinėjimus, norėjau vežtis iškart, bet galvoju gal nė neverta, gal toli gražu man bus iki jų smile.gif

Matau daug kas neradot temos. Yra toks dalykas labai patogus. Šios temos viršuj yra užrašas Įtraukti/pašalinti Favorites, paspaudus įtrauks bet kokią temą, pasijungus SM, puslapio viršuje yra užrašas FAVORITES, jį paspaudus matysit ar yra jūsų norimose temose naujų žinučių, ir jei norit iškart į jas pateksit, nebereiks ieškot, kur randasi, iškart temą atsidarot thumbup.gif Galima susidėt bet kiek temų jums norimiausių.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 09 04, 15:55)

Mane ryt operuoja, bet jei poryt jausiuos geriau

Svarbiausia, kad neišoperuotų noro siuvinėt biggrin.gif ...viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 09 04, 16:05)
Svarbiausia, kad neišoperuotų noro siuvinėt biggrin.gif ...viskas bus gerai mirksiukas.gif

Truks plyš turiu pabaigt rožes ir bent vieną metriką išsiuvinėt, o dar dovanų gautas rinkinys kur, nu žodžiu, tegul nebando noro išoperuoti 4u.gif
Atsakyti
AAAha biggrin.gif su Giedruzes pagalba, vienoj vietoj, abu paveikslelius uztikau bigsmile.gif ziuriu, ogi kas cia,kazkur matyta lotuliukas.gif

Aga prasyk,kad kuo daugiau noro pridetu ir pasistenk per narkoze garsiai kryzeliu nedeliot lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 04 rugsėjo 2013 - 16:27
Labai džiaugiuosi, kad jus pradžiugino mano peliukai. Matot MTSA pagalba išvedžiau naują veislę 'blusius - pelius", nes šalia batonas atžnybtas iš pačio galiuko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Labai šaunūs ir kitų darbeliai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif . Aga paprašyk, kad išrašytų siuvinėjimo dujų (svekatytės ir kuo greičiau sugrįžti į "išprotėjusių" kryžiavotojų būrį)
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 09 04, 17:25)

Aga prasyk,kad kuo daugiau noro pridetu ir pasistenk per narkoze garsiai kryzeliu nedeliot  lotuliukas.gif



QUOTE(mona66 @ 2013 09 04, 17:27)
Aga paprašyk, kad išrašytų siuvinėjimo dujų (svekatytės ir kuo greičiau sugrįžti į "išprotėjusių" kryžiavotojų būrį)

kad tik per narkozę nepradėčiau apie kryžiukus aiškint, blendingus panašiai lotuliukas.gif
Atsakyti
Ačiū visoms visoms už pagyras mano bijūnui 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(elzeda @ 2013 09 03, 21:48)
Nors foto neįžiūriu pabangavimo, bet jei jis yra, tai tikrai vežk perrėminti.

Tikrai yra, tik dabar prisiruošti iki to rėminimo, prieš tai ilgai ruošiaus rėminimui doh.gif Bet būtinai vešiu tongue.gif

O dėl per didelio tarpelio viršuje - tai net schemą išsitraukiau, apmatavau savo darbą. Paveikslas turi būti kvadratinis, ir pamatavus kvadratas išlaikytas, nebent apačioje truputėlį padidinti tarpelį unsure.gif

QUOTE(sobieska @ 2013 09 04, 10:31)
Liama, pinavija graži ir visai nepasigedau tų simbolių , kurie buvo aplink ją išdėstyti biggrin.gif

4u.gif Ypatingas Ačiū wink.gif Gal ir nepamenat už ką biggrin.gif
Mano dukros man 'uždraudė' tuos simbolius siuvinėti, bet ir nesigailiu jų nesiuvinėjusi cool.gif

QUOTE(Aga @ 2013 09 04, 14:55)

Svarbiausia sveikata, o po to jau kryžiukai, kryžiukai, xxxxxx biggrin.gif Sveikatėlės stiprios 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 09 04, 14:49)
Jei nerasi, galėsiu persiūst savąją schemutę, tik va...siuvinėt turėsi prisėdus prie kompo, nes atsispausdinus gan prasta kokybė smile.gif


kol kas dar paieskose book.gif reik dar pazet kompe turiu nemazai jos schemu gal ir turiu as ja smile.gif jei tai is jos knyguciu,o ne tarkim zurnalo prancuzisko ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 09 04, 21:04)
jei tai is jos knyguciu,o ne tarkim zurnalo prancuzisko ax.gif  4u.gif


Cia is sitos knygos http://www.amazon.co...ywords=enginger

Jei jau tikrai reikes, tai galiu vardan to vieno puslapio kazkaip iskist knyga i skaneri ir nuskanuot. Tik cia butu rytoj vakare, nes as pati viena i A4 formato dydzio skaneri tos knygos neikisiu niekaip. Reikes daugiau ranku.

QUOTE(sobieska @ 2013 09 04, 14:49)
Jei nerasi, galėsiu persiūst savąją schemutę, tik va...siuvinėt turėsi prisėdus prie kompo, nes atsispausdinus gan prasta kokybė smile.gif
Papildyta:

Tai jau turbūt iš Giedružės sužinojai biggrin.gif ...ten bus 2 atskirai įrėminti paveiksliukai .


Is manes, bet netiesiogiai, nes manes tai niekas nieko neklause, bet tikrai zinau, kur ji visa tai rado.
Atsakyti
QUOTE(Giedre Pov @ 2013 09 04, 23:00)
Is manes, bet netiesiogiai, nes manes tai niekas nieko neklause, bet tikrai zinau, kur ji visa tai rado.

O nepamiršai manęs perspėti dėl naujienų atsiradimo, mat man dabar tik "veselė "galvoj, sekimas laikinai pristabdytas...jau rugsėjis mirksiukas.gif , laukiam iki spalio

Kai iriso gražumas, manau, kad aš jo noriu biggrin.gif

user posted image

Nu laaaabai panašus į mano turimą veislę
user posted image

user posted image

Liama, tikrai jau nepamenu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 05 rugsėjo 2013 - 06:59
Na ir spartuolės jūs kiek darbų grožybių pridėjote wub.gif thumbup.gif Akys išvarvės nuo tiek daug grožių biggrin.gif

QUOTE(sobieska @ 2013 09 03, 19:09)
Kol pelių nėra palieku savo lėlytę  biggrin.gif


Nuostabi lėlytė wub.gif wub.gif

QUOTE(mona66 @ 2013 09 03, 19:26)
Na va  karsta.gif  karsta.gif . Su jūsų darbais nėra ko lygintis ale vis tiek šį tą paraizgiau ir aš.  Bėje peliukų priveisiau 15 vnt.  biggrin.gif 



Oho nemažai pridarei pelyčių gražu smile.gif


QUOTE(Liama @ 2013 09 03, 21:41)
Sveikutės, kiek grožybių, net akys raibsta. Ir greičiai  bigsmile.gif
Visoms po daug  4u.gif 

Pasiėmiau savo įrėmintą darbą.

Vau kokie gražūs bijūnai wub.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2013 09 03, 23:18)
o aš pabuvau testuotoja naujos temukės  tongue.gif  biggrin.gif rašiau laiškiukus su prašymu,ir pagaliau MES ją turime  clap_1.gif



Ačiū 4u.gif Klaidžiojau doh.gif kol galiausiai atradau temukę ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupsiukelis123: 05 rugsėjo 2013 - 08:05