Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Kol pelių nėra palieku savo lėlytę biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image

Na va karsta.gif karsta.gif . Su jūsų darbais nėra ko lygintis ale vis tiek šį tą paraizgiau ir aš. Čia tik pusfabrikatis ir kada prisėsiu (subręsiu) galutiniam rezultatui nežinau. Atsiprašau už nuotraukų kokybę, visą pusvalandį vaikiau po daržą peles ieškodama geresnės vietos (nenori fotkintis nors tu ką lotuliukas.gif lotuliukas.gif ). Bėje peliukų priveisiau 15 vnt. biggrin.gif biggrin.gif

Labai vaikiška (mergaitiška) lėlytė. Gražumėlisssssss. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mona66: 03 rugsėjo 2013 - 18:29
Pasakaaaaa darbeliai wub.gif wub.gif
Atsakyti
Žinau, žinau tuos peliokus thumbup.gif ...keli kryžiukai ir jau visa pelė biggrin.gif ...man jie tokie fainučiai wub.gif , užsiveisiu juos kada nors ir pas save

Ačiukas mergiukai 4u.gif
Atsakyti
Lelyte ir peliukai wub.gif cia savininkems darbeliu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, kiek grožybių, net akys raibsta. Ir greičiai bigsmile.gif
Visoms po daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Aš jau koks mėnuo nekryžiavoju sad.gif taip jau gavos. Dabar siuvimais buvau užsiėmus prieš mokyklą ax.gif
Bet jau pradėsiu xxxx rolleyes.gif .
Pasiėmiau savo įrėmintą darbą. Tik nuvylė mane mūsų rėminimo paslaugos. verysad.gif Trijose vietoje audinys atsipūtęs. dviejose - dar gal nieks ir nepastebėtų - bet vienoje vietoje tai matosi. Reiks turbūt vežti atgal unsure.gif Ir šiaip pirmą kartą kai pamačiau - susinervinau, bet dabar jau susigyvenau...

user posted image
Atsakyti
Lėlytė,peliukai, pinavija wub.gif wub.gif

aš šiandien tokį vaikišką tigriuką išvežiau rėmint ir čiumpu orchidėjas, nes turbūt ir neužbaigsiu jų jei taip padėsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Liama @ 2013 09 03, 22:41)

Pasiėmiau savo įrėmintą darbą. Tik nuvylė mane mūsų rėminimo paslaugos.  verysad.gif Trijose vietoje audinys atsipūtęs. dviejose - dar gal nieks ir nepastebėtų - bet vienoje vietoje tai matosi. Reiks turbūt vežti atgal  unsure.gif Ir šiaip pirmą kartą kai pamačiau - susinervinau, bet dabar jau susigyvenau...


nuostabūs bijūnai wub.gif dar klaidelė,viršuje daugiau vietos,nei apačioje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 09 03, 21:12)
nuostabūs bijūnai  wub.gif dar klaidelė,viršuje daugiau vietos,nei apačioje  blush2.gif


Ačiū smile.gif verysad.gif Ir man taip atrodo, bet čia taip nureguliavo 'dizainerė'.
Vien žo, labai pasitikėjau, nes šiaip ji savininkė to centro, menininkė unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liama: 03 rugsėjo 2013 - 21:17
QUOTE(Uodegyte @ 2013 09 01, 19:43)
Įrėminti arbatos namai  smile.gif dizainas Country Cottage Needleworks




ax.gif wub.gif thumbup.gif
QUOTE(zerutis @ 2013 09 02, 18:19)
Pasiruose remintis  ax.gif



thumbup.gif

QUOTE(rasiux- @ 2013 09 02, 22:07)
Baigiau vazoninės hortenzijos kryžinę dalį- beliko tik BS  thumbup.gif

bigsmile.gif lauksim pasirodant thumbup.gif

QUOTE(sobieska @ 2013 09 03, 18:09)
Kol pelių nėra palieku savo lėlytę  biggrin.gif



wub.gif is kur gavai tokia glazia lelyte?il as nojiu wub.gif savo lelytei wub.gif

QUOTE(mona66 @ 2013 09 03, 18:26)

Na va  karsta.gif  . Su jūsų darbais nėra ko lygintis ale vis tiek šį tą paraizgiau ir aš. Čia tik pusfabrikatis ir kada prisėsiu (subręsiu) galutiniam rezultatui nežinau. Atsiprašau už nuotraukų kokybę, visą pusvalandį vaikiau po daržą peles ieškodama geresnės vietos (nenori fotkintis nors tu ką    lotuliukas.gif ).  Bėje peliukų priveisiau 15 vnt. 



thumbup.gif



zinot tep neglazu blush2.gif doh.gif vos atradau jus doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Liama @ 2013 09 03, 20:41)
Sveikutės, kiek grožybių, net akys raibsta. Ir greičiai  bigsmile.gif
Visoms po daug  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Aš jau koks mėnuo nekryžiavoju sad.gif taip jau gavos. Dabar siuvimais buvau užsiėmus prieš mokyklą  ax.gif
Bet jau pradėsiu xxxx rolleyes.gif .
Pasiėmiau savo įrėmintą darbą. Tik nuvylė mane mūsų rėminimo paslaugos.  verysad.gif Trijose vietoje audinys atsipūtęs. dviejose - dar gal nieks ir nepastebėtų - bet vienoje vietoje tai matosi. Reiks turbūt vežti atgal  unsure.gif Ir šiaip pirmą kartą kai pamačiau - susinervinau, bet dabar jau susigyvenau...



koks grazus darbas thumbup.gif
Atsakyti
Kokie darbai gražūs wub.gif ,bet bijūnas gražiausias wub.gif wub.gif wub.gif

O pastebėjot merginos ,kad mus pagaliau nuo siuvimo atskyrė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 09 01, 21:43)
Įrėminti arbatos namai  smile.gif dizainas Country Cottage Needleworks


Kaip jauku ir miela wub.gif

QUOTE(zerutis @ 2013 09 02, 20:19)
Pasiruose remintis  ax.gif


Super atrodo thumbup.gif Ir MB parodžiau, tai ir tas siunčia pagyras smile.gif

QUOTE(sobieska @ 2013 09 03, 20:09)
Kol pelių nėra palieku savo lėlytę  biggrin.gif


Gražutė smile.gif

QUOTE(Liama @ 2013 09 03, 22:41)
Pasiėmiau savo įrėmintą darbą. Tik nuvylė mane mūsų rėminimo paslaugos.  verysad.gif Trijose vietoje audinys atsipūtęs. dviejose - dar gal nieks ir nepastebėtų - bet vienoje vietoje tai matosi. Reiks turbūt vežti atgal  unsure.gif Ir šiaip pirmą kartą kai pamačiau - susinervinau, bet dabar jau susigyvenau...


Labai gražu wub.gif Man šia serija wub.gif
Nors foto neįžiūriu pabangavimo, bet jei jis yra, tai tikrai vežk perrėminti.

Dar norėjau pagirti peliukus (juokiausi iš batono biggrin.gif ) ir švyturį. Šaunu thumbup.gif
Atsakyti