Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(zundyte @ 2013 09 03, 23:47)


O pastebėjot merginos ,kad mus pagaliau nuo siuvimo atskyrė thumbup.gif

o aš pabuvau testuotoja naujos temukės tongue.gif biggrin.gif rašiau laiškiukus su prašymu,ir pagaliau MES ją turime clap_1.gif

elzeda ,Ddziuljeta ačiū ,kad likau pastebėta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 07 30, 21:18)
sveikos mergaites:)
Laura81r thumbup.gif
as su klausimu pagalbos prasymu Parsiusta schema is Italijos,DMC siuliukai,be numeracijos tik spalvytes palei simbolius,3 juosteles su siulais.
Ant vienos juostos rasoma DOWN
Ant kitu 2 juosteliu rasoma Dit boven!
Ir dar su sauktuku,ir rodykle i virsu1,o ka reiskia ? The Gouvernant Paris.
user posted image



Visu pirma, tai manau, kad cia Thea Gouverneur dizainas "Paris". O ne, bent jau man absoliuciai negirdetas, The Gouvernant Paris.
Jei su tuo sutinkam, tai toliau. Jos rinkiniuose butent taip ir buna - DMC siulai, bet nepateikiami ju numeriai. O kam gi palengvinti darba pirataujantiems ? Ar ne ? Uzrasas ten vienas angliskas, savaime suprantama. Down reiskia "zemyn", ir reikalingas jis tam, kad kortele su siulais pasidetum teisingai ir nesiklaidintum nerasdama simboliu, jei pasidetum, prisitvirtintum neteisingai, kai to uzraso nebutu. "Dit boven" tai cia jau olandiskai "virsus", virsuje. Velgi parasyta su tuo paciu tikslu, mat yra tokiu simboliu, kaip pvz. trikampiai, kuriuos apvertus, gali visai ne ta spalva panaudoti.

p.s. Man idomu, jei galima, uz kiek sita rinkini nukovei ? Ir koki gavai : su linu ar aida ?
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 09 03, 19:09)
Kol pelių nėra palieku savo lėlytę  biggrin.gif

Kaip visada TOBULA wub.gif 4u.gif

QUOTE(mona66 @ 2013 09 03, 19:26)

Gražu wub.gif. Batono gabalas už pelę keliskart didesnis, bet tinka lotuliukas.gif O kas čia sakė, kad nesiuvinėja? biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(Liama @ 2013 09 03, 21:41)

Labai gražu wub.gif Ir aš užsimaniau tokių gėlyčių ax.gif

QUOTE(zundyte @ 2013 09 03, 22:47)
O pastebėjot merginos ,kad mus pagaliau nuo siuvimo atskyrė thumbup.gif

Kaip nepastebėsi... DVI dienas ieškojau, kol radau lotuliukas.gif O jau galvojau, kad kažkas iš manęs žiauriai tyčiojasi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 09 03, 23:18)
o aš pabuvau testuotoja naujos temukės  tongue.gif  biggrin.gif rašiau laiškiukus su prašymu,ir pagaliau MES ją turime  clap_1.gif

Aciu tau, Uodegyte aciuks.gif Vakar pastebejau. Dabar labai gerai, niekas nesimaiso, tik musu namuciai 4u.gif
Atsakyti
Labas
O jau darbelių gražumas
O jau Pivonijos...gal galima kur schemą rast? Kaip norėčiau tokių..nors kol kas knebioju mergaitę ..Aj bėje man visai nekliūna kad viršuje daugiau erdvės nei apačioje, visai gražiai žiūrisi.. bigsmile.gif

Uodegyte, apie kokią testuojamą temą šneki? g.gif
Atsakyti
Tie bijūnai jai ir pas mane suruošti siuvinėjimui wub.gif , tik kur reiks antrą rėmą gaut ir vietos jam pastatyt g.gif biggrin.gif Kažkodėl su lankeliu nenoriu medžiagos gadint, o ant rėmo kitos hortenzijos užtemptos.

