Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Uodegyte, padovanok šitą grožį man Kalėdoms biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 09 02, 20:22)
Ką ten "bandau"...aš jau tavo kulnus tematau biggrin.gif , vat atpiršliausiu, atsidekupažuosiu tada žemą startą imsiu aš biggrin.gif

Bet nesakyk, kokią antrą- trečią nakties tik lovon įsiropšti  cool.gif

blink.gif nieko,lauko darbai i pabaiga,tai as dar labiau pasistengsiu padus pasipustyt biggrin.gif
xxx tik po dienos darbu,darzai pas mane nemazi tongue.gif o liuliuko einu pirma nakties biggrin.gif

lotuliukas.gif kitas darbelis jau ant remelio uztemtas,einu pradet darbuotis liezuvis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 02 rugsėjo 2013 - 20:01
Visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif . Tiesiog nespėju visų asmeniškai pagirti, kol ką sugalvoju žiūrėk jau kita prigražinus eterį...... doh.gif doh.gif doh.gif Lenkiuosi žemai jums ir jūsų darbams, o savo pusfabrikačius (ale sobieskos stiliumi biggrin.gif biggrin.gif ) pabandysiu kokią dieną įmesti, kad negalvotumėt, kad tik pliurpiu ir nieko nedirbu (šian 11 l slyvienės jau išviriau rolleyes.gif (nors ir ne iš tos operos)). Turiu išsiuvinėjusi švyturį ( g.gif g.gif g.gif kurio paskirties dar nesugalvojau) ir pelių armiją doh.gif doh.gif (viziją jau turiu). blush2.gif blush2.gif

P. S. Žėruti, kiba žolytę augini, kad tokia produktyvi likai mastau.gif mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mona66: 02 rugsėjo 2013 - 20:28

Geras, o jei nei viena neturės..drąsumas merginos biggrin.gif , o veikti tai yra ką
[/quote]

bandysiu fantazuoti ir kazkaip baigti smile.gif labai keista, bet siunciausiu schema is keliu saitu ir visur tu paskutiniu 2 cm truksta biggrin.gif
Atsakyti
Niu merginos pasižvalgiau po atostogų ir tooookių grožių čia pridėjusios 4u.gif 4u.gif 4u.gif uodegyte, sobieska, žėruti, daisiuke, nebeatgaminu net visų, bet laaabai drinks_cheers.gif šaunuolės darbštuolės wub.gif

Dar toks klausimukas: pagal ką jūs darot BS? Ar tiksliai kaip nurodyta ar visą laiką pagal kažkokį kontūrą? Pvz man kažkiek stringa žėručio fantastinės mašinų kolekcijos ratų BS blush2.gif man taip norisi tokio užapvalinto BS, na kad ratai ne kampuoti būtų g.gif ar čia aš taip tik priekabi labai? rolleyes.gif žėruti, tik neisižeisk, čia pas daug ką taip stebiu, man tik dabar tavo paskutinieji taip įsiminė cool.gif šiaip aš anksčiau irgi taip biesindavau, o dabar net paprastučiose miniatiūrose apvalinu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mona66 @ 2013 09 02, 21:26)
o savo pusfabrikačius (ale sobieskos stiliumi  biggrin.gif  biggrin.gif ) pabandysiu kokią dieną įmesti,

Daugiau tokių pusfabrikačių...verčiančių pilkąsias smegenų ląsteles dirbt...žiū ir protingomis patapsime, nes taip daugiau šioje temoje tik "pamišusios","sergančios" ir kiti epitetai plūsta biggrin.gif ...jau pradedu laukt rytdienos su...spąstukais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 02 rugsėjo 2013 - 21:30
Mingomi, as BS pagal schema darau, vienur taip pagal kontura kampuotai buna parodyta-nupiesta, kitur uzapvalinta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2013 09 02, 22:28)

Dar toks klausimukas: pagal ką jūs darot BS? Ar tiksliai kaip nurodyta ar visą laiką pagal kažkokį kontūrą? Pvz man kažkiek stringa žėručio fantastinės mašinų kolekcijos ratų BS  blush2.gif  man taip norisi tokio užapvalinto BS, na kad ratai ne kampuoti būtų  g.gif ar čia aš taip tik priekabi labai?  rolleyes.gif  žėruti, tik neisižeisk, čia pas daug ką taip stebiu, man tik dabar tavo paskutinieji taip įsiminė  cool.gif  šiaip aš anksčiau irgi taip biesindavau, o dabar net paprastučiose miniatiūrose apvalinu  rolleyes.gif

Nera ko isizeist ir aciu,kad pastebejai mano darbeli mirksiukas.gif As nesu profe ir nemoku perdarineti schemu,todel viska darau taip, kaip parodyta ax.gif
Papildyta:
QUOTE(sobieska @ 2013 09 02, 22:29)
daugiau šioje temoje tik "pamišusios","sergančios" ir kiti epitetai plūsta biggrin.gif ...jau pradedu laukt rytdienos su...spąstukais

blink.gif Sveikuoles,del ko mes jau cia tokios ....... g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Baigiau vazoninės hortenzijos kryžinę dalį- beliko tik BS thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(unkind @ 2013 09 02, 21:41)
Uodegyte, padovanok šitą grožį man Kalėdoms  biggrin.gif

patiko ,ania biggrin.gif mirksiukas.gif mano bene brangiausias darbelis blush2.gif ir pats artimiausias širdžiai ,siuvinėtas iš meilės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 09 03, 07:58)
patiko ,ania  biggrin.gif  mirksiukas.gif mano bene brangiausias darbelis  blush2.gif ir pats artimiausias širdžiai ,siuvinėtas iš meilės  lotuliukas.gif


Tai aš jį priimčiau su didžiausia meile biggrin.gif tikrai labai labai superinis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(unkind @ 2013 09 03, 14:15)
Tai aš jį priimčiau su didžiausia meile  biggrin.gif  tikrai labai labai superinis  wub.gif

shabby chic stiliumi smile.gif pirmąsyk darbo neklijavau ,tempiau ant kartono ,rezultatu daugiau nei patenkinta blush2.gif galiu duot schemukę biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 03 rugsėjo 2013 - 12:25