Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Uodegyte- ten netgi ne šukuosena buvo- tokiu atveju- išsiardai, išsiplauni ir eini, o kirpimas, kada turi laukti kol ataugs, o šituo gėriu deja neapdovanota...
Zeruti- kur tavo įrėmintos mašinos foto g.gif , gyreisi, kad nunešei, bet niek neparodei...
O našlaičių tai gaila- jau galėjo tada į veidą šveist- sakyt pasiimk gyvate, nereikia man tavo dovanų biggrin.gif , tai nors sau būtūm turėjusi, o dabar- į židinį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 08 21, 16:19)
O našlaičių tai gaila- jau galėjo tada į veidą šveist- sakyt pasiimk gyvate, nereikia man tavo dovanų  biggrin.gif , tai nors sau būtūm turėjusi, o dabar- į židinį  doh.gif

tai vietoj to ,šluotą gavau tongue.gif tai kai dovanojau ,ją pažinodama , mąsčiau ,kad kada nors taip padarys ,dabar tuo ir įsitikinau .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 21 rugpjūčio 2013 - 14:43
QUOTE(rasiux- @ 2013 08 21, 15:19)
Zeruti- kur tavo įrėmintos mašinos foto  g.gif , gyreisi, kad nunešei, bet niek neparodei...

verysad.gif tai,kad neturiu ka parodyt, doh.gif dar skambucio is reminimo centro nesulaukiau,raudono pasparto neturejo vietoj,reikejo uzsakyt,praita savaite tos sventes isimaise verysad.gif Ryt vaziuosiu i miesta,sulaukiau skambucio is Lanos parduotuves,siuvinejimo remeli su klipsais jau gavo thumbup.gif leksiu pasiimt tai ir i remus uzvaziuosiu,tikiuosi jau bus padarytas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 21 rugpjūčio 2013 - 16:15
tai vietoj to ,šluotą gavau tongue.gif tai kai dovanojau ,ją pažinodama , mąsčiau ,kad kada nors taip padarys ,dabar tuo ir įsitikinau .
[/quote]
Nu geras, tai kokios čia per uošvienės ir kokiam krašte veisiasi g.gif g.gif g.gif ir iki ko reikėjo "davesti" moterą, kad jau su viskam tiltus sudegino blink.gif blink.gif O našlaičių tikrai gaila, nemoka žmonės kultūringai pykti doh.gif doh.gif doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mona66: 21 rugpjūčio 2013 - 16:47
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2013 08 21, 09:43)
oho merginos kiek grožių pridėjote wub.gif  wub.gif  net akys raibsta biggrin.gif
Štai aš kokių "grožių" fb užtikau
  My Webpage blink.gif

bet tai koks kosmaras...taip niesti nagai jai parasyt bet ...nu bet gaila zmoniu istikro....o dar yra metrikus siuvinejanciu va ten isvis doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 08 21, 21:54)
bet tai koks kosmaras...taip niesti nagai jai parasyt bet ...nu bet gaila zmoniu istikro....o dar yra metrikus siuvinejanciu va ten isvis doh.gif  verysad.gif

jau ir aš pavargau įrodinėt ,kad sau nervų negadint ,išėjau iš vieno psl.
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2013 08 16, 21:47)
Na va rodau savo smulkmena kvepiancia levandomis  bigsmile.gif tiesiogine ta zodzio prasme  ax.gif (siuvinejau vel ant Aidos 20 viena gija  ax.gif )
user posted image

Gražus siuvynėjimas jūsų biggrin.gif
Atsakyti
doh.gif doh.gif doh.gif masiniukas neiremintas verysad.gif paskambino,kad tokio pasparto visai nebegauna,gavau vaziuot kita raudona issirinkt verysad.gif tai daba bus padarytas tik kitos savaites gale cray.gif
Atsakyti
QUOTE(malvinka33 @ 2013 08 22, 18:56)
Gražus siuvynėjimas jūsų biggrin.gif

aciuks.gif (tik pasistenkite necituoti nuotrauku ax.gif )
Atsakyti
Levandomis kvepiantis maiselis - dublis 2 biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
gal dar kas "šedevrų" nori pažiūrėt... doh.gif siuvinėja pagal užsakymus, gal kam reikia... cool.gif doh.gif https://www.facebook..._...2356&type=1
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 08 23, 11:54)
gal dar kas "šedevrų" nori pažiūrėt...  doh.gif siuvinėja pagal užsakymus, gal kam reikia...  cool.gif  doh.gif https://www.facebook..._...2356&type=1

siaubas doh.gif


Papildyta:
rodausi svieziausia darba...schemos nera niekur, nes cia buvo daroma is galvos pagal pateikta paveiksleli smile.gif tiesiog uzsakove tokio norejo... man labai nepatinka uzraso antra eilute..bet uzsakove uzsispyrusiai reikavo kad butu tokio dydzio...nuo to smulkumo raides net kreivos atrodo (juk daryta ant gryno plono lino neskirto siuvinejimui ir dar per du siuliukus..odziu ideja esu patenkinta, uzrasu nelabai..bet svarbu uzsakovei tiko patiko smile.gif o i komplkta daryta ir dezute. tiksliai nzn kam ji bus naudojama.neperdidziausia ji, tai ten lyg kazkokius lapelius des su linkejimais ar panasiai.
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daisiuke: 23 rugpjūčio 2013 - 11:26