Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(zundyte @ 2013 08 24, 21:55)
kiek žinau ,plastikinė kanva atitinka 14ct aidą ,bet aš siuvinėjau visus savos skirtukus ant jos dviem gijom ir nieko ten nesimato,visos skylutės užsisiuvinėja,tikrai geras rezultatas,net neįsivaizduoju kaip reiktų į tą pačią skylutę su adatą įkišt trigubą siūlą keturis kartus ,jau dviem gijom siuvinėjant ,ketvirtą kartą nelabai lenda,skylutė tai kieta,plastikinė,nepadidėja ,žodžiu tikrai užtenka dviejų gijų drinks_cheers.gif

esu macius smulkesnes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 08 24, 22:40)
zuzanele neblogai susitvarkei g.gif  lotuliukas.gif

Tai jau taip doh.gif Net pikta- norėjau kuo greičiau pabaigt, o dabar teks vėl namus tvarkyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2013 08 25, 10:07)
Tai jau taip doh.gif Net pikta- norėjau kuo greičiau pabaigt, o dabar teks vėl namus tvarkyt biggrin.gif

Kaip dabar tvarkysies,viska lauk is lentynu versi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 25 rugpjūčio 2013 - 09:23
sveikutės,

kiek grožių kasdien pridedat wub.gif šaunuolės visos 4u.gif

o sakykit, gal kur matėt mano mūzą besivalkiojančią? doh.gif nu niekaip neprisėdu prie savo naujo siuvinio, padarau kelis xxx ir vėl padedu... o darbą tai tiek ilgai norėtą siuvinėt pasiėmiau... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 08 25, 10:21)
Kaip dabar tvarkysies,viska lauk is lentynu versi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tai irgi tvarka biggrin.gif Bus dar tavrkingiau paskui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 08 25, 10:30)
o sakykit, gal kur matėt mano mūzą besivalkiojančią?  doh.gif nu niekaip neprisėdu prie savo naujo siuvinio, padarau kelis xxx ir vėl padedu... o darbą tai tiek ilgai norėtą siuvinėt pasiėmiau...  cool.gif

imk kita, kai muza sugris, vel pasiimsi mirksiukas.gif man taip buna, kad perdegu noru ir kai jau pagaliau gaunu galimybe daryt, ko labai norejau, nebenoriu, bet tai laikina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2013 08 25, 10:29)
imk kita, kai muza sugris, vel pasiimsi  mirksiukas.gif man taip buna, kad perdegu noru ir kai jau pagaliau gaunu galimybe daryt, ko labai norejau, nebenoriu, bet tai laikina  mirksiukas.gif


turbūt taip ir reikės daryti, nes dar ir mažoji pareiškė, kad tokio paveikslo nenorės savo kambary, o aš taip norėjau jai jį išsiuvinėt... bet turiu ir kitą planuos, kurio, tikiuos, ji man "nebeišbrokys" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2013 08 24, 15:25)
Gražu, nekantraudama laukiu pabaigos  smile.gif



QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 08 24, 22:40)
Rasa. Daisiuke, Uodegyte, Sobieska bigsmile.gif  wub.gif  thumbup.gif saunuoles smile.gif



Ačiū, ačiū...tik dabar per kompą pamačiau Uodegytės skanėstą...kur aš mačiau šią seriją-ogi pas save biggrin.gif . Pati jutau pasitenkinimą juos siuvinėjant, jaučiu skanu bus ir dabartinei siuvinėtojai thumbup.gif
o ir pyragą pati kepiau...ta proga

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 25 rugpjūčio 2013 - 17:43
QUOTE(sobieska @ 2013 08 25, 18:40)
o ir pyragą pati kepiau...ta proga

blink.gif Nu va cia tai didelis aciu,jau daba suerzinai galutinai,ne tik groziu, bet ir skanestu pridejo gun_bandana.gif lotuliukas.gif

Aciu uz pagalba,spalva isgavau superine mirksiukas.gif
Atsakyti
Zeruti- bene nuo manęs užsikrėtei pavydo manija g.gif , nes aš visoms čia visko pavydžiu. Bet žiūriu ir tu nebeatslieki- blogą įtaką darau žmonėms matyt biggrin.gif
Visų darbai puikūs, gražūs ir taip toliau- asmeniškai negirsiu biggrin.gif Ale Sobieska sunervavo- tai kas ten su ta liktarna pagaliau bus- nu niek nesugalvoju...
Aš šią savaitę prapuolus kaime, tai vos 10 kryželių jei padariau, tai jau laimėjimas doh.gif Praeinu pro šalį, paglostau ir viskas- vėl prie kitų darbų...
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 08 25, 18:53)
bet ir skanestu pridejo 


Kad pateisinčiau šitą sakinuką...va dar vienas...

user posted image
Papildyta:
QUOTE(rasiux- @ 2013 08 25, 18:58)
  Ale Sobieska sunervavo- tai kas ten su ta liktarna pagaliau bus- nu niek nesugalvoju...


Kai pamatysit suprasit, kad...viską jau esat mačiusios biggrin.gif apart rėmų
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 08 25, 18:58)
Zeruti- bene nuo manęs užsikrėtei pavydo manija  g.gif , nes aš visoms čia visko pavydžiu. Bet žiūriu ir tu nebeatslieki- blogą įtaką darau žmonėms matyt  biggrin.gif

g.gif O as vis galvoju g.gif , kur ta virusa pasigavau,daba viskas aisku lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(sobieska @ 2013 08 25, 19:00)
Kad pateisinčiau šitą sakinuką...va dar vienas...

gun_bandana.gif bash.gif gun_rifle.gif poster_dont.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti