Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Sveikos, seniai cia rasiau jau jums. Neprisedu prie savo tulpiu didziuju visiskai, kaip sustojau ties 5-o lapo viduriu taip ir stoviu. doh.gif tikiuosi greit galesiu pradeti vel dirbti. Labai noriu visas pagirti su pabaigtukais ir procesiukais 4u.gif

QUOTE(Alatėja_ @ 2013 08 29, 14:00)
mano naujas procesiukas, spėkit, kas čia bus  biggrin.gif

sunku ka nors pasakyti is tokio mazo lopinelio, bet speju bus geliu, jei ne visas paveikslas, tai bent dalis jo bus koks gelynas blush2.gif kazkodel man pamacius iskilo vaizdas kad ten bus namelis apsuptas gelynu. kazkas pan i toki:
user posted image
Atsakyti
Alatėja, kažkas susiję su gėlėmis tai jau tikrai smile.gif
Atsakyti
taip, bus ir gėlių biggrin.gif vat tokį siuvinėju dabar rolleyes.gif Dimensions originalus rinkinys

user posted image
Atsakyti
Alateja thumbup.gif grozis bus 4u.gif

O cia mes,pagaliau namie ax.gif
doh.gif tas stiklas,visus namus ratais apejau,vis pati i kadra ilendu biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 08 29, 16:04)
Alateja  thumbup.gif grozis bus  4u.gif

O cia mes,pagaliau namie  ax.gif
doh.gif tas stiklas,visus namus ratais apejau,vis pati i kadra ilendu  biggrin.gif


jo, man tai grožis, o mazgė tai išbrokijo cool.gif

super mašiniukas thumbup.gif dabar, prašom, visą kolekciją vienoj vietoj nufotkint rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 08 29, 17:04)

doh.gif tas stiklas,visus namus ratais apejau,vis pati i kadra ilendu  biggrin.gif


Tai pasinešei ant skaidraus stiklo biggrin.gif ...aš tai prie jo daugiau nei artyn neisiu, kaip galima žiūrėt į paveikslą ir matyt namų aplinką

Tavo parsineštukas žavus wub.gif

Alatėja
...nusimato užimtumas rudens
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 08 29, 17:07)
jo, man tai grožis, o mazgė tai išbrokijo  cool.gif
super mašiniukas  thumbup.gif dabar, prašom, visą kolekciją vienoj vietoj nufotkint  rolleyes.gif


Aciu 4u.gif kai trecia turesiu,tada pademonstruosiu mirksiukas.gif jei niekas nesutrukdys,kita savaite paskutine priduosiu remint ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 08 29, 17:07)
jo, man tai grožis, o mazgė tai išbrokijo  cool.gif

kai paaugs, tikrai ivertins wub.gif thumbup.gif 4u.gif lauksim tesinio biggrin.gif

Zeruti, thumbup.gif masiniukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 08 29, 17:10)
Tai pasinešei ant skaidraus stiklo biggrin.gif ...aš tai prie jo daugiau nei artyn neisiu, kaip galima žiūrėt į paveikslą ir matyt namų aplinką
Tavo parsineštukas žavus wub.gif
[b]

Ne is noro,o is reikalo,sis metalikas per matini nesimato,uzslopina ji,del to turejau rinktis skaidru verysad.gif
Ir aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 08 29, 17:15)
Ne is noro,o is reikalo,sis metalikas per matini nesimato,uzslopina ji,

aaaa, čia kitas reikalas, su tuo dar nesusidūriau...aš savo metalikų nerėminsiu, jie turės būti "liečiami", kad pajust siuvinėto paveikslo ypatumus biggrin.gif
Atsakyti
Šviežiausia..ka tik atiduota smile.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos merginos,
Senokai cia ka rasiau, taciau saziningai viska skaitau smile.gif
Neiskenciau pamacius alatejos darbeli. Pries dvi dienas pradejau sia mergaite "kryziavoti" tik nuo viduriuko rolleyes.gif
zeruti, as viena paveiksla pasikabinau be stiklo. Tikrai graziai atrodo. Tik praeidama nupuciu dulkes wink.gif
Atsakyti