Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Daisiuke 4u.gif 4u.gif 4u.gif kliuna tas antras uzrasas uz akiu, bet jau viska paaiskinai 4u.gif
o del dezeles, tai kaip tik siomis dienomis apie tokias ir panasias galvojau ax.gif ejo mano mergina pas drauge i gimtadieni, eilini karta reikejo sukti galva, ka nupirkti dovanu, tai ir sove mintis, kad reik prisiruosti panasiu deziukiu mergaitisku ir bus, kai reiks dovanoms lotuliukas.gif tik kad va mano norams laiko pritruksta doh.gif +
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2013 08 23, 10:54)
Levandomis kvepiantis maiselis - dublis 2  biggrin.gif

thumbup.gif labai grazi ,daili pagalvike 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Daisiuke @ 2013 08 23, 12:23)

Papildyta:
rodausi svieziausia darba...

thumbup.gif saunuole,labaipuikus darbai,deziuke vau... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2013 08 23, 12:36)
Daisiuke  4u.gif  4u.gif  4u.gif kliuna tas antras uzrasas uz akiu, bet jau viska paaiskinai  4u.gif
o del dezeles, tai kaip tik siomis dienomis apie tokias ir panasias galvojau  ax.gif ejo mano mergina pas drauge i gimtadieni, eilini karta reikejo sukti galva, ka nupirkti dovanu, tai ir sove mintis, kad reik prisiruosti panasiu deziukiu mergaitisku ir bus, kai reiks dovanoms  lotuliukas.gif tik kad va mano norams laiko pritruksta  doh.gif +

oj tas sriftas taip kliuna...negaliu..as visaip fotkinau tai emrginai, rodziau kad negerai, kad pries tai buvo didesnis 2 kryziukais...nugi kiek ten to dydzio..ardziau nes sake per didelis..sakau tada darom raidees kur tik is bruksniuku, nu be kryziuku, ne netiko, nes nukencia bendras dezutes ir knygutes raidziu suderinamumas doh.gif taigi palikau taip..nu jeigu jai gerai, ti ka as padarysiu... smile.gif nelinkus as taip nusileist...darua kol buna iki galo gerai, bet si kliente itin smulkmeniska buvo ...ka padarysi :zd

o siaip aciu uz pagyrimus.. 4u.gif
Atsakyti
Daisiuke labai, wub.gif kur perki dėžutes g.gif
Atsakyti
Aš su nauju projektu ,V.Enginger vyšniomis

user posted image


Tiesa,kilo keblumų dėl audinio .Užsisakiau Antique white, bet tokio neturėjo ,tad paėmiau baltą ,turbūt pasigailėjau doh.gif kol nedaėjau žiedo ,viskas buvo gerai ,pradėjau nerimauti ar žiedas siuvinėjamas baltu siūlu išsisikirs ant balto lino ,bs viską sutvarkė ,bet lyg šiol kirba ,norėtūsi labiau kreminio lino ,bet kad daug išsiuvinėjusi ,ardyt būtų gaila unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 08 23, 14:04)
Daisiuke labai, wub.gif  kur perki dėžutes g.gif

aj visur dekupazo aprduotuvese..sita konkrciai prikau dekostudijoje.

Uodegytes vysnios fantastiskos! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daisiuke: 23 rugpjūčio 2013 - 13:55
QUOTE(Uodegyte @ 2013 08 23, 14:30)
Aš su nauju projektu ,V.Enginger vyšniomis
Tiesa,kilo keblumų dėl audinio .Užsisakiau Antique white, bet tokio neturėjo ,tad paėmiau baltą ,turbūt pasigailėjau  doh.gif kol nedaėjau žiedo ,viskas buvo gerai ,pradėjau nerimauti ar žiedas siuvinėjamas baltu siūlu išsisikirs ant balto lino ,bs viską sutvarkė ,bet lyg šiol kirba ,norėtūsi labiau kreminio lino ,bet kad daug išsiuvinėjusi ,ardyt būtų gaila  unsure.gif

doh.gif kaip as laukiu kada galesiu sito dizaino roziu imtis ax.gif Labai dailu,grazu wub.gif ,nuotraukoj ziedai gerai matos,o kaip istikro, tau sprest mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 08 23, 15:57)
doh.gif kaip as laukiu kada galesiu sito dizaino roziu imtis  ax.gif Labai dailu,grazu  wub.gif ,nuotraukoj ziedai gerai matos,o kaip istikro, tau sprest  mirksiukas.gif

imsiuos visų trijų uogų ,trijulė skanėstų smile.gif ,gaila ,kad mėlynių nėra biggrin.gif tongue.gif jos būtų pirmos mano sąraše ax.gif o dėl žiedo ,tai bs išgelbėjo ,būčiau tikrai ardžiusi g.gif

Daisiuke ačiū mirksiukas.gif

v.enginger blueberry praeitą savaitę iškeptas biggrin.gif

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 23 rugpjūčio 2013 - 14:04
QUOTE(Uodegyte @ 2013 08 23, 15:01)
imsiuos visų trijų uogų ,trijulė skanėstų  smile.gif ,gaila ,kad mėlynių nėra  biggrin.gif  tongue.gif jos būtų pirmos mano sąraše  ax.gif o dėl žiedo ,tai bs išgelbėjo ,būčiau tikrai ardžiusi  g.gif
v.enginger blueberry praeitą savaitę iškeptas  biggrin.gif

Melynes thumbup.gif skanu 4u.gif
As imsiuos visu keturiu roziu,daba Giedre buvo i fb ikelus,taip ir istyso seile lotuliukas.gif Bet iki ju dar labai ilgas sarasas,trys to paties dizaino,tik kitos serijos (atrodo) g.gif o kur dar deziukiu kruva, doh.gif kad uzsipirkau ,tai nezinau kada visas apdirbsiu,svarbu,kad jos visos dazymo procese lotuliukas.gif
Atsakyti
Daisiuke, nu svarbu patiko užsakovei thumbup.gif
Aš po atostogų neprisėdu visai, bet po pusantros savaitės gulsiuos operuotis kelioms paroms, pasiimsiu kryžiaviot, gal į priekį pasispirsiu, jei sveikata leis.
Atsakyti
Mmmmmm, kiek sauniu skanestu Uodegyte pridejo wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, čia aš, tokia Sobieska, gal dar pamenat...nuvarytus arklius nušauna, jaučiu ir manęs ta pati lemtis laukia, bet ščėrai užsuku vakarais pasižvalgyt, nors parašyt jau jėgų nebūna...ruošiuos vestuvėms,piršliavosiu biggrin.gif

Visas giriu kryžiavotojas...faina , kad rodotės 4u.gif

Mano paskutinioji ružavos serijos dalis...dabar prasidės mėlynoji

user posted image
Atsakyti