Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

doh.gif doh.gif Cia turbut tik man taip buna unsure.gif nusipirkau Dekostudijoj nauja mechanizma laikrodukui,krabiukui sugadinus buvau, galvoju pakeisiu ir ka galvojat surenku viska i kruva,idedu batareika,ziuriu savo akim netikiu doh.gif rodykles eina i priesinga puse biggrin.gif Kazi kokioj sali tokius laikrodzius naudoja ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 08 25, 20:28)
rodykles eina i priesinga puse  biggrin.gif Kazi kokioj sali tokius laikrodzius naudoja ?  g.gif

žiūrėk, kad nebūtų kaip The Curious Case of Benjamin Button Istorija blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 08 25, 21:23)
žiūrėk, kad nebūtų kaip The Curious Case of Benjamin Button blink.gif  biggrin.gif

Kazi,kaip butu g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba,

šian bevaikščiodama po siuvinukus štai kokį grožį užtikau. Viskas man jau lomkės , jis pirmas eilėje biggrin.gif Gal kuri ką nors apie jį žino, ar viskas su juo ok, ar kokybiška schema? g.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(ZMama @ 2013 08 25, 22:11)
Laba,

šian bevaikščiodama po siuvinukus štai kokį grožį užtikau. Viskas man jau lomkės , jis pirmas eilėje  biggrin.gif  Gal kuri ką nors apie jį žino, ar viskas su juo ok, ar kokybiška schema?  g.gif

blink.gif blink.gif blink.gif doh.gif koks grozis wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(ZMama @ 2013 08 25, 21:11)
Laba,

šian bevaikščiodama po siuvinukus štai kokį grožį užtikau. Viskas man jau lomkės , jis pirmas eilėje  biggrin.gif  Gal kuri ką nors apie jį žino, ar viskas su juo ok, ar kokybiška schema?  g.gif



ziurint is kur schema nes google rodo ne viena varianta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 08 25, 20:28)
doh.gif  doh.gif Cia turbut tik man taip buna  unsure.gif

Pasilik šį mechanizmą...super dovana būtų kam nors...dovanoji laikrodį, kuris laiką skaičiuoja atgal-atgal į jaunystę, atgal į vaikystę thumbup.gif

O mechanizmų pirkt būna bet kurioj laikrodžių krautuvėlėj, netgi su imantriomis rodyklių formomis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 08 26, 13:10)
Pasilik šį mechanizmą...super dovana būtų kam nors...dovanoji laikrodį, kuris laiką skaičiuoja atgal-atgal į jaunystę, atgal į vaikystę thumbup.gif

doh.gif per velai gera minti davei,vaikas jau perlitavo detales ir sutvarke verysad.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pasirodau, kiek į priekį pasistūmėjau, dvi savaites nebuvau palietus net. user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 08 26, 16:07)
Pasirodau, kiek į priekį pasistūmėjau, dvi savaites nebuvau palietus net.

po truputi skleidziasi grozis mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2013 08 26, 16:10)
po truputi skleidziasi grozis  mirksiukas.gif  4u.gif

jau daugiau nei pusę įveikiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 08 26, 16:07)
Pasirodau, kiek į priekį pasistūmėjau, dvi savaites nebuvau palietus net.

Nu spalvos,spalvytes wub.gif bus thumbup.gif grozis mirksiukas.gif
Atsakyti