P.S.- mergytė, peliukai, ir visi kiti darbai- liuksiniai wub.gif
Atsakyti
Aš irgi norėčiau schemutės bijūnų g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamamvika @ 2013 09 04, 11:33)
Labas
O jau darbelių gražumas
O jau Pivonijos...gal galima kur schemą rast? Kaip norėčiau tokių..nors kol kas knebioju mergaitę ..Aj bėje man visai nekliūna kad viršuje daugiau erdvės nei apačioje, visai gražiai žiūrisi.. bigsmile.gif

Uodegyte, apie kokią testuojamą temą šneki? g.gif

apie šią smile.gif rašiau žinutę ,kurią ištrynė ,taip pasitikrino ar naujoje temoje funkcijos veikia smile.gif

QUOTE(Sela:) @ 2013 09 04, 10:39)
Aciu tau, Uodegyte aciuks.gif Vakar pastebejau. Dabar labai gerai, niekas nesimaiso, tik musu namuciai 4u.gif

drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 04 rugsėjo 2013 - 10:24
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 09 03, 22:26)
:wub.gif is kur gavai tokia glazia lelyte?il as nojiu wub.gif savo lelytei wub.gif
thumbup.gif

Velonika Engingel sukūlė, o siuvinėta Made by Sobieska biggrin.gif

Lėlytės vardu ačiukas visoms.

Liama, pinavija graži ir visai nepasigedau tų simbolių , kurie buvo aplink ją išdėstyti biggrin.gif
Atsakyti
blink.gif blink.gif nu jus ir pasistenget per viena vakara biggrin.gif darbu grazumas thumbup.gif
sobieska,labai miela leliuke wub.gif
monos66 peliukus turejau garbes paglostyt 4u.gif biggrin.gif
pinavija wub.gif wub.gif reminima galima patvarkyt mirksiukas.gif
doh.gif o as su dviem darbais duotis pradejau (is vieno zmogucio juokiaus),viena namie,kita i darba vezuos,tai nezinau kas gausis doh.gif turbut du viename lotuliukas.gif

sobieska,o tu ten tuos darbus jungsi i viena,ar atskirai apipavidalinsi g.gif zinau ka siuvineji tongue.gif

doh.gif tiek skaiciau,skaiciau ir susipainiojau,pamirsau blush2.gif
Elzeda aciu tau ir V perduok aciuka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 04 rugsėjo 2013 - 11:28
Merginos ale jūs ir šaunuolės darbštuolės 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Aš šiandien šimtmečio darbą padariau - susitvarkiau ir susirašiau visus siūliukus kuriuos turiu rolleyes.gif tai dabar visa tokia apsipatenkinus wub.gif atsirinkau siūliukus naujam nedideliam projektėliui ir supratau, kad turiu rods laaabai nemažai, ale dar daug jų trūksta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2013 09 03, 21:47)

O pastebėjot merginos ,kad mus pagaliau nuo siuvimo atskyrė thumbup.gif

pastebejom pastebejom vos radau doh.gif bet seip thumbup.gif

QUOTE(Giedre Pov @ 2013 09 03, 22:45)
Visu pirma, tai manau, kad cia Thea Gouverneur dizainas "Paris". O ne, bent jau man absoliuciai negirdetas, The Gouvernant Paris.
Jei su tuo sutinkam, tai toliau. Jos rinkiniuose butent taip ir buna - DMC siulai, bet nepateikiami ju numeriai. O kam gi palengvinti darba pirataujantiems ?  Ar ne ? Uzrasas ten vienas angliskas, savaime suprantama. Down reiskia "zemyn", ir reikalingas jis tam, kad kortele su siulais pasidetum teisingai ir nesiklaidintum nerasdama simboliu, jei pasidetum, prisitvirtintum neteisingai, kai to uzraso nebutu. "Dit boven" tai cia jau olandiskai "virsus", virsuje. Velgi parasyta su tuo paciu tikslu, mat yra tokiu simboliu, kaip pvz. trikampiai, kuriuos apvertus, gali visai ne ta spalva panaudoti.

p.s. Man idomu, jei galima, uz kiek sita rinkini nukovei ? Ir koki gavai : su linu ar aida ?

gali but del pavadinimo:) matai cia ne as ,cia manes paprase paaiskint o as nezinojau:)uztai va ir perkopijavau ka man parase:)LABAI ACIU UZ PAAISKINIMA:)


QUOTE(sobieska @ 2013 09 04, 10:31)
Velonika Engingel sukūlė, o siuvinėta Made by Sobieska biggrin.gif



dar karta wub.gif eisiu ieskot lelytes:) wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ddziuljeta: 04 rugsėjo 2013 - 14:00